Inter Milán vs Atlético Madrid: Liga mistrů Preview a tipy na sázení


Úterní fotbalový program nabídne utkání Inter Milán vs Atlético Madrid v rámci osmifinále Ligy mistrů. Zatímco domácí jasně vedou Serii A, hosté usilují o TOP 4 v La Lize. Zápas se odehraje 20. února od 21:00 a odvysílá jej Premier Sport 2.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Inter Milán vs Atlético Madrid: Liga mistrů Preview a tipy na sázení

  • Inter Milán po loňské jízdě Neapole Serií A opět hlásí návrat na první místo. Na druhý Juventus má náskok devíti bodů a navíc utkání k dobru. Do osmifinále LM se dostalo na úkor Benfici Lisabon a Salzburgu, lepší byl pouze Real Sociedad
  • Atlético Madrid ovládlo skupinu ve společnosti Lazia Řím, Feyenoordu Rotterdam a Celticu Glasgow. Na úterní bitvu se naladilo demolicí Las Palmas vysoko 5:0, díky které zůstalo v TOP 4
  • Inter Milán je v domácím prostředí favorit v kurzu 1.81 u Tipsportu. Výhra svěřenců Diega Simeoneho visí ve vzduchu za 4.89, remíza a tedy otevřený výsledek do odvety je v nabídce za 3.51
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Inter Milán vyhraje 1.81 1.82

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Inter Milán vs Atlético Madrid?

Úterní utkání osmifinále Ligy mistrů je možná největším šlágrem celého programu vyřazovací fáze. Interu je loňský finalista soutěže a Atlético má v Lize mistrů Simeoneho efekt. Bitvu hostí Stadio Giuseppe Meazza, utkání se odehraje 20. února od 21:00 a živě ho vysílá Premier Sport 2.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 20. 2. 2024, 21:00 Stadio Giuseppe Meazza 1.81 vs 4.89 Premier Sport 2

Inter je v dobré formě

Inter Milán se půl sezóny přetahoval s Juventusem o první místo, Stará dáma ale totálně ztratila formu. Naopak Milánští šlapou, skrz všechny soutěže vyhráli minulých osm utkání. Atlético o víkendu vyhrálo, předtím ale třikrát po sobě ztratilo a hlavně je velmi slabé venku. Simeone zvládá doma burcovat fanoušky a těsné zápasy Atlético láme na svou stranu, venku vyhrálo jediné z minulých čtyř utkání.

Inter Milán vs Atlético Madrid kurzy

Inter je s ohledem na formu a domácí prostředí favorit v kurzu 1.81 u Tipsportu, hosté z Madridu by na tiketu svítili za 4.89. Remíza do odvety je v nabídce za 3.51.

Tip na sázení: Inter Milán vyhraje

Inter Milán šlape a Atlético venku stagnuje, navíc se nemusí nikam hnát, protože se hraje na dva zápasy. Proto si myslím, že se Simone tradičně stáhne do defenzivy a jeho hoši v prvním poločase nedají gól. Zároveň je pěkný kurz i na triumf Interu, který aktuálně válcuje Serie A. Výhra Italů v kombinaci s čistým kontem je o něco riskantnější, ale dojít k ní může. Atletům se totiž trochu zastavila ofenziva.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Inter Milán vyhraje 1.81 1.82
Inter Milán vyhraje s čistým kontem 2.82 2.83
Atlético v prvním poločase nedá gól 1.41 1.41

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie