Everton vs Crystal Palace: Premier League Preview a tipy na sázení


Pondělní fotbalový program nabídne utkání Everton vs Crystal Palace v rámci 25. kola Premier League. Klasický šestibodový souboj o záchranu uzavře anglický víkend. Zápas se odehraje 19. února od 21:00 a odvysílá jej Canal+ Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Everton vs Crystal Palace: Premier League Preview a tipy na sázení

  • Everton hraje vyrovnané zápasy, v tabulce se však propadl na 18. místo za nováčka z Lutonu. V posledním kole držel na Etihad Stadium hodinu bezbrankovou remízu, pak ale dvakrát udeřil Erling Haaland
  • Crystal Palace se pod Royem Hodgsonem potápí, z 15. místa má již pouze pětibodový náskok na pásmo sestupu. Po herní stránce rozhodně adept na sestup je závislý na zdravotním stavu ofenzivní dvojice Michael Olise, Eberechi Eze
  • Everton je v domácím prostředí favorit, u Tipsportu si na něj lze vsadit za 1.73. Hosté z Londýna jsou v kurzu za 5.27, remíza, která nepomůže ani jednomu v boji o záchranu, visí ve vzduchu v poměru 3.72
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výsledek 1. poločasu nebo výsledek zápasu – remíza 1.79 1.81

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Everton vs Crystal Palace?

Pondělní utkání 25. kola Premier League nabídne konfrontaci dvou týmů z podobných pater tabulky. Do boje o záchranu se letos zamotal Everton i Crystal Palace. Bitvu bude hostit Goodison Park, utkání se odehraje 19. února od 21:00 a vysílat živě ho bude Canal+ Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Premier league 19. 2. 2024, 21:00 Goodison Park 1.73 vs 5.27 Canal+ Sport

Špatný útok proti Eagles s manažerem na hraně

Everton je pod Seanem Dychem silný ve vzduchu, James Tarkowski s Jarradem Branthwaitem se na stoperské pozici sehráli. Problém je na opačném kraji hřiště, Toffees nemají produktivního útočníka. Dominic Calvert-Lewin drží špatnou formu z minulé sezóny. Crystal Palace je kritizován za přestárlý kádr a neprogresivního manažera Hodgsona. Pouze čtyři výhry z minulých 17 utkání, trenérská židle se houpe a i fanoušci si intenzivně žádají konec nejstaršího manažera v Premier League.

Everton vs Crystal Palace kurzy

Toffees jsou v domácím prostředí jasný favorit, u Tipsportu si na ně lze vsadit za 1.73. Hosté z Liverpoolu jsou v nabídce za 5.27, remíza a bod pro každého je v kurzu za 3.73.

Tip na sázení: Remíza o poločase nebo na konci zápasu

Everton je v lehce lepším rozpoložení, proto si myslím, že vyhraje alespoň jeden poločas. I díky domácímu prostředí. Očekávám ale opatrnou bitvu a možná dlouho nerozhodný stav. Proto doporučuji zkusit v pěkném kurzu remízu o poločase nebo na konci zápasu. Lámat chleba budou standardní situace, ve kterých je jednoznačně lepší Everton. I proto tipuji triumf Toffees přesně rozdílem jedné branky.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Everton vyhraje přesně o gól 3.23 3.22
Everton vyhraje alespoň jeden poločas 1.42 1.41
Remíza o poločase nebo na konci zápasu 1.79 1.81

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie