Islanders vs Pittsburgh: NHL a tipy na sázení


Zápas Islanders vs Pittsburgh měl být duelem o play-off. Nicméně výhra Washingtonu nad Philadelphií z něj udělala zápas z povinnosti. Islanders nemůžou skončit hůře ani lépe než 7. Penguins už na play-off dosáhnout nemohou. Zápas se odehraje ve čtvrtek 18. dubna v 1:00.

Islanders vs Pittsburgh: NHL a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Islanders doma dominují. Na domácím ledě vyhráli 5 z posledních 6 zápasů a před play-off mají slušnou formu
  • Pittsburgh i přes velmi dobrý závěr sezony nedokázal dosáhnout na vyřazovací část. Penguins mohou litovat hlavně promarněného 4 gólového náskoku na ledě Colorada
  • Tipsport na domácí vypisuje kurz 2.47, na remízu 4.01 a na výhru hostů 2.47
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výhra Islanders 2.47 2.70

Kde zápas Islanders vs Pittsburgh sledovat?

Zápas z UBS Areny mohou fanoušci nejlepší hokejové ligy světa sledovat v rámci streamů na webech sázkových kanceláří. Úvodní buly je na programu 18. dubna v 1:00.

Informace k zápasu
Soutěž:
NHL
Termín zápasu:
18. dubna 2024, 1:00
Místo zápasu:
UBS Arena
Kurzy Tipsport:
2,47 X 2,47
Kde sledovat:
Betano, Chance, Tipsport, Fortuna

Islanders nabírají formu před play-off

Především závěr základní části týmu z New Yorku vyšel. Z posledních 12 zápasů ostrované vyhráli hned 9, především tyto výhry jim pomohli do vyřazovacích bojů. V zápase s Pittburghem jde především o to, v jaké pohodě Islanders půjdou do klíčové fáze soutěže. Hned v 1. kole na ně čeká Carolina, která si výbornými výkony zasloužila 2. místo ve východní konferenci. Mathew Barzal do posledních chvil doufal v minimálně dorovnání svého nejlepšího bodového zisku. Teď už je však jasné že kanadský útočník svých nejlepších 85 bodů v základní části nedorovná ani nepřekoná. V současné chvíli je na čele produktivity svého týmu s 80 body, v případě zázraku svůj rekord samozřejmě dorovná.

Pittsburgh může litovat podzimního období

Ačkoliv se Penguins v posledních zápasech dařilo podobně jako Islanders, v tomto případě to na play-off nestačilo. Tým kolem kapitána Crosbyho můůže litovat především nepovedených zápasů v listopadu a v prosinci loňského roku. V těchto období přišla několikrát řada 4 nebo více prohraných zápasů v řadě a tyto prohry stáli tým postup do vyřazovací fáze. Sydney Crosby měl možná poslední šanci k účasti ve vyřazovací fázi NHL. Ve svých 36letech mu příliš hokejových let nezbývá a kádr Penguins by potřeboval značnou obměnu. Na svém kontě má 92 bodů a tým táhl za postupem, v posledních zápasech sbíral neuvěřitelné množství bodů. Podobný případ je i Evgeni Malkin, ruský centr je ještě o rok starší než Kanaďan.

Islanders vs Pittsburgh kurzy

Sázková kancelář Tipsport vypsala na zápas vyrovnané kurzy. Konkrétně kurz 2.47 Na Islanders, 4.01 na remízu 2.47 na Pittsburgh.

Tip na sázení – Výhra Islanders

Domácí tým je ve značné formě, kterou by měl potvrdit i v posledním zápase základní části. Z posledních 7 vzájemných zápasů Islanders vyhráli 4. Ve vzájemných zápasech většinou ob zápas padá více než 6 branek, tato hranice byla pokořena v posledním zápase. Tentokrát by tak příliš branek padnout nemělo. Pokud je někdo z domácích ve formě, je to Nelson. V posledních 2 zápasech vstřelil 3 branky a další bude chtít určitě přidat v zápase s Penguins.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výhra Islanders 2.47 2.70
Under 6.5 1.53 1.62
B. Nelson vstřelí gól 3.00 3.15