Francie vs Německo: Preview a tipy na sázení


Sobotní fotbalový program nabídne přátelské utkání Francie vs Německo. Zatímco Francie na minulém světovém šampionátu došla až do finále, Německo skončilo již ve skupině a na domácím Euru má co napravovat. Zápas se odehraje 23. března od 21:00 a odvysílá jej Sport 1.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Francie vs Německo: Preview a tipy na sázení

  • Francouzi kvalifikací Eura prolétli dle očekávání hladce, koneckonců jsou to vicemistři světa. Jejich širší soupiska je asi nejsilnější v Evropě, absentující oporu Antoineho Griezmanna se pro jednou podaří nahradit a alespoň se otestuje hra bez něj
  • Němci čelí kritice od domácích médií v podstatě již dva roky. Neúspěšné mistrovství světa nebylo vyloženě překvapivé, výkony již předtím nebyly dobré. Trápení pokračovalo i v loňských přátelských zápasech, pozitivem je alespoň návrat Toniho Kroose z fotbalového důchodu
  • Francouzi jsou v domácím prostředí favority, vsadit si na ně lze v poměru 1.85 u Tipsportu. Triumf Němců je v nabídce za 4.09, remíza v přátelském utkání by na tiketu svítila v kurzu 3.89
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Francie vyhraje 1.85 1.82

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Francie vs Německo?

Sobotní přátelské uznání mezi Francií a Německem bude důležitý hlavně pro hosty. Ti musí po špatných minulých měsících přesvědčit fanoušky, že na domácím Euru mohou uspět. Bitvu hostí Parc Olympique Lyonnais, utkání se odehraje 23. března od 21:00 a živě ho odvysílá Sport 1.

Informace k zápasu
Soutěž:
Přátelské utkání
Termín zápasu:
23. 3. 2024, 21:00
Místo zápasu:
Parc Olympique Lyonnais
Kurzy Tipsport:
1.85 vs 4.09
Kde sledovat:
Sport 1

Musejí hlavně Němci

Francie od prohraného finále mistrovství světa v Kataru osmkrát vyhrála a jednou remizovala. V kvalifikaci měla ale jen jednoho reálného soupeře, s Nizozemskem si navíc v obou případech hravě poradila. Němci nevyhráli tři minulé zápasy, přitom hráli s Mexičany, Turky a Rakušany. Ve všech utkáních dostali minimálně dva góly, defenziva není zdaleka v pohodě. Na čisté konto čekají deset zápasů od 25. března.

Francie vs Německo kurzy

Francouzi jsou s ohledem na domácí prostředí i , vsadit si na ně lze v poměru 1.85. Triumf Němců, který hodně potřebují hlavně jeho fanoušci, lze trefit za 4.09, remíza je v kurzu za 3.89.

Tip na sázení: Francie vyhraje

Francie je favorit s ohledem na dlouhodobou formu i kvalitu jejího výběru. V domácím prostředí ji vidím jako vítěze, zároveň tipuji hodně gólů, což v zápasech Němců dlouhodobě platí. Jejich defenziva je chaotická a útok v čele s Kylianem Mbappém není soupeř, na kterém se chcete chytat. Proto to vidím na zásah už v prvním poločase. A konkrétně minimálně na tři góly v utkání. Ty zvládne možná sám rychlík Mbappé.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Francie vyhraje 1.85 1.82
Francie vyhraje a padnou alespoň tři góly 2.69 2.72
V první půli padne gól 1.39 1.41

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie