Gzira United vs Viktoria Plzeň: Kvalifikace na Konferenční ligu


Jestliže Plzeň byla kritizována na počátku sezóny za střeleckou nemohoucnost, teď má krásnou statistiku. Ve třech soutěžních zápasech v řadě nastřílela 12 gólů. A nikdo by se nedivil, kdyby gólový průměr zůstal vysoký i po dalším zápase. Na Maltě Plzeň zkusí navázat na dobrý výkon z prvního zápasu 3. předkola Konferenční ligy. Doma klub Gzira United vyprášila 4:0, kolik gólů může padnout v odvetě? Zápas se hraje ve čtvrtek 17. 8. od 19:00.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Gzira United vs Viktoria Plzeň: Kvalifikace na Konferenční ligu

  • Plzeň pokračuje v dobrých výkonech, v neděli v Budějovicích nastřílela 5 gólů
  • Kurz na postup maltského týmu Gzira United má podle bookmakerů Tipsportu hodnotu 80:1
  • Co se týče výsledku zápasu, na Gziru United je kurz 8.99, na Plzeň 1.33
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Plzeň s handicapem -1.5 1.95 2.00

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Gzira United vs Viktoria Plzeň?

Z kanálu O2 TV Sport přinášíme video z prvního zápasu 3. předkola Konferenční ligy. Je to příjemné podívání, zvláště druhý a čtvrtý gól stály za to. Možná vás ale více zajímá, kde sledovat přímý přenos odvetného zápasu, který se hraje ve čtvrtek 17. 8. od 19:00. Přímý přenos zdarma nabízí ČT Sport. Duel se odehraje v maltské Gżiře.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace na Ligu mistrů 17. srpna 2023, 19:00 Gzira, Malta 8.99 vs 1.33 O2 TV Fotbal

Gziře chybí zápasové vytížení

Gzira má nevýhodu v tom, že kromě utkání evropských pohárů momentálně žádnou soutěž nehraje. Chybí zápasové vytížení, maltská liga začíná až tento víkend. Ale asi se nedá čekat, že by to bylo proti Plzni o hodně lepší, kdyby hráči Gziry měli za sebou duely proti Naxxar Lions, Marsaxlokku nebo Sliema Wanderers. Proti Plzni výběr působil zmateně. Herní kvalita chybí. Legionáři v dresu Gziry by se sotva chytili v průměrných klubech, takový Marko Ćosić se neuplatnil ani v druhé slovinské lize, Francouz Essaka byl rád za angažmá v Gziře poté, co jej propustil podprůměrný německý klub Hamm United FC.

Gziře chybí zápasové vytížení

Zdroj: btam

Plzeň teď dává jeden gól za druhým

Plzeň teď dává jeden gól za druhým. Ale může za to i štěstí na los. Proti Gziře by se jistě rozestřílel i Jablonec nebo Zlín. K tomu Plzeňáci odehráli utkání 3:1 proti Baníku a 5:2 proti Budějovicím, které vypadají na jasného adepta na sestup. Ale šňůra takovýchto snadnějších zápasů může tým nakopnout. V dresu Viktorky se začíná formovat parta, která bude táhnout za jeden provaz a která bude chtít navázat na odkaz několika slavných generací. Tak například Pavel Šulc, 22letý záložník a rodák z blízkých Karlových Varů, vypadá velmi nadějně.

Plzeň teď dává jeden gól za druhým

Zdroj: sportskeeda

Gzira United vs Viktoria Plzeň kurzy

Kurz 80.00 na postup Gziry berme jako takovou úsměvnou kuriozitu. Na postup Plzně se ani sázet nedá. Na výhru domácích je kurz 8.99, 5.60 vychází na remízu a 1.33 na vítězství Plzně. Zajímavý může být rovněž kurz na to, že padne více než 1.5 gólů v zápase – kurz je 1.18. Že Viktorka vyhraje více než dvougólovým náskokem, na to lze sázet s kurzem 1.95.

Tip redakce: Plzeň s handicapem -1.5

Právě na vícebrankové vítězství českého zástupce v Konferenční lize vsadíme. Gzira v prvním zápase šlapala vodu. V dřívějších pohárových duelech předvedla doma solidní výkon a potrápila nejeden evropský klub, ale doposud se nesetkala s někým na úrovni Plzně. A navíc měli Malťané zatím štěstí, že doma hráli ve chvíli, kdy ještě šlo na celkovém výsledku pracovat. Teď už je ale jejich osud zpečetěn, takže nebude tak silná motivace výběr Miroslava Koubka pořádně prověřit.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Plzeň s handicapem -1.5 1.95 2.00

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie