Jake Paul vs Nate Diaz: Boxerský galavečer


Bude v boxerském ringu úspěšnější veterán bojových umění, nebo drzý youtuber? Na tuto otázku budou fanoušci znát odpověď kolem sobotní půlnoci, dne 6. srpna 2023. Jake Paul a Nate Diaz ještě nenavlékli boxerské rukavice, ale bitva už dávno začala. Ti dva se nesnáší a ostřelují se, jak to jen jde. A to Nate Diaz tvrdil, že se do nějakého trash talku nedá zatáhnout. Jenže Jake Paul zkrátka umí vyprovokovat. Nate Diaz teď touží po jeho krvi.

Jake Paul vs Nate Diaz: Boxerský galavečer

  • Bodø/Glimt jsou ve formě, jejich ligový ročník je právě v polovině a norskou ligu vedou s přehledem
  • Bohemians měli v zápase proti norskému týmu několik šancí, ale zahodili je
  • Kurz na výhru Bohemky je podle Tipsportu 3.97, na hosty je 1.83
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vítěz – Jake Paul 1.27 1.23

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Jake Paul vs Nate Diaz?

Celé to vypukne v neděli 6. srpna s úderem půlnoci. Tedy v noci mezi sobotou a nedělí, abychom zamezili nedorozuměním. Možností, jak sledovat tento zápas, je mnoho. Přímý přenos nabízí stanice DAZN, PPV.com nebo ESPN+. Pro českého diváka bude ale asi dostupnější live stream zdarma na TV Tipsport. Ten je dostupný pro registrované klienty. Pokud ale nemáte registraci, určitě doporučujeme ji zvážit. Spolu s live stream zdarma zápasu Jake Paul vs Nate Diaz získáte vstupní bonus a tisíce dalších live stream zápasů zdarma, což platí i pro fotbalové nebo hokejové duely.

Posvátná aura Jakea Paula trochu splaskla

Posvátná aura Jakea Paula trochu splaskla. Hovořilo se o tom, že ten drzý spratek vážně umí boxovat. Připsal si 6 vítězství. Ne že by bojoval proti největším esům z boxerského světa, vyzýval spíše veterány MMA. Jenže ti bojovat umí také. Vždy se očekávalo, že Paulovi jeho nevymáchaná ústa rozmlátí. Ale nestalo se. Hřebínek Paulovi spadl až po poslední anabázi s Tomym Furym. Fury youtubera porazil na exhibici 26. února.

Posvátná aura Jakea Paula trochu splaskla

Zdroj: ipl

Sebevědomí ale Paulovi nekleslo

Sebevědomí ale Paulovi nekleslo. Nyní provokuje Natea Diaze.A nejen jeho. Naposledy pošťuchování obou soupeřů na tiskovce vedlo k drsné bitce, do níž se zapojily ochranky. Paul napsal: “Nateův tým poslal mému týmu na e-mail žalobu poté, co se začal prát jako první. Prý je chlap, který to celé začal, v nemocnici, kde mu šijí stehy. Je k popukání, jak se tihle falešní gangsteři chovají.“

Pro Natea Diaze to bude první boxerský zápas v životě

Pro Natea Diaze to bude první boxerský zápas v životě. Nedávno opustil UFC, kde hrál první ligu. Teď, co je bez angažmá, je z něj nejvyhledávanější volný hráč v historii bojových sportů. Pořád je to drsňák, který se umí porvat. „Jake Paul je kromě Canela Alvareze největší osobnost boxerského světa, tak ho chci pokořit. Chci ten svět ovládnout. Já jsem král bojových sportů. Poradím si s Paulem a vrátím se zpět do UFC, abych posbíral své tituly.“ Vyjádřil se také k incidentu na tiskovce. „On o mě říká s*ačky, je to provokatér. Nemůžu se dočkat, až ho uvidím trpět.“

Pro Natea Diaze to bude první boxerský zápas v životě

Zdroj: vivanicaragua

Jake Paul vs Nate Diaz kurzy

Kurzy jsou jasně na straně Jakea Paula. Původní kurz u Tipsportu na jeho vítězství byl 1.35, ale už spadl na 1.27. Na Natea Diaze je aktuálně 3.35. Betano věří influencerovi ještě více. Vypisuje na jeho výhru kurz 1.23, zatímco na NAthana Diaze je 3.90. Betano ještě nabízí zajímavé kurzy na počet kol. Pokud věříte, že se zápas vyřídí už v prvním kole, můžete vsadit s kurzem 8.50. Pokud myslíte, že zápas potrvá více než 5.5 kola, zkuste kurz 1.40.

Tip redakce: vyhraje Jake Paul

Jake Paul není tak dobrý jen proto, že má talent. Také má vynikající zázemí. Protože si za influencerskou kariéru slušně vydělal, postavil si profesionální tým, který se o něj stará. Intenzivně trénuje a nyní je z něj boxer se vším všudy. Udivuje svojí rychlostí a výbušností. Navíc je teď v ideálním sportovním věku. Nathanu Diazovi už je 37 a s boxem nemá zkušenosti. Opravdu není lehké vstoupit do zcela nového sportovního odvětví. Diaz je povahou spíše rváč, v taktikou svázaném boxu bude mít problém. Sázíme na favorita.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vítěz – Jake Paul 1.27 1.23

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie