Hradec Králové vs Třinec – Extraliga ledního hokeje preview a tip na výsledek


Naděje umírá poslední. Hradec Králové už všichni odepisovali, stav finálové série totiž byl po třech zápasech 3:0 ve prospěch Třince. Oceláři navíc ve čtvrtém duelu hráli doma. Ale Hradec zabral hlavně v defenzívě a po prodloužení urval své první vítězství v sérii. Správci hradeckého zimáku a rolbaři ještě na dovolenou odjet nemůžou. Musí připravit stadion na pátý zápas série. Začíná 26. 4. od 17:00.

Hradec Králové vs Třinec - Extraliga ledního hokeje preview a tip na výsledek

  • O pátý zápas si v hradeckém dresu nejhlasitěji řekl brankář Matěj Machovský, který v Třinci skvěle zachytal
  • Třinec i přes prohru v prodloužení nadále má tři mečboly
  • Bookmakeři Tipsportu a Fortuny jasného favorita nevidí, komunita sázkařů ale většinou sází výhru Třince
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Hradec s handicapem +1.5 1.28 1.26

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Hradec Králové vs Třinec
  • Soutěž: Extraliga ledního hokeje
  • Čas zápasu: 26. 4. 2023 17:00

Kde sledovat Hradec Králové vs Třinec

Odpověď na otázku, kdo nabízí živý přenos finále extraligy, dává už sám název soutěže. Generálním partnerem nejvyšší hokejové ligy v Česku je Tipsport, proto právě na TV Tipsport najde fanoušek živý přenos zdarma. Utkání živě ale vysílá i Česká televize. Hokejový zápas naladíte ve středu 26. 4. 2023 od 17:00.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Hradec Králové vs Třinec 26. 4. 2023, 17:00 ČT Sport, TV Tipsport

Stav série neodpovídá předvedenému výkonu Hradce

Dosavadní stav série neodpovídá předvedenému výkonu Hradce. Mountfield hraje solidně. Dokonce je v utkáních aktivnější, dobře bruslí a je pozorný i v obraně. Jenže na Třinec to nestačí. Třinec se svým maximálně účelným hokejem si dokáže uhrát svoje a nakonec jim stačí i jen jedna nebo dvě vydařené akce na zápas. Hradec se nyní může opřít o výhodu domácího prostředí. Ovšem pro svěřence trenéra Martince to až takový benefit není. V tomto play-off už na domácí půdě prohráli pět zápasů. Dva z nich také v této sérii s Třincem.

Stav série neodpovídá předvedenému výkonu Hradce

Zdroj: gp

Současný hokejový Třinec, to je fenomén

Současný hokejový Třinec, to je fenomén. 70. léta patřila Kladnu, 80. Jihlavě, 90. Vsetínu a následně se to na extraligovém trůnu střídalo. Teď ale zase přichází doba, kdy má extraliga svého dlouholetého hegemona. A jsou to právě Oceláři. Vyhráli poslední tři ročníky a na dosah mají čtvrtý titul. Třinec má nejlepší hráče na každém postu. V play-off se fantasticky rozchytal Ondřej Kacetl, lídr v procentuální úspěšnosti i počtech zákroků. Nejlepší nahrávač je Andrej Nestrašil, nejlepší střelec Martin Růžička. A absolutorium si zaslouží i obrana. Hradec si drží průměr 26 střel na zápas, což je málo. Beci Třince ale víc nedovolí.

Současný hokejový Třinec, to je fenomén

Zdroj: zklepy

Kurzy Hradec Králové vs Třinec

Bookmakeři Tipsportu a Fortuny ještě nad Hradcem hůl nelámou. Obhájci titulu jsou pro sázkové kanceláře mírným favoritem, ale kurz 2.45 na Tipsportu či 2.50 na Fortuně jsou poměrně vysoko nasazené. Na vítězství Hradce je vypsáno 2.61, respektive 2.60. Na hokejové poměry je poměrně nízko hodnota kurzu na remízu – drží se pod 4. Že Hradec Králové dá více než 2.5 gólů na zápas, je oceněno vysokým kurzem 2.50.

Tip redakce: Hradec Králové vyhraje s handicapem +1.5

Tento kurz nám přijde poměrně výhodný. 1.28 na to, že Hradec neprohraje o více než dvě branky, na to své peníze klidně vsadíme. Série je nesmírně vyrovnaná, o více než 2 branky skončil pouze první duel. Když se Třinec dostane do vedení, rozhodně se nijak zvlášť nepřetrhne, aby dalším gólem pojistil vedení. Naopak ještě více zdůrazní svou důslednou obranu. Ta vychází hlavně z poziční hry beků, kteří ví, kde mají stát, aby Hradec v útočném pásmu nic nevymýšlel. Tipujeme, že se Mountfield ještě porve o další výhru v sérii. Úspěch ve Slezsku 23. dubna jim vlil krev do žil.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Hradec s handicapem +1.5 1.28 1.26

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, wikipedie