Hradec Králové vs Slavia Praha: Fortuna liga preview a tipy na sázení


Je tu závěrečné kolo Fortuna ligy, ve kterém nás čeká duel Hradec Králové vs Slavia Praha. Domácí mají stále šanci zabojovat o evropské poháry, hosté hrají o titul a nemohou ztrácet body. Hraje se 28. dubna od 15:00 a sledovat jej můžete skrze O2TV Sport.

Hradec Králové vs Slavia Praha: Fortuna liga preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Slavia se dvěma ztrátami v řadě připravila o šanci mít boj o titul ve svých rukou
  • Hradec může bojovat o evropské poháry v play-off díky prostřední skupině nadstavby
  • Favoritem je dle sázkových kanceláří Slavia, na kterou si můžete u Tipsportu vsadit v kurzu 1.42. Remíza je vypsaná na 4.81, vítězství Hradce zase 7.48
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Slavia vyhraje 1.42 1.45

Kde sledovat zápas Hradec Králové vs Slavia Praha?

Závěrečné 30. kolo Fortuna ligy nám nabídne zápas Hradec Králové vs Slavia Praha. V mnohem lepší formě jsou domácí, avšak hosté hrají o titul a nesmí ztratit ani bod, nebo jim rival opět uteče. Utkání se hraje v Malšovické areně 28. dubna od 15:00 a sledovat jej můžete skrze O2TV Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Fortuna liga
Termín zápasu:
28. 04. 2024 (15:00)
Místo zápasu:
Malšovická arena
Kurzy Tipsport:
7.48 vs 1.42
Kde sledovat:
O2TV Sport

Hradec je ve formě

Po sérii remíz se Hradec opět pozvedl a vymanil se z bojů o udržení. Z posledních šesti zápasů hned čtyřikrát vyhrál a jednou remizoval, porážku si připsal na Spartě. Bodový zisk a případná výhra se Slavií už nic nezmění, sešívaní budou stále v prostřední skupině a mohou se tedy výborně naladit na play-off o Evropskou konferenční ligu.

Slavii případná ztráta bude mrzet

Sešívaní byli ve formě a díky ztrátám Sparty jim fanoušci věřili více. Avšak jeden zápas vše změnil, Slavia padla v Plzni, Sparta se dostala opět do čela a remíza se Sigmou znamená jediné, Sparta vede ligu o 4 body a derby bude hostit. Slavia už nesmí ztratit ani bod, porazit rivala na Letné a doufat v další ztráty. Pokud zápas s Hradcem nezvládne naplno, bude jí to pořádně mrzet.

Hradec Králové vs Slavia Praha kurzy

Slavia je v utkání favoritem, vsadit si na ní můžete u sázkové kanceláře Tipsport v kurzu 1.42. Remíza je vypsaná na 4.81, výhra Votroků poté 7.48. Vzájemná bilance na Andrově stadionu je vyrovnaná, oba týmy se radovaly dvakrát a jednou zápas nabídl remízu.

Tip na sázení – Slavia vyhraje

Slavia je aktuálně v pozici, kdy jí každá ztráta může připravit o šanci na titul. V Hradci Králové musí zvítězit a vzhledem k tomu, že domácím vlastně může být jedno, jak zápas skončí, tak tipujeme výhru sešívaných v kurzu 1.45 u Betana. V případě ztráty Sparty navíc může mít šance na titul opět ve svých rukou, což motivaci ještě více zvyšuje.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Slavia vyhraje 1.42 1.45
Oba týmy dají gól 2.00 1.87
Slavia vyhraje, ale inkasuje 3.25 3.20