Fiorentina vs Viktoria Plzeň: Konferenční liga Preview a tipy na sázení


Čtvrteční fotbalový program nabídne utkání Fiorentina vs Viktoria Plzeň v rámci odvety čtvrtfinále Konferenční ligy. Zatímco domácí loni hráli finále soutěže, pro hosty je již tato fáze pohárovým maximem. Zápas se odehraje 18. dubna od 18:45 a odvysílá jej ČT Sport.

Fiorentina vs Viktoria Plzeň: Konferenční liga Preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Fiorentina na ligové scéně nezáří. O víkendu doma remizovala s Janovem, je desátá a trápí ji v podstatě to, co jí stálo body proti Plzni. V držení míče je nejlepší z celé Itálie, málo akcí ale dotáhne až do střeleckých pozic
  • Viktoria Plzeň má v nohách náročný zápas se Slavií, který ale dokázala vyhrát. Pavel Šulc opět po čase skóroval, ve výborné formě je stoper Robin Hranáč. Plzeň udržela čisté konto čtyři zápasy v řadě a v celé Konferenční lize inkasovala pouze jednu branku
  • Fiorentina je favorit na postup i vítězství po základní hrací době. Čistou výhru lze trefit za 1.39, postup po jakémkoliv výsledku za 1.14. Čistá výhra Plzně by na tiketu svítila za 8.34, postup v poměru 4.93. Remíza, která znamená prodloužení, je vypsána v kurzu 4.78
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Fiorentina vyhraje a padne maximálně dva góly 3.15 3.11

Kde sledovat zápas Fiorentina vs Viktoria Plzeň?

Čtvrteční odveta čtvrtfinále Konferenční ligy nabídne konfrontaci dvou týmů, které už se mohou soustředit jen na pohárovou Evropu. Bitvu hostí Stadio Artemio Francii, utkání se odehraje 18. dubna od 18:45 a vysílat živě ho bude ČT Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Konferenční liga
Termín zápasu:
18. 4. 2024, 18:45
Místo zápasu:
Stadio Artemio Franchi
Kurzy Tipsport:
1.39 vs 8.34
Kde sledovat:
ČT Sport

Finalista proti posílené Plzni

Fiorentina je před domácími fanoušky silnější, ti mají zvláštní motivaci, poté co zemřel ředitel klubu Joe Barone. Loni klub ve stejné soutěži došel až do finále, kde smolně padl trefou Jarroda Bowena z úplného závěru. Plzni se do odvety oproti prvnímu utkání vrací vykartovaná dvojice Jan Kopic, Sampson Dweh, trenér Miroslav Koubek by tak měl mít i více možností reagovat z lavičky.

Fiorentina vs Viktoria Plzeň kurzy

Plzeň je ve venkovním prostředí jasný outsider, trefit její triumf v Itálii po 90 minutách lze v kurzu 8.34 u Tipsportu, naopak Fiorentina by na tiketu svítila za 1.39. Bod pro každého lze tipnout v poměru 4.78.

Tip na sázení – Fiorentina vyhraje a padnou maximálně dva góly

Ofenzivní show nelze čekat, vždyť v minulých třech zápasech Plzně padl v součtu jeden gól, a Viktoria má všeobecně v pohárech neuvěřitelně pevnou obranu. Proto si myslím, že i v Itálii padne v prvním poločase maximálně jedna branka. Vůbec by nebylo překvapením, kdyby Plzeň udeřila remízu alespoň do poločasu, proto doporučuji kříž ve dvojité šanci. Pro riskantnější zde mám výhru fialek a maximálně dva vstřelené góly.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Fiorentina vyhraje a padne maximálně dva góly 3.15 3.11
V první půli padne maximálně gól 1.39 1.41
Remíza o poločase nebo na konci zápasu 2.01 2.02