Jai Herbert vs Ľudovít Klein – UFC preview a tip na sázení


Po více než 6 měsících se UFC ukáže v Evropě. UFC 286 je akce, kterou pořádá londýnská O2 Aréna. Propagační plakáty zdobí převážně tváře domácího borce Edwardse, který změří síly s Nigerijcem Kamaru Usmanem. Ale 18. března, kdy se UFC 286 koná, bude velkým dnem i pro slovenské UFC. Jediný Slovák v UFC Ľudovít Klein ukáže své kvality proti Američanovi Jaiovi Herbertovi. Půjde o souboj v kategorii lehkých vah.

Jai Herbert vs Ľudovít Klein – UFC preview a tip na sázení

  • Oba fighteři se mohli seznámit 23. 7. 2022 na UFC Fight Night – bojovali proti jiným soupeřům a oba vyhráli
  • Ľudovít Klein má v lehké váze znamenitou bilanci 17 výher, 3 proher. Toto skóre chce ještě vylepšit
  • Sázkové kanceláře považují Kleina jen za mírného favorita, ovšem komunita sázkařů sází na slovenského bijce takřka jednohlasně
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Zápas nebude ukončen na body nebo technickým rozhodnutím 1.65 1.67

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Jai Herbert vs Ľudovít Klein
  • Soutěž: UFC 286
  • Čas zápasu: 18. 3. 18:30

Kde sledovat zápas Herbert vs Klein

18. března 2023 se doma přichystejte na dlouhý UFC večer. V rámci UFC 286 uvidíte nejen Lajoše Kleina proti Američanu Herbertovi, ale také bezpočet dalších bitev. A vše zadarmo. Live stream zdarma turnaje UFC 286 totiž přináší Tipsport i Fortuna. Ano, po sázkové kanceláři Tipsport nabízí přímý přenos i konkurence, můžete tedy naladit i Fortuna live stream. Dalšími dostupnými adresami jsou Premier Sport a Voyo.

Kde sledovat zápas Kozma vs Siwiec Datum a čas Začít sledovat
TV Tipsport 18.3.2023 Sledovat zde
Fortuna TV 4.3.2023 Sledovat zde

Ľudovít Klein je slovenská pýcha

Ľudovít Klein je slovenská pýcha, první bojovník v UFC. Dosáhl tedy na cíl, o kterém se celou kariéru mohlo jiným hvězdám, jako jsou Ivan Buchinger, Tomáš Deák nebo Attila Végh jenom zdát. Posledně jmenovaný Lajoše trénuje. Klein si razí cestu v jiné váhové kategorii – ostruhy získává v lightweight, zatímco Végh byl (nebo je, nevíme jistě, jestli se slavný Pumukli někdy přece jen nevrátí) zástupcem polotěžké váhy. Ale styl je podobný. Klein je excelentní striker a má výbornou koncovku. Není to typ bojovníka, který by si chtěl vítězství vybojovat na body. Tak třeba Shanea Younga v Abú Dhábí vyřídil fantastickým head kickem.

Ľudovít Klein je slovenská pýcha

Zdroj: UFC

Jai Herbert ví, jak jeho příští soupeř bojuje

Jai Herbert ví, jak jeho příští soupeř bojuje. Oba dva borci měli možnost se seznámit loni v létě na UFC Fight Night: Blaydes vs. Aspinall. Shodou okolností se soutěžilo také v londýnské O2 Aréně. Jai Herbert zde velmi těsně porazil Kyela Nelsona, zatímco slovenský „Mr.Highlight“ přemohl Velšana Masona Jonese. Asi tady začalo docházet k námluvám. Klein dnes tvrdí, že organizaci UFC osobně o souboj s Herbertem požádal. Herbert má jinak také výbornou bilanci 11 výher a 3 proher. Naposledy knockoutoval Renata Moicana. Také on rád ukončuje zápas předčasně, také on je výborným strikerem. Proti Kleinovi jej znevýhodňuje věk – už je mu 34.

Jai Herbert ví, jak jeho příští soupeř bojuje

Zdroj: UFC

Herbert vs Klein kurzy

Sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna považují Lajoše Kleina za mírného favorita. Jeho vítězství ohodnocují kurzem 1.60, zatímco na jeho soupeře je vypsán kurz 2.20, respektive 2.22. Fortuna přichází se zajímavými kurzy na to, kdy bude ukončen zápas. Že se tak stane v 1. kole, tomu odpovídá kurz 4.00. Druhému kolu přísluší 6.00 a třetímu dokonce 8.00. Připomeňme, že v UFC se bojuje na 5 kol po 5 minutách. Sázkaře bude jistě zajímat také kurz na to, že zápas skončí na body nebo technickým rozhodnutím. Ano – kurz je 2.00 a ne – kurz je 1.67.

Tip redakce: Zápas nebude ukončen na body nebo technickým rozhodnutím

Využijeme kurzu 1.67, že souboj nebude ukončen na body nebo technickým rozhodnutím. Není pravda, že by byl tento styl zakončení Herbertovi a Kleinovi zcela cizí – například na zmíněném londýnském turnaji oba borci shodně brali vítězství až na body. Ale nejde o preferovaný typ ukončení. Jai Herbert i Mr. Highlight jsou bestie, které jdou po krvi. Proč se v kleci honit půl hodiny, když je možné už po 5 minutách vítězně zvedat ruce k nebi? Více věříme Kleinovi, který je mladý, je ve skvělé formě a Végh mu jistě dá jasné instrukce, kudy na Herberta.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Zápas nebude ukončen na body nebo technickým rozhodnutím 1.65 1.67

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: wikipedia, tipsport, fortuna, oktagonmma