Janov vs Cagliari: Serie A preview a tipy na sázení


Je tu 34. kolo italské Serie A, ve kterém nás čeká duel Janov vs Cagliari. Domácí už jsou takřka zachránění, hosté ale jistotu zdaleka nemají a hodí se jim každý bod. Hraje se 29. dubna od 20:45 a sledovat zápas můžete skrze Nova Sport 4.

Janov vs Cagliari: Serie A preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Janov je v podstatě zachráněný, na sestupové příčky má pohodlný náskok
  • Cagliari se stále obává, ale forma týmu je vynikající
  • Favoritem je dle sázkových kanceláří Janov, na který si můžete u Tipsportu vsadit v kurzu 2.30. Remíza je vypsaná na 3.07, na vítězství Cagliari 3.51
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Neprohra Cagliari 1.65 1.65

Kde sledovat zápas Janov vs Cagliari?

34. kolo italské Serie A nám nabídne duel Janov vs Cagliari. Zatímco domácí jsou už takřka jisté zahráněni a hrají pouze o lepší umístění, hosté se stále obávají a potřebují každý bod. Utkání se hraje v Stadio Luigi Ferraris 29. dubna od 20:45 a sledovat jej můžete skrze Nova Sport 4.

Informace k zápasu
Soutěž:
Serie A
Termín zápasu:
29. 04. 2024 (20:45)
Místo zápasu:
Estadi Olímpic Lluís Companys
Kurzy Tipsport:
2.30 vs 3.51
Kde sledovat:
Nova Sport 4

Poškozený Nottingham čeká řežba

Forma Janova rozhodně není ideální. Přístavní tým ze severu Itálie z posledních deseti zápasů pouze dvakrát slavil vítězství, v dalších čtyřech zápasech remizoval. Ve zbytku ligy ale může být v podstatě v klidu, protože má aktuálně náskok 11 bodů na sestupovou 18. příčku, kterou drží Udinese. Do konce sezony zbývá odehrát pět zápasů a rozhodně se nedá očekávat, že by to soupeři mohli dohnat.

Cagliari ve formě

To Cagliari je na tom odlišně. Tým byl jedním z kandidátů na sestup, ale v závěru sezony zabral a sbírá body jako na běžícím páse. V posledních čtyřech zápasech v Serii A ani jednou neprohrál, přitom nastoupil proti Veroně, Atalantě, Interu i Juventusu. Na Udinese má náskok pouze čtyř bodů, proto jede pro Janova pro všechny body, aby mohlo být také v posledních zápasech bez stresu.

Janov vs Cagliari kurzy

Janov je v utkání favoritem, vsadit si na něj můžete u sázkové kanceláře Tipsport v kurzu 2.30. Remíza je vypsaná na 3.07, výhra hostů poté 3.51. Vzájemná bilance hraje do karet domácím, Janov doma z psoledních pěti vzájemných zápasů třikrát vyhrál a dvakrát se o body se svým soupeřem dělil.

Tip na sázení – Neprohra Cagliari

Cagliari má výbornou formu a několikrát už ukázalo, proč si zaslouží být v první lize. Oproti tomu Janov zrovna dobré výkony nepodává a do karet mu hraje jen domácí prostředí. Motivace je více na straně hostů a proto tipujeme, že Cagliari z Janova nebude odjíždět s porážkou v kurzu 1.65 u sázkové kanceláře Tipsport. Odvážnější mohou využít příjemného kurzu na jeho výhru.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Neprohra Cagliari 1.65 1.65
Každý tým dá gól 1.93 1.93
Více než 2,5 gólu a každý tým dá gól 2.71 2.65