Gauff vs Vondroušová: Turnaj mistryň 2023 preview a tip na sázení


Ve skupině Chetumal na Turnaji mistryň stále nemá nikdo nic jisté. Šanci, byť jen teoretickou, státe živí i Markéta Vondroušová, které ale podmínky v Mexiku vůbec nesedí. S jedním bodem tak má blíže k postupu její soupeřka, kometa sezóny Cori Gauff. Kdo se bude nakonec radovat z postupu, sledujte na O2 TV Sport v pátek 3. listopadu.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Gauff vs Vondroušová: Turnaj mistryň 2023 preview a tip na sázení

  • Cori Gauff zvládla úvodní zápas proti Ons Jabeur, následně podlehla Ize Swiatek.
  • Markéta Vondroušová má zatím na kontě dvě prohry v poměru 0:2 na sety.
  • Druhý zápas Markéty Vondroušové na turnaji můžete sledovat ve středu 1. listopadu od 22:00.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výhra Gauff 1.39 1.41

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Gauff vs Vondroušová?

Pokud nemusíte brzy vstávat, můžete si zápas Gauff vs Vondroušová vychutnat živě v pátek 3. listopadu od 22:00 na kanálu O2 TV Sport. Ten vysílá všechny zápasy tohoto prestižního turnaje. Čekání na duel, který přinese rozuzlení zamotané skupiny, si můžete zkrátit třeba s Youtube kanálem WTA, kde jsou k vidění sestřihy dosud odehraných utkání prestižního turnaje. Včetně utkání Vondroušové s Ons Jabeur.

Turnaj Fáze turnaje Termín zápasu Místo zápasu Vzájemná utkání Kurzy Tipsport
WTA Finals (Turnaj mistryň) skupinová fáze 3. listopadu, 22:00 Cancún (Mexiko) 2:0 v prospěch Gauff 1.39 vs 3.20

Coco a její neoblíbená soupeřka

Neuvěřitelných šestnáct výher v řadě, tak vypadaly poslední tři měsíce v podání teprve devatenáctileté americké hvězdy a vítězky letošního US Open. Šňůru Cori Gauff překazila až v Pekingu Iga Swiatek, která si další, devátou výhru ve vzájemných duelech, připsala i nyní na Turnaji mistryň. Po prvním setu odcházela Coco dokonce s nelichotivým kanárem. Její šance na postup ale stále žije. V cestě stojí Markéta Vondroušová, které se však zatím Američanku nikdy nepovedlo porazit. V posledním vzájemném duelu letos v srpnu povolila Gauff Češce jen tři gamy.

Coco a její neoblíbená soupeřka

Zdroj: francebleu

Vondroušová nešetří kritikou

Závěrečný Turnaj mistryň má být pro hráčky odměnou za uplynulou sezónu, mexický Cancún ale zatím schytává drsnou kritiku. Kurty nebyly připraveny včas, navíc nejsou rovné, a hraje se venku v oblasti, kde doznívá hurikánová sezóna. Vondroušová se netají tím, že podmínky považuje za šílené a čas na kurtu si neužívá. Co jiného si vyvodit z prohlášení: “Jsem ráda, že mě čeká poslední zápas a jedeme pryč” po druhém prohraném duelu. Nicméně sama dodává, že se závěrečný zápas bude snažit vyhrát, i když jsou šance jen malé. Uvidíme, kolik motivace se jí podaří najít.

Vondroušová nešetří kritikou

Zdroj: bomdia

Gauff vs Vondroušová kurzy

Favoritkou utkání je podle sázkové kanceláře Tipsport mladá Američanka. Na její výhru si můžete vsadit s kurzem 1.39, na první výhru Češky na turnaji pak v kurzu 3.20. A podobně vidí situaci i sázkaři, kdy hned 89 % z nich věří Coco Gauff. Někteří dokonce tak, že zkouší tip na její výhru v poměru 2:0 v kurzu 1.92.

Tip redakce: Výhra Gauff

Ačkoliv neradi tipujeme proti českým hráčkám, v tomto případě hraje vše spíše do karet Američance. Vzájemné zápasy, aktuální forma, šance na postup, to jsou indicie, že by tento zápas měla zvládnout lépe. V kurzu 1.39 tak možná stojí za to přidat tip na tiket.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výhra Gauff 1.39 1.41

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie