Evropská liga – Frankfurt – West Ham


Semifinále Evropské ligy je v plném proudu. První semifinálový zápas West Hamu s Frankfurtem skončil 1:2 pro Frankfurt a další zápas začne 5.5.2022 ve 21:00. West Ham dokázal, že se nebojí silných soupeřů po výhře nad Sevillou a následně Lynoem ukázal své kvality. Ovšem složení týmu je v ohrožení a tipy na vítěze není v této situaci jednoduché odhadnout. Průběh zápasu je možné sledovat živě na stránkách sázkových kanceláří. Kdo je jejich favoritem a jaké jsou šance na úspěch týmu?

Evropská liga – West Ham – Frankfurt
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Každý tým dá v zápase 1 a více gólů 1.67 1.64

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

West Ham hraje kvalitnější fotbal než Frankfurt, ale v posledních týdnech se mu moc nedaří

Není tajemstvím, že West Ham hraje kvalitnější fotbal než Frankfurt, ale v posledních týdnech se mu moc nedaří. Ovšem pokud se podíváme na celkové hodnocení a porovnáme s Frankfurtem je zřejmé, že je v lepší kondici než Frankfurt. West Ham je na 7. místě v tabulce Premier League. Frankfurt je Bundeslize až na 10. místě. Bodově vede také West Ham, který z 33 zápasů Premier League získal 52 bodů, zatímco Frankfurt má po 30 odehraných utkání na svém kontě 39 bodů.

West Ham hraje kvalitnější fotbal než Frankfurt, ale v posledních týdnech se mu moc nedaří
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Každý tým dá v zápase 1 a více gólů 1.67 1.64

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

West Ham si navíc dokázal v předešlých utkání Evropské ligy poradit se Sevillou i silnějším Lynoem a vítězství v Evropské lize by mu zabezpečilo nominaci do Ligy mistrů. Motivace na postup je veliká a zranění hráčů trenérovi West Hamu do karet zrovna nehraje. A ani sázkové kanceláře postup kladivářů do finále nevidí zrovna růžově. Živý přenos utkání semifinále Evropské ligy se nezadržitelně blíží a rozhodně přinese zajímavé momenty i napětí až do posledního okamžiku.

Frankfurt po výhře nad Barcelonou získal sebevědomí

Frankfurt po výhře nad Barcelonou získal sebevědomí a není se čemu divit. Barca byla favoritem na vítěze Evropské ligy a nikdo nepředpokládal, že by to snad mohlo být jinak. Jakým překvapením bylo, když Frankfurt v prvním utkání vyhrál 1:1 a v dalším zápase následně 3:2. Vedení si držel dlouho 3:0, ale Barca mu to jednoduše zadarmo nedala. Nenápadný tým se rázem dostal do popředí a zdá se, že si šetří síly na odvetný zápas, který se bude tentokrát odehrávat na domácí půdě.

Frankfurt po výhře nad Barcelonou získal sebevědomí

Další zápasy totiž po výhře nad Barcou tým Frankfurtu v německé lize nevyhrál, a to se jednalo o mnohem slabší hráče. Sázkové kanceláře ovšem Frankfurt vidí jako vítěze semifinále s West Hamem a podle toho také vypisují kurzy. Bude to zřejmě zapříčiněno nejen výhrou v prvním zápase, ale i zraněním předních hráčů West Hamu a oslabením týmu. Vítěz semifinále se následně utká buď s RP Lipsko nebo Glasgow Rangers. A na koho sázíme?

Tip redakce

Ačkoliv fandíme West Hamu a rádi sledujeme hru tohoto anglického týmu, v tipování budeme opatrnější. Důvodem je oslabení West Hamského týmu i skvělá forma Frankfurtského týmu. Oba týmy mají velkou motivaci vyhrát, ačkoliv West Ham působil jako silnější soupeř, Frankfurt má v týmu Kostice, který je označován za krále asistencí v Evropské lize. S přihlédnutím k poslednímu utkání sázíme na to, že každý tým dá v zápase 1 a více gólů. Tipsport nastavuje kurz 1,67 a Fortuna 1,64. Sledujte průběh zápasu živě u sázkových kanceláří a dopřejte si adrenalin i zábavu v jednom.