Galatasaray vs Manchester United: Liga mistrů, preview a tip na sázení


Ve středu večer se hraje osm zápasů Ligy mistrů. Většina startuje od 21:00, ale fanoušci by měli být u obrazovek připraveni již v 18:45. To totiž bude zahájena partie Galatasaray vs Manchester United. I když mají United na kontě jen jednu výhru ze 4 zápasů, ještě pořád mají šanci postoupit do play-off. To ale teď na horké turecké půdě nesmí prohrát. Galatasaray Istanbul si věří, na Old Trafford vyhráli 3:2. Máme připravenou analýzu tohoto duelu, který se odehraje 29.11.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Galatasaray vs Manchester United: Liga mistrů, preview a tip na sázení

  • Galatasaray nepříjemně překvapili prohrou 1:2 v Hataysporu, kvůli čemž přišli o vedení v Süper Lig
  • Manchester United se do Turecka vydá po splnění ligové povinnosti v Evertonu
  • Světe div se, lehce více favorizovaní jsou Galatasaray. Mají kurz 2.45, na United je 2.60
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gólů v zápase: více než 2.5 1.60 1.65

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Galatasaray vs Manchester United?

Rasmus Højlund dal proti Galatasaray své první góly za Manchester United. Turečtí hráči mu ale oslavu pořádně pokazili. Vítězství na Old Trafford přece jen urvali. Jak to celé vypadalo, to můžete vidět v našich highlights. Pokud vás více zajímá přímý přenos, pak vám sdělíme, že zápas lze sledovat živě na Nova Sport 3. Duel začíná ve středu 29. 11. Zopakujeme, že tento zápas bude jakousi předehrávkou středečního fotbalového večera, protože začíná už v 18:45.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 28. listopadu 2023, 18:45 Rams Park, Istanbul 2.45 v 2.60 Nova Sport 3

Galatasaray šokoval na Old Trafford

Pro Galatasaray měla výhra nad Manchesterem velký význam. Bylo to historické první vítězství na britských ostrovech. A to už zde istanbulský klub odkopal 12 utkání. Pro Galatasaray to bylo zatím jediné vítězství ve skupině A ze 4 zápasů. Přesto má pro postup společně s Bayernem Mnichov nejlepší podmínky. Konkurenční Kodaň má rovněž 4 body, United jen 3. Ale každý z těchto týmů teprve čeká zápas se suverénně nejlepším Bayernem Mnichov. Galatasaray už má dvojzápas s Mnichovem za sebou. Navíc má trenér k dispozici kompletní kádr – zranění se tureckému klubu vyhýbají.

Galatasaray šokoval na Old Trafford

Zdroj: beinsports

Období nestability, kterým prochází Manchester United, zdaleka není krátkou epizodou

Trvá už hodně let. Ať se děje co se děje, vždy má v kabině někdo s někým spory. Aktuálně média probírají konflikt trenéra ten Haga s klíčovým křídelníkem Sanchem. Dalším problémem jsou zranění. Casemiro je out, je out a kvůli kotníku je mimo i Eriksen a zřejmě i Højlund. To vše jsou důvody, proč podle bookmakerů nejsou United považovaní za favorita utkání. Pro Manchester má přitom utkání klíčovou důležitost, protože když prohrají, mohou teoreticky do posledního utkání jít s jistotou posledního místa. To přitom skupina A nevypadala tak těžká.

Období nestability, kterým prochází Manchester United, zdaleka není krátkou epizodou

Zdroj: beinsports

Galatasaray vs Manchester United kurzy

Jestliže si na tento zápas chcete vsadit, máte mnoho možností. Utkání je vypsáno u všech předních českých sázkových kanceláří. Pro zájemce máme k dispozici například výhodný Chance akční kód. Právě od sázkové kanceláře Chance a Tipsport vybíráme tyto kurzy: 2.45 na výhru Galatasaray, 3.69 na remízu a 2.60 na United. Jestliže padne v tomto utkání více než 1.5 gólů, radovat se budou ti tipéři, kteří přesně na toto vsadili pod kurzem 1.18. Na více než 0.5 gólů pro Galatasaray je vypsán kurz 1.17.

Tip redakce: padne více než 2.5 gólů

Vsadíme, že padnou 3 góly nebo ještě více. Je na to solidní kurz – pohybuje se kolem 1.60. Když má obrana Manchesteru dobrý den, zvládne ubránit jakýkoli protiútok soupeře, ale nestává se tomu často. Zadařilo se proti Lutonu, Fulhamu či Kodani, ale dynamičtěji působící týmy dělají obráncům Reds potíže. City a Newcastle dalo United po 3 gólech. A Kodaň se naposledy také pomstila: vyhrála 4:3. U Galatasaray je předností spíše útok než obrana. Oba týmy si v tomto zápase budou věřit na vítězství, takže jistě se budou snažit diktovat tempo utkání.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gólů v zápase: více než 2.5 1.60 1.65

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie