FC Kodaň vs Manchester United: Liga mistrů, preview a tip na sázení


Před 2 týdny se Manchester United přihlásil zpátky do boje o postup ze skupiny A Ligy mistrů. Proti Kodani bodoval naplno, za 3 body, což zařídil brankou Harry Maguire. Důležitým faktorem byl také brankář Onana, který chytil penaltu. Teď je ale třeba tento výsledek potvrdit. Rudí ďáblové budou ve středu 8. 11. 2023 od 21:00 hrát zase proti Kodani, tentokrát venku. Opět jsme tady s analýzou a tipem na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


FC Kodaň vs Manchester United: Liga mistrů, preview a tip na sázení

  • Kodaň má výhodné postavení: proti United nemá co ztratit. A už minule měla k bodům blízko
  • Manchester United po delší době uspěl i v Premier league, získal 3 body proti Fulhamu
  • Manchester United není s kurzem 1.84 až tak výrazným favoritem, na Kodaň je 4.18
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Kodaň v handicapu +1.5 1.37 1.38

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas FC Kodaň vs Manchester United?

Do střelecké listiny se v zápase Fulham vs Manchester United zapsal jediný muž – Bruno Fernandes. Jak zápas proběhl, to se můžete podívat v našich highlights. Jak proběhne další představení Rudých ďáblů v Lize mistrů, to už uvidíte na jiné adrese. Nova Sport 4 nabízí přímý přenos zápasu. Utkání FC Kodaň vs Manchester United začíná ve středu 8. listopadu 2023 od 21:00.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 8. listopadu 2023, 21:00 Parken, Kodaň 4.18 vs 1.84 Nova Sport 4

Expert Fjørtoft: první půle zápasu proti Kodani bylo to nejhorší, co United kdy předvedli

FC Kodaň v zápasu před 2 týdny striktně odmítla přijmout roli outsidera, co si nechá naložit pět branek a pak odjede domů. Hráče Kodaně nerozhodilo ani to, že vystoupili na slavném Old Traffordu. Statistiky vůbec neznějí špatně – držení míče bylo 50:50, na střely na branku vyhráli United 5:4, na střely mimo branku naopak vyhrála Kodaň 16:15. Tu nejdůležitější statistiku ale ovládli domácí. Kodaň dostala gól těsně před koncem. Bývalý hráč Premier league Jan Åge Fjørtoft ale prohlásil, že výkon United v první půli byl nejhorší, jaký kdy v podání tohoto týmu viděl.

Expert Fjørtoft: první půle zápasu proti Kodani bylo to nejhorší, co United kdy předvedli

Zdroj: guardian

Výhra nad Fulhamem posunula United na 8. místo tabulky

Už trochu lépe se United prezentovali o víkendu proti Fulhamu, když gólem zápas rozhodl Bruno Fernandes. Důležité 3 body pro Rudé ďábly, které tým posunuly na 8. místo tabulky. Není to lichotivé postavení, ale pořád udržuje slavný tým v kontaktu s pozicemi pro evropské poháry. Jenom by v nich měli být schopni něco uhrát. Zatím podlehli Galatasaray i Bayernu Mnichov a patří jim tak až 3. příčka. Pokud by náhodou s Kodaní prohráli, vzhledem ke zbývajícím zápasů, už by bylo vyřazení z Evropy hodně reálné.

Výhra nad Fulhamem posunula United na 8. místo tabulky

Zdroj: anninhthudo

FC Kodaň vs Manchester United kurzy

Na našem webu sazkovekancelare poskytujeme sázkařům ten nejlepší servis. A k tomu patří i oblíbené promo kódy. Tak třeba Fortuna promo kód nabízí novým sázkařům prémie 300 + 6000 Kč za vklad. A na co to vsadit? Na Kodaň je vypsán kurz 4.18, na remízu je 3.85 a na 3 body pro Manchester United je 1.84. Sázkaři využívají také kurzu 1.26 na počet gólů v zápase vyšší 1.5, ale my bychom šli opačnou cestou a vsadili třeba na méně než 3.5 gólů v kurzu 1.44.

Tip redakce: vyhraje Kodaň v handicapu +1.5

Ještě jeden kurz nám padl do oka. Kodaň vyhraje v handicapu +1.5 – to znamená, že náš tip bude úspěšný v případě, že Kodaň vyhraje či remizuje, ba dokonce i pokud prohraje 1:2. My si ale myslíme, že dánský celek má i na to okrást favorita o nějaké body. Minule k tomu měl blízko. Kodaň není pod žádným tlakem, nikdo od ní nic nečeká, proto hráči mohou předvést ten nejlepší fotbal. Který by na Rashforda a spol. stačit mohl.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
vyhraje Kodaň v handicapu +1.5 1.37 1.38

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie