Hubert Hurkacz vs Novak Djoković: Turnaj mistrů, preview a tip na sázení


Hubert Hurkacz do Turína na Turnaj mistrů docestoval až dodatečně po odstoupení Řeka Tsitsipase. Jeho účast na turnaji bude jen symbolická. Nahrazuje muže, který do tabulky zapsal dvě prohry, počítaje i skreč s Runem. O postupu tedy nemůže být moc řeč. A navíc si polský tenista zahraje s Novakem Djokovićem, s nímž má šílenou bilanci 0:6 na zápasy. Možná ale v zápase, kde o nic nejde, Hurkacz překvapí. Zápas Hubert Hurkacz vs Novak Djoković začíná 16.11.2023 v 14:35 a my pro vás máme připravenou analýzu a tip na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Hubert Hurkacz vs Novak Djoković: Turnaj mistrů, preview a tip na sázení

  • Hurkacz naposledy hrál ATP turnaj v Paříži, kde vypadl ve čtvrtfinále
  • Djoković začal tento turnaj nečekanou porážkou s Jannikem Sinnerem
  • Novak Djoković je jak jinak favorit, je na něj kurz 1.17. Na Hurkacze je 5.43
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Novak Djoković vyhraje 2:0 1.53 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Hubert Hurkacz vs Novak Djoković?

V naší předchozí analýze jsme tipovali, že Sinner uhraje proti Djokovićovi aspoň jeden set. Ukázalo se, že jsme ještě Itala podcenili. V Turíně se 14. listopadu hrál kvalitní tenis a Sinner vyhrál 7:5, 6:7 a 7:6. Můžete se podívat na highlights. Novak Djoković tak musí zabrat. Duel Novak Djoković vs Hubert Hurkacz, závěrečný zápas základní skupiny Turnaje mistrů, začíná 16. 11. od 14:35. Přímý přenos zdarma můžete sledovat například na TV Tipsport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Turnaj mistrů 16. listopadu 2023, 14:35 Pala Alpitour, Turín 1.17 vs 5.43 TV Tipsport

Hubert Hurkacz na turnaji nahrazuje zraněného Tsitsipase

Pro Hurkacze je to pohnutý listopad. Na začátku měsíce živil naději na historicky druhou účast na Turnaji mistrů. 3. listopadu o šanci přišel porážkou s Dimitrovem v Paříži. A nakonec přece jen do Turína přijíždí. I když se zde dlouho neohřeje. Nahrazuje totiž Stefanose Tsitsipase, který do zranění neuhrál ani set. Všichni ostatní zástupci zelené skupiny už nějaké vítězství zaznamenali. A Hurkacz navíc hraje s favoritem turnaje Djokoviće. Postup tedy není možný ani teoreticky. Ale Hurkacz si aspoň zahraje atraktivní zápas s grandslamovým rekordmanem.

Hubert Hurkacz na turnaji nahrazuje zraněného Tsitsipase

Zdroj: lavoz.com.ar

Djoković prohrál proti Sinnerovi, jehož nadšeně povzbuzovalo publikum

To nikdo nečekal. Novak Djoković šel do zápasu se Sinnerem držíc sérii 19 vítězství v řadě. Navíc italského ranaře v minulosti třikrát porazil. Ale tentokrát úspěch slavilo mládí na úkor zkušenosti. Sinner se mohl opřít také o podporu domácího publika. Fanoušci v hale povzbuzovali svého oblíbence tak vehementně, že je musela umpirová rozhodčí několikrát napomínat. 36letý Djoković po zápase uznal, že Sinner odbojoval výborný zápas. Nole teď musí zabrat, protože o postup do semifinále může přijít. Ve hře je totiž ještě Rune, který má na kontě stejně jako Srb jednu výhru.

Djoković prohrál proti Sinnerovi, jehož nadšeně povzbuzovalo publikum

Zdroj: goal.com

Novak Djoković vs Hubert Hurkacz kurzy

Pro fanoušky tenisu máme připravenou speciální akci. Fortuna promo kód přináší mnoho výhod pro nově registrované sázkaře. Zápas Novak Djoković vs Hubert Hurkacz může být startem úspěšné sázkařské kariéry. Co vybrat za kurz? Na Djokoviće je 1.17 a na Poláka 5.54. Tipéři přemýšlí, kolik bude v zápasu setů. Jestliže myslíte, že jich bude více než 2.5, pak využijte kurz 2.82. Jestliže soudíte, že Hurkacz zvítězí aspoň v jednom setu, kurz je 2.29.

Tip redakce: Novak Djoković vyhraje 2:0 na sety

My si ale myslíme, že Djoković si nebude komplikovat život. Je to hráč, který dokáže zapnout na 200 %, když je na něj vyvíjený tlak. Uvědomuje si nyní, že porážkou se Sinnerem může o semifinále přijít. A taková zklamání obvykle Djoković nepřipouští. Hurkacz nebývá většinou překážkou pro Noleho, bilance 6:0 na zápasy mluví za vše. Na tvrdém povrchu je proti Polákovi Djoković ještě dominantnější než na trávě. Naposledy letos v březnu vyhrál v Dubaji 6:3 a 7:5. Proto sázíme na výsledek 2:0 na sety.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Novak Djoković vyhraje 2:0 na sety 1.53 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie