Dortmund vs Atlético Madrid: Liga mistrů Preview a tipy na sázení


Úterní fotbalový program nabídne utkání Dortmund vs Atlético Madrid v rámci čtvrtfinále Ligy mistrů. Úvodní utkání ovládli Španělé 2:1, favoritem je tak lehce španělský gigant. Zápas se odehraje 16. dubna od 21:00 a odvysílá jej Nova Sport 3.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Dortmund vs Atlético Madrid: Liga mistrů Preview a tipy na sázení

  • Dortmund může být po úvodním utkání rád, že doma dohání pouze jeden gól. V závěru snížil na 1:2, avšak v odvetě musí celý tým podat mnohem lepší výkon. Takový jako o víkendu v lize, kdy ve skoro hodinovém oslabení vyhráli na půdě Monchengladbachu 2:1
  • Atlético Madrid potvrdilo dobrý domácí výkon z Ligy mistrů výhrou 3:1 v La Lize nad Gironou. V domácí soutěži stále nemá jistou TOP 4, jasnou prioritou však nyní je Liga mistrů, ve které už pod Diegem Simeonem jednou došlo do finále
  • Dortmund je v domácím prostředí favorit na výhru v poměru 2.22 u Tipsportu, druhá výhra Atlética by na tiketu svítila za 2.96. Remíza, která stačí hostům, je v kurzu za 3.89. Co se výsledku do rozhodnutí týče, Atlético je v poměru 1.38 jasný favorit. Semifinále pro Dortmund lze tipnout za 2.76
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Atlético postoupí 1.38 1.41

Kde sledovat zápas Dortmund vs Atlético Madrid?

Úterní odveta čtvrtfinále Ligy mistrů nabídne konfrontaci dvou týmů se slušnou formu, přičemž jednogólový náskok má Atlético Madrid. Bitvu hostí Signal Iduna Park, utkání se odehraje 16. dubna od 21:00 a živě ho vysílá Nova Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Liga mistrů
Termín zápasu:
16. 4. 2024, 21:00
Místo zápasu:
Signal Iduna Park
Kurzy Tipsport:
2.22 vs 2.96
Kde sledovat:
Nova Sport

Domácí proti venkovnímu trápení

Dortmund není doma zdaleka tak dominantní, v Signal Iduna Parku vyhrál jen čtyři z minulých devíti utkání. V minulém kole to každopádně proti PSV Eindhoven vyšlo a právě doma Němci rozhodli. Na druhou stranu Atlético je venku také velké trápení, jediná výhra z minulých sedmi výjezdů, na druhou stranu k němu došlo právě v posledním venkovním zápase.

Dortmund vs Atlético Madrid kurzy

Co se výsledku v odvetě týče, Dortmund je favorit na domácí vítězství v poměru 2.22 u Tipsportu. Triumf Atlética Madrid lze odhadnout v poměru 2.96, remíza a tedy postup atletů by na tiketu svítil za 3.89.

Tip na sázení – Atlético postoupí

Souboj Dortmundu s Atléticem je stejně jako zbylé tři dvojice ve čtvrtfinále vyrovnaný, i s ohledem na jednogólový náskok to ale vidím na semifinále pro atlety. Ale nebude to zdaleka jednoznačné, konkrétně to vidím na remízu o poločase nebo na konci utkání. V základní hrací době věřím na sílu domácího publika a tedy triumf Dortmundu přesně o gól, který znamená prodloužení.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Atlético postoupí 1.38 1.41
Dortmund vyhraje přesně o gól 3.97 3.95
Remíza o poločase nebo na konci zápasu 1.83 1.81