Fortuna:Liga – Viktoria Plzeň vs Sparta Praha analýza


5. listopadu zažije podzimní část Fortuna:Ligy jeden ze svých vrcholů. Utká se první tým se třetím. Viktoria Plzeň hostí pražskou Spartu. V tabulce je dělí dvě místa, ale bodový rozdíl je propastných 12 – je tedy jasné, že Plzeň je favoritem. Živý přenos zápasu Plzeň – Sparta nabízí 5. 11. 2022 od 18:00 televizní stanice O2 TV Fotbal. Pokud nejste předplatiteli této televize, pak můžete využít některý live stream zdarma. Svým klientům je poskytují sázkové kanceláře Tipsport, Chance a Fortuna. Stačí se zaregistrovat na stránkách některé z těchto sázkovek. Po získání platného hráčského konta si můžete pustit Plzeň vs Sparta online stream zdarma.

Fortuna:Liga – Viktoria Plzeň vs Sparta Praha

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Viktoria Plzeň 1.87 1.94

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Viktoria Plzeň vs Sparta Praha
  • Soutěž: Fortuna:Liga
  • Čas zápasu: 5. 11. od 18:00

Viktoria Plzeň definitivně ukončila svou anabázi v Lize mistrů

Viktoria Plzeň definitivně ukončila svou anabázi v Lize mistrů. Žádnou velkou díru do světa zde neudělala, odnesla si 6 porážek. Byla blízko tomu, aby její celkové skóre bylo tím nejhorším v historii Ligy mistrů. Útěchou pro Bílkovy svěřence mohou být výkony Glasgow Rangers ve skupině A. Skotský celek se skóre 2:22 byl ještě bezradnější a smutné prvenství patří jemu. Plzeňští ale zklamaní nejsou. Vydělali velké peníze a hráči mají zážitek na celý život. Nyní se Viktoria může plně soustředit na ligové povinnosti. Rozehrané to má skvěle. V tuto chvíli má lepší postavení v tabulce, než loni touto dobou. A je zbytečné dodávat, že loni Plzeň vyhrála titul. Poslední 4 zápasy v řadě Plzeň vyhrála, ve 3 posledních duelech vstřelila shodně po 3 brankách.

Viktoria Plzeň definitivně ukončila svou anabázi v Lize mistrů

Sparta předvádí nevyrovnané výkony

Pod vedením dánského trenéra Briana Priskeho Sparta předvádí nevyrovnané výkony. V půlce října už se zdálo, že se stará dobrá železná Sparta vrátila. Nejdříve Pražané pod taktovkou kapitána Ladislava Krejčího přejeli Brno 4:0, poté doma porazili Pardubice 5:2. V dobré náladě tedy mohli přijet 23. října do Edenu. Zde ale stačilo 5 minut a už bylo zle. Výsledek 4:0 se Slavií byl ještě milosrdný. Slávisté si totiž na hřišti dělali, co chtěli. Jejich soupeř byl zcela bezmocný. Selhaly tentokrát všechny části hry – brankář Matěj Kovář vyrobil minelu, přes zvláště pravou část obrany Mejdr – Wiesner Slávisté procházeli jako po másle, talentovaný Kryštof Daněk byl raději v půli vystřídán a útočník Kuchta se ani nepotkal s míčem.

Sparta předvádí nevyrovnané výkony

Plzeň vs Sparta kurzy

Na vítězství domácích bookmakeři Tipsportu zvolili kurz 1.93. Že za 3 body uspějí Sparťané, tomu se moc nevěří. Kurz 4.06 je toho jasným důkazem. To už je pravděpodobnější remíza s kurzem 3.61. Příznivcům vyšších kurzů bychom doporučili zajímavou příležitost „Plzeň vyhraje s čistým kontem“. Za domácí totiž chytá Jindřich Staněk, který by mohl mít nad nepřesvědčivým Kuchtou, případně Čvančarou navrch. Výkon Sparty proti Slavii by mohl u některých tipérů vzbudit zájem o sázku s handicapem. Na příležitost Plzeň -1.5 je vypsán kurz 3.60. Nejvyšší možný handicap je -2.5, a tomu je přisouzen kurz 7.56.

Tip redakce: Vyhraje Viktoria Plzeň

Sparta proti Slavii ukázala, že její kádr se nemůže měřit s těmi úplně nejlepšími v lize. Navíc nezapomínejme, že Sparta stále prochází obdobím rekonstrukce. Trenér Brian Priske je zjevně odborník, který má určitou vizi, ale zatím si to ve Spartě teprve sedá dohromady. To Plzeň je stabilní. Kouč Michal Bílek se těší velké autoritě, hráči jsou si vědomi svých rolí, v sestavě nedochází k velkým turbulencím. Klub se už po konci v Lize mistrů nyní může soustředit čistě na českou nejvyšší soutěž. Sázíme proto na výhru Plzně. Připomeňme, že utkání začíná v sobotu 5. 11. 2022 od 18:00.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Viktoria Plzeň 1.87 1.94

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓