FC Porto vs Barcelona: Liga mistrů, preview a tip na sázení


Oba týmy jsou pravidelnými účastníky evropských pohárů, ale překvapivě na sebe naráží jen sporadicky. Barcelona hrála s Portem v 21. století jen jednou, a to v rámci Evropského superpoháru roku 2011. To vyhrála 2:0, když góly dával Messi a Fabregas. Ve středu 4. 10. od 21:00 proti sobě nastoupí dva zcela jiné týmy. Jde o boj základní skupiny H Ligy mistrů. Můžete si na něj vsadit, přinášíme vám přehled nejdůležitějších kurzů a nezatajíme ani náš tip na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


FC Porto vs Barcelona: Liga mistrů, preview a tip na sázení

  • Porto je stálicí Ligy mistrů, od roku 2011 nechybělo ani jednou v základní skupině.
  • Barcelona ztratila vedení v lize, přeskočilo ji překvapení ročníku Girona.
  • Na domácí je vypsaný kurz 3.86, na remízu je 3.77 a na Barcelonu 1.86.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gólů v zápasu: méně než 3.5 1.43 1.45

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas FC Porto vs Barcelona?

Málokdy je Barcelona vidět v bílomodrých dresech. A málokdy se v ligovém zápasu tak trápí. Obojí nabídl zápas na Mallorce, který skončil 2:2. Z něj přinášíme highlights, na které se určitě podívejte. Barcelona dvakrát prohrávala, takže nakonec byla za tu remízu vděčná. Duel s Portem bude možná vypadat jinak. Uvidíme ve středu 4. 10. od 21:00. Nehraje se na ikonickém Nou Camp, který prochází přestavbou, ale na Estadi Olímpic Lluís Companys. Přímý přenos zařadila do svého vysílání televizní stanice Premier Sport 1.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 4. října 2023, 21:00 Estadi Olímpic Lluís Companys, Barcelona 3.86 vs 1.86 Premier Sport 1

Porto si připomíná 20 let od své famózní sezóny

Tuto sezónu si Porto připomíná kulatých 20 let od chvíle, kdy klub překvapivě vyhrál Ligu mistrů. Přístavní celek tehdy vedl José Mourinho a v sestavě nastupovali Costinha, Deco či McCarthy. Legendy, které už ukončily kariéru. I přes tento úspěch Porto nikdo nikdy nezmiňuje mezi favority na titul v Champions league. Přitom jde minimálně o pravidelného účastníka. Od roku 2011 neabsentoval v této TOP soutěži ani jednou. A obvykle bez problémů postupuje do play-off.

Porto si připomíná 20 let od své famózní sezóny

Zdroj: ran.de

Barcelona nemusí příští rok v Lize mistrů vůbec startovat

Kolem Barcelony to zase poslední dobou vře. Jednu dobu se probírají monstrózní ekonomické trable, jindy zase úplatkářství. Teď je to ten druhý případ. Údajně si Barcelona měla u rozhodčích „kupovat“ zápasy, a to mezi lety 2001 a 2018.Pokud Barca chce splnit svůj dlouhodobý cíl vyhrát Ligu mistrů, asi by to měla udělat letos. Protože smyčka se utahuje a příští rok by nemusela v prestižní soutěži vůbec startovat. UEFA totiž vyhrožuje vyloučením klubů, které měly v posledních letech systematicky porušovat pravidla.

Barcelona nemusí příští rok v Lize mistrů vůbec startovat

Zdroj: sport.es

FC Porto vs Barcelona kurzy

Na domácí Porto bookmakeři určili kurz 3.86, na remízu 3.77 a na Barcelonu 1.86. Většina sázkařů vybírá sázku na hostující Barcelonu. Z dalších oblíbených kurzů zmiňme kuru za počet gólů v zápasu. Mnoho sázkařů volí opatrnou sázku na 1.5 branky a více – 1.21. U příležitosti více než 2.5 gólů je vypsán kurz 1.70. Že každý z týmů dá po brance, na to lze sázet pod kurzem 1.61.

Tip redakce: Počet gólů: padne méně než 3.5 gólů

Souhlasíme se sázkaři, že Barcelona je favoritem. Ale sázce na výhru hostujícího týmu se tentokrát vyhneme. Máme k Portu respekt, zvláště na domácím hřišti je silné. A ví, jak zahrát na TOP kluby z celé Evropy. Zkuste společně s námi sázku na nižší počet branek. Porto dlouhodobě razí obrannou strategii. Loni takto porazilo Atlético 2:1, Leverkusen 2:0 a v play-off doma hrálo s Interem Milán 0:0.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
padne méně než 3.5 gólů 1.43 1.45

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie