Fils vs Safiullin kurzy a preview: Wimbledon 2024


V sobotu 6. července se odehraje druhá polovina zápasů v rámci 3. kola letošního Wimbledonu, nejstaršího a zároveň i nejprestižnějšího tenisového turnaje. V mužské dvouhře dojde mimo jiné i na souboj Fils vs Safiullin, mírný favorit bude francouzský tenista Fils. Na jeho triumf si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.64. Zápas v podobě live streamu nabídnou Tipsport, Fortuna, Betano i Chance.

Fils vs Safiullin kurzy a preview Wimbledon

Nejlepší bonusy k Wimbledonu

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Arthur Fils překvapivě ukončil cestu Hubertu Hurkacze turnajem již ve 2. kole
  • Roman Safiullin si ve čtyřsetové bitvě poradil s Tomášem Macháčem, posledním českým zástupcem na letošním Wimbledonu
  • Na postup Arthura Filse vypsal Tipsport kurz 1.64, kdežto na triumf Romana Safiullina se nabízí kurz 2.44

Fils vs Safiullin kurzy

Třetí kolo Wimbledonu nabídne souboj dvou hráčů, kteří se výrazně mohou opřít o skvělý servis. Roli mírného favorita bude potvrzovat Francouz Fils, jenž nedávno oslavil teprve své 20. narozeniny. Na jeho triumf si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v pěkném kurzu 1.64.

Arthur Fils profil
Fils Náš tip
Safiullin

TIP NA SÁZENÍ – FILS VYHRAJE

Očekáváme, že mladší z obou aktérů na kurtu zvládne i třetí vzájemný duel. Předchozí dva zápasy se odehrály na tvrdém povrchu, přičemž ruský tenista nezískal ani jednu sadu. Nepředpokládá se, že by měl Safiullin nyní svého soupeře porazit, před startem Wimbledonu si totiž připsal pět proher v řadě.
Vítězství Filse
Safiullin vyhraje méně než 1.5 setu
Fils vyhraje 3:1

Překvapivý skalp Filse

Arthur Fils je obrovská naděje francouzského tenisu. Aktuálně se nachází na žebříčku ATP na 34. místě, přičemž jeho kariérním maximem je 30. pozice z letošního května. Zřejmě je jen otázkou času, kdy se probojuje do elitní desítky. Všechny předpoklady ke splnění tohoto úkolu totiž má.

Na Wimbledonu vypadl před rokem hned v 1. kole, proto neobhajuje žádné body. Letos našel recept na nevyzpytatelného Švýcara Strickera, načež si poradil také s Hubertem Hurkaczem. Ten si ve 4. setu vybojoval setbol a mohl srovnat utkání na 2:2, jenže si přivodil zranění kolene. To jej natolik omezovalo v pohybu, že při matchabllu soupeře utkání skrečoval.

Nepřesvědčivá forma Safiullina

Roman Safiullin v srpnu dovrší 27 let. Ruskému tenistovi na žebříčku ATP náleží 44. pozice, letos ale nemá příliš oslnivou formu. Před startem Wimbledonu totiž prohrál 5 po sobě jdoucích soutěžních zápasů, z nichž 2 byly na travnatém povrchu.

V All England Clubu nejprve v pětisetové bitvě udolal Cerundola, následně našel recept také na Tomáše Macháče. V mužském pavouce dvouhry tak už nemá Česká republika žádné zastoupení.

Kde sledovat zápas Fils vs Safiullin

Jedná se o souboj dvou hráčů, kteří se výrazně opírají o skvělý servis. Dá se proto očekávat dlouhý tiebreak, svědky můžeme být i několika tiebreaků. Duel Fils vs Safiullin se odehraje v sobotu 6. července a v podobě live streamu jej nabídnou TV Tipsport, Fortuna TV, Betano TV a Chance TV.

Informace a kurzy k zápasu Fils vs Safiullin
Kdy:
6.7. 2024 od 12:00
Kde:
All England Club, Londýn
Turnaj:
Wimbledon 2024 (3. kolo)
ATP:
34. – 44.
Věk:
20 – 26
H2H:
2 – 0
Kurzy Tipsport:
1.64 vs 2.44
Kde sledovat:
Betano TV, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV