Inter Milán vs Juventus Turín – Italský pohár preview a tip na sázení


Italský klubový fotbal je letos úspěšný. Tak například Inter Milán se probojoval do semifinále Ligy mistrů, když cestou kromě plzeňské Viktorky zdolal také Barcelonu či odborníky vyzdvihovanou Benficu. Juventus zase hájí italské barvy v Evropské lize, kde již za dva týdny vyzve v semifinálovém boji Sevillu. Na Juventus i na Inter ale ještě předtím čeká jiné semifinále. Na programu jsou odvety bojů v italském poháru, konkrétně 26. 4. od 21:00.

Inter Milán vs Juventus Turín - Italský pohár preview a tip na sázení

  • Inter Milán si pohlídal postup do semifinále LM, 3 vstřelené góly jsou u tohoto klubu spíše raritou
  • Juventus slaví – uspěl u nejvyššího sportovního soudu a dostal zpět odečtených 15 bodů
  • Inter Milán coby domácí tým má trochu nižší kurz na výhru 2.01
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Padne méně než 3.5 gólů 1.24 1.25

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Inter Milán vs Juventus Turín
  • Soutěž: Italský pohár
  • Čas zápasu: 26. 4. 2023 21:00

Kde sledovat zápas Inter Milán vs Juventus?

Středeční večery patří Lize mistrů, ta si ale tento týden bere pauzu. Volný večer tentokrát vyplní zajímavé ligové zápasy. V Anglii se hraje Manchester City s Arsenalem, v Itálii pak semifinále poháru. Živý přenos zdarma v případě zápasu Inter vs Juventus nabízí stanice Sport1. Začíná ve středu 26. dubna od 21:00.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Semifinále italského poháru 26. dubna 2023, 21:00 San Siro, Milán 2.01 vs 3.85 Sport1

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Interu se v poslední době nejvíce daří mimo Itálii

Těžko říci, jak budou letos hodnotit sezónu funkcionáři Interu. V Lize mistrů je to pohádka, poprvé po 13 letech se klub kvalifikoval do semifinále. A finále nemusí být nedosažitelné, v cestě totiž stojí někdo, koho hráči Internazionale dobře znají – jsou to nesmiřitelní rivalové z AC. V únoru svěřenci trenéra Inzaghiho vyhráli, takže sebevědomí je na místě. V lize je to ale horší. Ještě v zimě se Inter vyhříval na 2. místě tabulky a spřádal plány na útok na titul. Na jaře ale přišel kolaps a Inter se postupně propadl na 6. místo. To by stačilo jen na Konferenční ligu.

Interu se v poslední době nejvíce daří mimo Itálii

Juventus absolvuje tuto sezónu boje i mimo fotbalové trávníky

Juventus absolvuje tuto sezónu boje i mimo fotbalové trávníky. Nejvyšší sportovní soud v Itálii řeší kauzu finančních machinací, která se týká i české legendy Pavla Nedvěda. Před pár dny vyšel nečekaný verdikt – obvinění nejsou oprávněná, Pavel Nedvěd a další funkcionáři mohou pokračovat ve fotbale. Tento verdikt výrazně proměnil i podobu tabulky Serie A. Juventusu bylo vráceno 15 bodů, které byly odečteny v rámci potrestání klubu. Stará dáma se najednou vyhoupla na 3. místo v tabulce, těsně za Lazio Řím. Vysoko přeskočila mimo jiné i již zmíněný Inter.

Juventus absolvuje tuto sezónu boje i mimo fotbalové trávníky

Inter Milán vs Juventus Turín kurzy

Na domácí Inter je na Tipsportu vypsán kurz 2.01. Je to logické, jde o domácí tým. Remíze odpovídá kurz 3.29 a na hosty bookmakeři vybrali kurz 3.85. Fortuna věří Interu ještě více. Volí kurz 1.98 na domácí a 3.65 na hosty. Remízu bookmakeři Fortuny vyčíslili kurzem 3.35. Lze sázet i na celkového postupujícího. Tipsport hodnotí šance Interu kurzem 1.52. Jestliže postoupí Juventus, vynásobí sázející, kteří bývalému klubu Pavla Nedvěda věřili, své sázky koeficientem 2.40.

Tip redakce: Padne méně než 3.5 gólů

My na výhru Interu sázet nebudeme, odrazuje nás od toho aktuální forma tohoto klubu, zejména tedy v Itálii. Inter nezvládl vyhrát ani proti tak slabým soupeřům, jako je Monza či Salernitana. I v prvním kole semifinále proti Juventusu měl dost štěstí. Prohrával 1:0 a až těsně před koncem diskutabilní penaltou vyrovnal. Neznamená to, že nemůže postoupit, ale podle nás se tak stane po gólově chudším zápase. Tento typ sázky se obecně u Interu vyplatí. Výjimkou byl duel s Benficou, který nečekaně skončil 3:3 Benfica ale potřebovala otevřít hru a snažit se smazat dvoubrankové manko. To defenzivně silný Juventus vůbec nemusí.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Padne méně než 3.5 gólů 1.24 1.25

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie