Juventus Turín vs Inter Milán – Italský pohár preview a tip na výsledek


Italský pohár zažije předčasné finále. Při vší úctě k Fiorentině a Cremonese, od těchto klubů, které odehrají druhý semifinálový duel, se úspěchy nečekají. Favoritem Coppa Italia bude někdo ze dvojice Juventus – Inter Milán. 4. dubna o 21:00 si to tito mnohonásobní mistři Itálie rozdají na férovku. Nebudou chybět ani všechny hvězdy – Vlahović, Chiesa, Di María, Handanović, Lukaku nebo Džeko.

Juventus Turín vs Inter Milán - Italský pohár preview a tip na výsledek

  • Juventus stoupá tabulkou Serie A vzhůru a maže bodovou ztrátu, která byla klubu uložena jako trest
  • Interu Milán v této fázi sezóny nějak dochází dech
  • Kurzy na oba kluby jsou vyrovnané, čeští tipéři častěji volí sázku na Juventus
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Juventus 2.31 2.27

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Juventus Turín vs Inter Milán
  • Soutěž: Italský pohár
  • Čas zápasu: 4.4. 21:00

Kde sledovat Juventus vs Inter Milán

Coppa Italia pozná prvního finalistu už v úterý 4. 4. 2023 ve večerních hodinách. Úvodní výkop zápasu Juventus vs Inter je ve 21:00. Živý přenos zdarma přináší svým divákům stanice Sport 2. Sledovat lze také live stream zdarma na stránkách Tipsport. Je dostupný zdarma pro klienty této sázkové kanceláře.

Bodový zisk Juventusu by normálně pohodlně stačil na 2. místo

Bodový zisk Juventusu by normálně v Serii A pohodlně stačil na 2. místo. Ale okolnosti nejsou Staré dámě nakloněny. Kvůli podvodům představenstva v nedávné minulosti byl Juventus potrestán. Není to poprvé. Zdá se, že ve vedení klubu je něco shnilého. Tentokrát se musel se svou funkcí rozloučit i zbožňovaný Grande Paolo. Spolu s Nedvědem skončilo kvůli falšování účetnictví celé představenstvo. A klubu bylo odečteno 13 bodů. Stejný počet, jako nasbíral jiný semifinalista Coppa Italia Cremonese za celou sezónu.

Bodový zisk Juventusu by normálně pohodlně stačil na 2. místo

Zdroj foto: arsenal

Juventus se ale ambicí hrát pohárovou Evropu nezříká

Juventus se ale ambicí hrát pohárovou Evropu nezříká. Bere výhru za výhrou a razí si cestu tabulkou zpět nahoru. V posledních 5 zápasech 4x neinkasoval ani gól. Dvě výhry získali svěřenci kouče Massimiliana Allegriho například nad Freiburgem, čímž hladce postoupili do dalšího kola Evropské ligy. A 19. března skončil na lopatě Juventusu i Inter Milán. 1:0 na San Siru.

Inter Milán má jeden z nejstarších týmů Evropy

Inter Milán má jeden z nejstarších týmů Evropy, alespoň pokud počítáme kluby TOP kategorie. Není to nic nového, Inter se touto cestou vydal už dávno. A oproti týmu, který v modročerném dresu vyhrál Ligu mistrů roku 2010, je aktuální výběr Simone Inzaghiho ještě mladý. Jenže i tak je průměr 29,5 vysoký. A trochu v rozporu s aktuálními fotbalovými trendy. Ne, že by Inter nesbíral úspěchy – v Serii A je třetí a v Lize mistrů vyřadil Porto. Ale teď na začátku jara je vidět, že veteránům Interu dochází dech. Nevyhráli 4 zápasy v řadě. A objevuje se stále více zraněných.

Inter Milán má jeden z nejstarších týmů Evropy

Kurzy Juventus vs Inter Milán

Kurzy jsou poměrně vyrovnané. Na domácí Juventus bookmakeři zveřejnili kurz 2.31 (Tipsport) či 2.27 (Fortuna). Remíze odpovídá kurz 3.05, respektive 3.25. Kurz na výhru hostí přesáhl hranici 3. Často sázenou příležitostí je „počet gólů v zápase – méně než 3.5“. Sázkaři očekávají defenzivní průběh zápasu, kurz je v takovém případě 1.20. Je také možné tyto příležitosti kombinovat. Například v případě příležitosti „vyhraje Juventus a padne méně než 3.5 gólů“ – kurz je 2.83.

Tip redakce: Vyhraje Juventus

Utkání hrané 19. března napovědělo, jak by mohl tento pohárový duel probíhat. Ze strany Interu stereotyp a marné dobývání obrany Juventusu, která hraje velmi pozorně. Ze strany Staré dámy žádné útočné orgie, ale maximálně účelný fotbal, který vede ke kýženému výsledku. Juventus je velmi disciplinovaný a organizovaný a má řadu talentovaných individualit. Hráčům jako je Chiesa, Vlahović nebo Kean patří budoucnost. Očekáváme výhru domácích 1:0.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Juventus 2.31 2.27

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie