Drita vs Viktoria Plzeň: Kvalifikace na Konferenční ligu preview a tip na sázení


Drita v prvním zápase měla míč ve svém držení čistého času méně než 20 minut. Plzeň jí zkrátka balon nepůjčila. Že by se ale tato převaha promítla do výsledku, to neplatí ani náhodou. Týmy se rozešly smírně 0:0. Plzeň ještě v této sezóně stále nevyhrála soutěžní zápas. Už aby se rozvzpomněla, jak se utkání vítězí. 3. 8. hraje v Kosovu odvetu a bez vstřeleného gólu si může o postupu nechat jen zdát. Český fotbal přitom nějaký tým v Konferenční lize potřebuje.

Kvalifikace na Konferenční ligu - Drita vs Viktoria Plzeň, preview a tip na sázení

  • Klubu Drita ještě v kosovské lize nezačala sezóna, i bez herní praxe ale dokázala na půdě Plzně remizovat 0:0
  • Plzeň nevstoupila do nového ročníku pravou nohou, o víkendu zase remizovala s Hradcem
  • Bookmakeři pořád favorizují český klub, kurz je 1.47. Na Dritu je vypsáno 7.61
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Padne méně než 3.0 gólů 1.47 1.45

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Drita vs Viktoria Plzeň
  • Soutěž: Kvalifikace na Konferenční ligu
  • Čas zápasu: 3. srpna 2023, 19:00
  • Kde sledovat: ČT Sport

Kde sledovat zápas Viktoria Plzeň vs Drita?

Ve čtvrtek 3. srpna od 20:00 by na pozoru měli být nejen plzeňští fanoušci. V zápase Drita versus Viktoria Plzeň jde o úspěch českého fotbalu jako takového. S Bohemians je to už dost nahnuté, takže šanci na postup do dalšího kola kvalifikace na Konferenční ligu má pouze Plzeň. Přímý přenos zdarma vysílá Česká televize. Na youtubovém kanálu O2 TV se můžete podívat na sestřih zápasu z minulého týdne. Plzeň měla šancí dost, ale gól se nezrodil.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace na Konferenční ligu 27. července, 19:00 Gjilan City Stadium, Gjilan 7.61 vs 1.47 ČT Sport

Dritě spadla remíza z prvního zápasu do klína

Dritě spadla remíza z prvního zápasu do klína. V Plzni nepředvedla skoro nic. Až na konci zápasu měla tutovou šanci, z níž mohl kosovský tým vytěžit šokující vítězství. Ale až takové štěstí při klubu z třetího největšího města Kosova Gjilanu nestálo. Drita bránila, byla urputná a houževnatá. Nevadilo jí hrát bez balonu, jen když byla branka střežená gólmanem Smakiqim v bezpečí. I tak Viktoriáni vyslali na Smakiqiho dvě střely, které se odrazily od břevna. Výsledek z venkovního zápasu je ale každopádně pro Dritu lepší, než jaké bylo očekávání. Nyní budou před vlastními fanoušky Kosované uvolněnější.

Dritě spadla remíza z prvního zápasu do klína

Zdroj: romagiallorossa

Plzeň tuto sezónu na výhru čeká

Plzeň tuto sezónu na výhru čeká. Přece jen se ale zdá, že se výkony pozvolna zlepšují. O víkendu alespoň Viktoria dala první gól. Jenom tentokrát útočníky a záložníky zastoupil stoper Hejda. Na výhru to ani tak nestačilo, Hradec v nastaveném čase spasil Šašinka. Žádný západočeský válec to není. Ale tým je natolik kvalitní, aby v lize hrál horní polovinu. A podprůměrnou kosovskou Dritu prostě musí porazit. Jinak by se tento zápas zařadil do kolonky „naše slavné prohry“ po bok už ikonických debaklů Sparty s Häckenem nebo Slavie s Tiraspolem.

Plzeň tuto sezónu na výhru čeká

Zdroj: ipl

Drita vs Viktoria Plzeň kurzy

Minulý týden byl na Plzeň kurz 1.20, teď narostl na 1.47. Bookmakeři se ke zvýšení odhodlali určitě nejen proto, že teď hraje český klub venku. Výkon v prvním utkání byl zkrátka jalový, hlavně co se týče proměňování šancí. Na vítězství Drity je nyní kurz 7.61, na remízu je pak 4.35. Ti, co svěřencům Miroslava Koubka přejí, mohou zkusit kurz 1.62 na to, že Plzeň vstřelí více než 1.5 gólů. Na postup Viktorie je u Tipsportu vypsáno 1.17.

Tip redakce: padne méně než 3.0 gólů

Tento tip nám připadá nejvýhodnější. Byl by to zázrak, kdyby tento zápas přinesl spoustu gólů. Kdo by je dával? Domácí zřejmě ne, ti raději volí taktiku poctivého bránění. A hosté by si i rádi zastříleli, ale jejich střelecká forma je bídná. Mosquera se zatím moc nepotkává s míčem, Chorý zatím uplatňuje více důraz než technické dovednosti. A Matěj Vydra se zdá být jen stínem útočníka, který pravidelně nastupoval v reprezentaci. V prvním zápase vysloveně zahodil stoprocentní šanci. V Kosovu se navíc bude Viktoriánům hrát nepříjemně – každý ví, jaké je zde temperamentní publikum. Výhra 1:0 pro hosty by byla zlatá.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Padne méně než 3.0 gólů 1.47 1.45

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie