Jak sázet na MS ve fotbale 2022


MS ve fotbale 2022 se pomalými krůčky blíží. Celé to vypukne 20. 11. 2022, finále se koná 18. 12. Sázkové kanceláře nenechaly nic náhodě a přichystaly kurzy na mistrovství světa ve fotbale s předstihem. Nabídka kurzů je pestrá a sázkovek je hodně. Jak sázet na MS ve fotbale 2022, to je naše téma. Nejdříve prozradíme, kde je možné si vsadit. Poté probereme nejvýznamnější sázkovou příležitost, jíž je sázka na celkového vítěze. A pak popíšeme, jaké další sázky jsou k dispozici. Srovnáme sázkové kanceláře a možnosti jednotlivých účastníků MS.

Jak sázet na MS ve fotbale 2022

Vyberte si sekci Jak sázet na MS ve fotbale

 • Kde si vsadit na MS ve fotbale 2022
 • Mistrovství světa ve fotbale celkový vítěz
 • Nejvýhodnější sázky na MS ve fotbale 2022
 • Poločasové sázky
 • Tým dá gól
 • Handicapové sázky na favorita
 • Sázka bez remízy
 • Live sázky
 • Sázky na počet rohů v zápase
 • Podmínky promo akcí pro mistrovství světa ve fotbale
 • Co sledovat na naši stránce v průběhu MS ve fotbale 2022
 • Závěrečné zhodnocení a naše tipy
 • Často kladené otázky

 • Kde si vsadit na MS ve fotbale 2022

  Začínající sázkaře bude zajímat, kde si vsadit na MS ve fotbale 2022. Protože jde o hlavní sportovní událost roku, kurzy nebudou chybět v nabídce žádné z hlavních sázkových kanceláří. Spíše jde o to, kdo poskytne sázkaři ten nejlepší servis. Co se tím rozumí? Široká a úplná nabídka kurzů, možnost zápasy sledovat, nebo aspoň slyšet audio live stream zdarma. A v neposlední řadě sázkaře musí zajímat bonusy. Bonus zdarma za registraci nabízí skoro každá společnost. A u Tipsportu, u Chance nebo u Fortuny nezůstává jen u jednoho bonusu. Když využijete naše bonusové tlačítko u jakékoli sázkové kanceláře, získáte jistotu, že dostanete při registraci kompletní balíček dostupných bonusů.

  Kde si vsadit zadarmo během MS ve fotbale 2022

  Betano bonus
  Betano (Doporučujeme)
  350Kč zdarma + 3.000Kč na vklad
  350Kč + 3.000Kč + 250Kč sázka zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ
  Tipsport bonus
  Tipsport (Doporučujeme)
  500Kč zdarma + 50.000Kč na vklad
  500Kč + 50.000Kč
  Fortuna promo kód
  Fortuna
  900Kč nebo 3000Kč na vklad
  900Kč po dokončení prvního vkladu nebo 3000Kč dle vkladu
  Chance akční kód
  Chance
  200Kč zdarma + 2000Kč za vklad
  200Kč zdarma + 2000Kč na vklad
  Synottip bonusový kód
  Synottip
  500Kč zdarma + 25.000Kč za registraci
  500Kč + 25.000Kč + 100.000Kč
  sazka bonus
  Sazkabet
  500Kč zdarma + 5000Kč na vklad
  7000Kč + 500Kč

  Mistrovství světa ve fotbale celkový vítěz

  Kdo bude na tomto mistrovství světa ve fotbale celkový vítěz, toho čeká nehynoucí sláva. A ten také udělá radost tisícům sázkařů na celém světě, kteří správně zhodnotili síly týmu. Mužstev, které sní o titulu mistrů světa, se do Kataru sjede 32. Reálnou šanci má určitě nejméně polovina z nich. Na koho se tedy vyplatí si vsadit?

  Mistrovství světa ve fotbale celkový vítěz

  Jednoznačného favorita toto MS ve fotbale nemá. Kurzy sázkových kanceláří jsou poměrně vyrovnané. České sázkovky nejvíce věří Brazílii. Jihoamerická fotbalová velmoc jako jediná ještě nikdy nechyběla na žádném šampionátu. A s 5 tituly je historicky nejúspěšnější. Na turnaj v Kataru se kvalifikovala prakticky nejdříve, jak to jen šlo – už v listopadu 2021 mohli Brazilci shánět letenky. Brazilci prošli jihoamerickou kvalifikací bez porážky, Neymar nasázel 8 branek. Otázka je, jak to Brazilcům půjde proti soupeřům z Evropy a ze zbytku světa. Velmi podobný kurz je přisouzen týmům z Anglie a Francie. Francouzi jsou poslední mistři světa. Tým se navíc proti MS ve fotbale 2018 příliš dramaticky nezměnil. Navíc bude hrát i Benzema, jenž před 4 lety byl v nemilosti u trenéra Deschampse. Obavu vzbuzuje i mužstvo hrdého Albionu. Na posledním ME hrála Anglie finále. Kapitán Harry Kane a další útočníci představují solidní ofenzivní sílu.

  Mistrovství světa ve fotbale celkový vítěz - tiket

  Náš tip na hlavní favority

  Z hlavních favoritů sázkových kanceláří bychom si vybrali Francii. Tento zkušený tým má vítězného ducha. A trenér Deschamps je muž na svém místě. Rovněž bychom ale využili vyšších kurzů a vsadili na některé z týmů druhého sledu. Nizozemci mají nejlehčí skupinu a mohou se rozehrát na boje v play-off, překvapit mohou i Dánové se svou skvělou generací. Jak ukazuje náš přiložený tiket – na sázce se dá slušně vydělat, i když vsadíte pouhých 40 Kč. Podmínkou samozřejmě je, abyste se trefili se svým tipem do černého.

  Tým Kurz Tipsport Kurz Fortuna
  Brazílie 6.00 5.50
  Anglie 7.00 6.50
  Francie 7.00 6.50
  Argentina 9.00 8.00
  Španělsko 9.50 9.00
  Německo 11.00 12.00
  Belgie 13.00 13.00
  Nizozemsko 15.00 15.00
  Portugalsko 15.00 15.00

  Nejvýhodnější sázky na MS ve fotbale 2022

  Tento článek píšeme s velkým předstihem, zatím tedy netušíme, jaké konkrétně budou nejvýhodnější sázky na MS ve fotbale 2022. S jistotou ale víme, jaké typy sázek se budou objevovat. Sázkám se věnujeme dlouhodobě, detailně jsme rozebírali MS ve fotbale 2018 i Euro. Víme, jaké typy sázek se na turnajích této úrovně objevují. Začínajícím hráčům poradíme, kdy jaké druhy sázek používat. Užitečné informace zde najdou ale i pokročilí sázkaři.

  Nejvýhodnější sázky na MS ve fotbale 2022

  Poločasové sázky

  Poločasové sázky jsou typickým příkladem sázky, kde rozhoduje poctivá datová analýza. Některé týmy od začátku zápasu šlapou na plyn. Ovšem někdy jde o začátku o defenzivní bitvu, kdy oba kouči potřebují čas, aby odhalili strategii soupeře a tomu přizpůsobili svou taktiku. Troufneme si říct, že v zápasu Nizozemsko vs Katar by mohlo v první polovině padnout 2 nebo více branek. Nizozemci jsou takto nastavení, mají svou hru založenou na pohybu a vytrvalém útočení. Naopak zápas Austrálie – Tunisko by mohl přinést minimálně v první půli remízu 0:0.

  Tým dá gól

  Poločasová sázka souvisí úzce se sázkou na to, jestli týmy dají alespoň 1 branku. Je jasné, že mistrovství světa ve fotbale většina týmů pojímá spíše defenzivně. Ale věděli jste, že průměrný počet gólů na posledních 2 mistrovstvích světa byl vyšší, než kdykoli předtím od šampionátu 1986 v Mexiku? V roce 2018 v Rusku se stala věc nevídaná – jen jediná bezbranková remíza za celý turnaj. Stalo se v duelu Dánsko – Francie. Mimochodem, tyto týmy se letos v základní skupině potkávají znovu. Za posledních 24 let se už stalo počtvrté. Zdá se, že tato mužstva už nemají jak se vzájemně překvapit. Je to nadsázka, ale opravdu toto je právě duel, kde bychom vsadili na nižší počet branek.

  Tým dá gól

  Handicapové sázky na favorita

  Jste přesvědčeni, že favorit svůj zápas zvládne, ale vypsaný kurz se vám zdá příliš nízký? Pak využijte handicapové sázky. Tím tipujete, že favorit vyhraje vyšším rozdílem. Nemusíte přitom určovat, o kolik gólů. Pokud vsadíte na to, že Anglie porazí Írán s handicapem -1.5, získáte výhru při výsledku 2:0 ve prospěch Anglie či jakémkoli vyšším vítězství. Existuje i obrácený postup – vsadíte na to, že outsider neprohraje zase o tolik. Zamlouvá se nám sázka na výhru Walesu proti Anglii s handicapem +1.5. To znamená, že se vám tiket bude zelenat, i když Wales prohraje proti rivalovi 0:1. Zkušenost říká, že v duelech těchto ostrovních týmů se většinou urputně brání.

  Handicapové sázky na favorita

  Sázka bez remízy

  Sázka bez remízy dává smysl v závěrečné fázi základní skupiny, kdy oba týmy musejí vyhrát, aby si zajistily postup. Remíza je pro oba celky nevýhodná. Takovým utkáním bylo na minulém šampionátu například střetnutí Nigérie s Islandem. Africký celek potřeboval vyhrát, protože jinak by ztratil možnost postupu. Island po úvodní remíze 1:1 s Argentinou získal cenný bod, ale kdyby získal proti africkému soupeři další remízu nebo prohru, rovněž by to pro něj nic neřešilo. Utkání nakonec skončilo výhrou 2:0 pro Nigérii, které však stejně o postup v posledním kole základní skupiny přišla.

  Live sázky

  Live sázky mohou být velmi efektivní. Někdy totiž lepší povědomí o tom, kdo je favoritem utkání, dostanete až po prvních 15 minutách zápasu. Sázkař může sledovat pohyb hráčů, jejich sebevědomí, taktickou přípravu. Live sázky se hodně využívají v tenise, kde dokonce porážejí klasický typ sázek. Ve fotbale ale také mají význam.

  Sázky na počet rohů v zápase

  Tento typ sázky bychom začátečníkům moc nedoporučovali. Tipéři, kteří na tuto příležitost sázejí pravidelně a jsou úspěšní, zřejmě sledují zápasy a statistiky pečlivě. Přesto pořád u této sázky rozhoduje štěstí. Někdy totiž každý útok mužstva v zápase skončí brankou – a k rohovým kopům prakticky nedojde. Sázky na počet rohů v zápase jsou tak spíše určitým okořeněním.

  Podmínky promo akcí pro mistrovství světa ve fotbale

  Tou nejzásadnější podmínkou je mít platný účet u sázkové kanceláře. Ten je dostupný pouze pro občany ČR starší 18 let. Nově registrovaní hráči mohou už ze začátku svého členství čerpat z celé řady bonusů. Vstupní bonus u sázkové kanceláře získáte za dokončenou registraci s ověřením totožnosti online nebo na pobočce. Poté, co jste zaregistrovaní, se můžete zúčastnit dalších akcí, které úžeji souvisí s blížícím se mistrovstvím světa 2022. V době, kdy píšeme tento článek (srpen 2022), ještě nejsou promo akce pro MS ve fotbale 2022 zveřejněny. Tradičně ale Fortuna připravuje oblíbenou akci fotbalový pavouk, Tipsport zase oslovuje své zákazníky TipCupem nebo Tipovačkou, kde jsou ve hře hodnotné ceny.

  Podmínky promo akcí pro mistrovství světa ve fotbale

  Co sledovat na naši stránce v průběhu MS ve fotbale 2022

  Vyplatí se zavítat na náš web sazkovekancelare.cz před začátkem MS a pak v jeho průběhu. Včas informujeme naše čtenáře o všech probíhajících promo akcích všech sázkových kanceláří. Objektivně zhodnocujeme všechny nabídky a radíme, kde se vyplatí zaměřit pozornost. Upozorníme také, kde sledovat live stream MS 2022, tedy jednotlivých utkání. Pro sázkaře pak chystáme servis v podobě analýz k jednotlivým utkáním. Vždy přinášíme tip na utkání a jeho kurzové vyjádření u každé z předních sázkových kanceláří. Začínající sázkaři se pak mohou u nás přiučit, co jednotlivé sázkové příležitosti znamenají a jaká strategie sázení je nejvýhodnější.

  Závěrečné zhodnocení a naše tipy

  Český tým na letošním MS 2022 ve fotbale bude chybět, přesto můžete u tohoto šampionátu zažívat ty pravé emoce. Okořeňte si divácký zážitek sázkami. Využijte promo akce jednotlivých sázkových kanceláří – můžete si založit konto hned u několika najednou. Získejte plnou náruč bonusů a sázejte. Ovšem v rozumné míře a jen tolik, kolik si můžete dovolit. Pro tuto chvíli doporučujeme sázkařské účty u kanceláří Tipsport, Betano, Fortuna a Synottip. Tyto společnosti dlouhodobě mají nejvýhodnější nabídku. Konkrétní tipy na MS 2022 ve fotbale budeme přinášet postupně.

  Závěrečné zhodnocení a naše tipy

  Často kladené otázky

  Vyplatí se vsadit na vítěze MS 2022 už nyní, nebo je lepší počkat na začátek turnaje?

  Nyní jsou kurzy na celkového vítěze stabilní, před začátkem šampionátu se začnou dramaticky měnit. Stane se tak v důsledku zveřejněných nominací a poté, co se ukáže, které hvězdy kvůli zranění nemohou nastoupit. Další změnu kurzů přinesou úvodní utkání. Máte-li už nyní svého kandidáta, doporučujeme vsadit hned. Pokud váš tým vyhraje první utkání, kurz logicky klesne. To potom znamená menší finanční výhru.

  Budou Češi hrát na MS ve fotbale 2022?

  Češi budou chybět, neprošli totiž kvalifikačním sítem.

  Kdo bude vysílat mistrovství světa ve fotbale?

  V Česku drží vysílací práva Česká televize. Již tradičně lze sledovat utkání šampionátu na stanici ČT4 Sport.

  Je sázení na MS ve fotbale přes internet legální?

  Ano, je to legální. Sázení posvěcuje zákon 186/2016 Sb. Je ale pochopitelné, že sázení se nemohou zúčastnit osoby mladší 18 let. Proto se každý hráč během registrace musí prokázat, že tento věk již překročil.