Evropská liga – Feyenoord – Slavia Praha


Boj o postup do semifinále Evropské konferenční ligy finišuje. Slavia Praha se utká v odvetném utkání 14.4.2022 s Feyenoord Rotterdam v Praze. V prvním zápase na domácí půdě Feyenoordu 7.4.2022 Slavia ukázala, že si svou šanci na postup jen tak vzít nenechá. Jaké jsou šance na odvetný zápas a koho vidí sázkové kanceláře jako postupujícího vítěze do semifinále?

Evropská liga - Feyenoord – Slavia Praha

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Kdo postoupí – Feyenoord 1.75 1.80

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Feyenoord – Slavia Praha
  • Soutěž: Europa League
  • Čas zápasu: 14. 04. 2022, 21:00

Slavia ustála agresivní hru Feyenoordu

SK Slavia ustála agresivní hru Feyenoordu a s remízou 3:3 krásně zakončila první zápas s tímto silným soupeřem. Tým Jindřicha Trpišovského není aktuálně ve snadné pozici a dalo by se říct, že jeho povoláním je spíše čaroděj na volné noze, vzhledem k tomu, že v jeho týmu chybí silní hráči a na lavičce mu sedí dorost. I přesto je vidět, že se na silného nizozemského soupeře hráči Slávie dokázali velmi dobře připravit. Až téměř do konce první poloviny zápasu vedl Feyenoord 1:0, ale na konci prvního poločasu Olayinka došťouchal míč do branky a Slavia srovnala na 1:1. V druhém poločasu pak diváky čekala dynamická hra až do konce zápasu.

V dalším utkání se Slavie utká s Feyenoordem na domácí půdě, měla by být tedy ve výhodě, alespoň co se týče atmosféry a podpory fandů. Ovšem zda si tým Jindřicha Trpišovského udrží sílu na tak dynamickou hru a dokáže agresivní hráče Feyenoordu porazit není vůbec jednoduché odhadnout. Hráči v prvním zápase ukázali, že ačkoliv se jedná o silného soupeře i s oslabeným týmem se dokáží koncentrovat, zvolit vhodnou taktiku hry i střídání. V týmu je zpět Ondřej Kudela po delší odmlce a nesmíme zapomenout na ohnivou střelu nigerijského rychloběžku Yira Sora, o kterém se mluví jako o tajemné zbrani týmu Slávie. Šance na postup do semifinále je obrovská a uvidíme, zda i odvetný zápas bude probíhat v tak dynamické atmosféře.

Slavia ustála agresivní hru Feyenoordu

Hráči Feyenoordu hrají agresivně a Slavistů se nebojí

Ačkoliv hráči Feyenoordu hrají agresivně a Slavistů se nebojí, na domácí půdě nevyhráli a museli se spokojit s plichtou. Tým Feyenoordu je složen z velmi mladých a ambiciózních hráčů, kteří mají obrovský potenciál. Slavie oproti Feyenoordu má slabší obranu a při prvním utkání bylo vidět, že nechávají nizozemskému týmu velký prostor na hřišti. Hráči Feyenoordu jsou rychlí a vědí, kde je slabá i silná stránka Slavie.

Hráči Feyenoordu hrají agresivně a Slavistů se nebojí

Tým Feyenoordu v letošní sezoně prohrál pouze jediný zápas ze 14 a na domácí půdě je do dnešního dne neproražený. Navíc hra Slavie a Feyenoordu je velmi podobná a ani trenér Arne Slot se necítí být favoritem utkání. Zdá se, že odvetný zápas bude hodně zajímavý z diváckého pohledu se máme rozhodně na co těšit. Šance jsou velmi vyrovnané a pokud bude chtít Feyenoord vyhrát, bude muset taktiku hry více promyslet a lépe rozložit síly.

Tip redakce

Vzhledem k průběhu prvního utkání, kde favoritem sázkových kanceláří byl Feyenoord a i přesto Slavie dokázala dorovnat skóre, se máme rozhodně na co těšit. Šance na postup je tedy velmi vyrovnaná a pokud hráči Jindřicha Trpišovského dokáží více zapracovat na obraně pak rozhodně mají šanci na postup. Ovšem Feyenoord je silný soupeř, jeho hra je dynamická až agresivní a složení týmu je oproti Slavii v lepší kondici. Proto tipujeme, že postoupí Feyenoord s kurzem Tipsport 1.75 a Fortuna 1.80.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Kdo postoupí – Feyenoord 1.75 1.80

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓