Kanada vs Česko: MS v hokeji U20, preview a tip na sázení


Tento zápas rozhodne o tom, jestli bude mistrovství světa v hokeji juniorů hodnoceno jako úspěšné, nebo ne. Bohužel, pro čtvrtfinále byl českým talentům přisouzen velice těžký soupeř – Kanada. Ta se sice letos nejeví jako bůhvíjak silná, ale znáte Kanadu – pro play-off může zapnout režim turbo a v klidu si dojet pro zlato. Češi půjdou do zápasu v roli jasných outsiderů. Čtvrtfinále Kanada vs Česko začíná 2. 1. 2023 od 14:30. Máme pro vás připravenou jako vždy analýzu, kurzy a tip na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


ČR vs USA: MS v hokeji U20, preview a tip na sázení

  • Kanaďané v základní skupině nijak nezářili, prohráli se Švédy a duel s Němci rozhodli až ve 3. třetině
  • Češi zlepšili v posledních zápasech problém disciplíny, už nedostávají tolik trestů
  • Na Česko je kurz 9.07, výběr trenéra Augusty je tak outsiderem proti Kanaďanům s kurzem 1.22
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Neprohraje Česko 4.01 3.90

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Kanada vs Česko?

Všechny čtvrtfinálové duely proběhnou v úterý 2. ledna postupně jeden za druhým. Je to pracovní den, a proto mohou čeští a slovenští fanoušci litovat nepřízně osudu – Slováci hrají s Finskem už ve 12:00 a duel Česko vs Kanada přijde na řadu ve 14:30. Zápas vysílá stanice ČT4 Sport. Pro pořádek dodejme, že od 17:00 se hraje USA vs Lotyšsko a v 19:30 dojde na domácí Švédy, kteří změří síly se Švýcary. Češi si poprvé na turnaji vyzkouší halu Scandinavium v Göteborgu.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Mistrovství světa v hokeji U20 2. ledna, 14:30 Scandinavium, Gothenburg 1.22 vs 9.07 ČT4 Sport

Kanadě se nedaří ve hře v oslabení

Kanaďané jsou obvykle na turnaji MS U20 na špici všech důležitých statistik. Letos to neplatí. Nejsou nejlepším týmem skupiny A, porazili je totiž Švédové. Ve střeleckých statistikách je zastínili Američané. A kromě Macklina Celebriniho nemají Kanaďané jediného hráče v TOP 20 kanadského bodování. Kde jsou javorové listy zranitelné, to jsou přesilovky. Kanada inkasovala v oslabení 4 góly. Trenér Augusta si může vzít příklad jak ze zápasu Švédů, tak i Němců, kteří po dvou třetinách drželi s Kanadou příznivý stav 2:2. Ve třetí třetině už naši západní sousedé neměli síly. Ale znovu se ukázalo, že Kanada není v úplné pohodě.

Kanadě se nedaří ve hře v oslabení

Zdroj: thehockeywriters

Češi postupně hrají slušněji a slušněji

Češi o konečném 3. místě ve skupině rozhodli v silvestrovském zápasu se Švýcarskem. Duel skončil 4:2 poté, co Čechy zachránily dvě branky na konci utkání. Zápas zbytečně zkomplikovaly laciné obdržené góly ve 2. třetině, jinak byli Češi výrazně lepší ve všech herních aspektech. Nedisciplinovanost a laciné chyba sráží výkony výběru trenéra Augusty. Něco se ale přece jen zlepšilo. Minimálně už Češi nejsou tak častými návštěvníky trestné lavice. V prvním duelu se Slováky dostali Češi 16 trestných minut, v každém dalším zápasu bylo toto číslo už nižší. Proti Švýcarům už inkasovali jen 2 dvouminutové tresty.

Češi postupně hrají slušněji a slušněji

Zdroj: hockeyfans

Kanada vs ČR kurzy

Začínajícím sázkařům bychom rádi představili náš Fortuna promo kód. Ten přináší balíček výhod pro nově registrovaného uživatele. A s těmito bonusy jde rovnou vyrazit na sázení na sportovní události. Co se týče zápasu Kanada vs Česko, zde je stanoven kurz 1.22 na Kanadu a 9.07 na Česko. Na remízu je 7.31. Sázkaři na Tipsportujsou celkem jednotní – 94 % naložilo peníze na vítězství javorových listů. Mnoho tipérů využilo rovněž kurzu 1.36 na úspěch Kanady v handicapu -1.5. Pak je k dispozici ještě kurz 1.11 na výhru Kanady do rozhodnutí.

Tip redakce: neprohraje Česko

Ne že bychom byli tak velcí optimisté. Ale kurz přes 4 na neprohru Čechů nám stojí za to vyzkoušet. Určitě nám to dává větší smysl než titěrný kurz 1.22 na favorita zápasu. Kanada není letos nijak suverénní, nemá ve svém středu tak velké individuality. Zjevně se hráči nedokáží vyhecovat v poloprázdných arénách ve Švédsku, aby předvedli svůj nejlepší hokej. Polovinu z 21 gólů v základní skupině vsítili Kanaďané Lotyšům, proti Švédům a Němcům hráli slabě. České šance jsou slabé, ale existují. Pokud Kulich a spol. zopakují výkon proti USA, mohli by utkání dovést aspoň do prodloužení.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
neprohraje Česko 4.01/a> 3.90

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie