Dnipro vs Slavia Praha: Kvalifikace na Evropskou ligu


Slavia Praha má moc dobře rozehranou kvalifikaci na Evropskou ligu. V úvodním duelu před týdnem ukrajinskému soupeři SC Dnipro-1 skoro nepůjčila balon. A i když Ogbu dostal červenou kartu, jeho spoluhráči i v deseti nedovolili soupeři vyrovnání. Nakonec na dva góly Ivana Schranze navázala ještě nová posila sešívaných Conrad Wallem. Ve čtvrtek 16. 8. by odvetný zápas Dnipro vs Slavia Praha měl být pouhou formalitou.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Dnipro vs Slavia Praha: Kvalifikace na Evropskou ligu

  • Dnipro doplácí na masivní odchod posil, v kádru zbylo jen minimum kvalitních fotbalistů
  • Slavii více minulý týden zatopila Mladá Boleslav. Tu porazila jen zásluhou vlastního gólu
  • Na vítězství domácích je kurz 5.12, na Slavii je 1.66
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Slavia Praha v handicapu -1.5 2.91 2.95

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Slavia Praha vs Dnipro?

Ivan Schranz byl ve čtvrtek minulý týden ve velké formě. Video z kanálu O2 TV Sport to jasně dokazuje. Dvě trefy slovenského ostrostřelce zajistily, že Slavia už nebude mít v odvetě tolik práce. V tuto chvíli ještě není známo, kde sledovat odvetný zápas, který se hraje ve čtvrtek 17. 8. 2023 od 20:00 ve slovenských Košicích.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace na Evropskou ligu 17. srpna 2023, 20:00 Košice, Slovensko 5.12 vs 1.66 O2 TV Fotbal

Nižší kvalita a nesehranost Dnipra byly proti Slavii znát

Ukrajina teď sleduje s napětím jiné boje, než jaké se odehrávají na fotbalových trávnících. Kluby fungují, ukrajinská liga se normálně hraje, ale kvalita trpí. I takový tým, jakým je Šachťar Doněck, který si fanoušci zvykli vnímat jako movitý, s množstvím kvalitních Brazilců či Afričanů, nyní hraje se spíše průměrným kádrem. Takřka výlučně ukrajinským. A podobně je to s Dniprem. Vicemistr ligy (skončil právě za Šachtarem) se musel před začátkem ročníku rozloučit s 19 hráči. Trenér Aleksander Kučer, který je v týmu asi rok, to lepí, jak to jde. Ale nižší kvalita a nesehranost byly proti Slavii znát.

Nižší kvalita a nesehranost Dnipra byly proti Slavii znát

Zdroj: dynamo.kiev

Slavia o víkendu trochu se sestavou improvizovala

Slavii minulý týden více než soupeř v předkole Evropské ligy zatopil konkurent v české nejvyšší soutěži, Mladá Boleslav. Tři body sešívaným zajistil až boleslavský Poulolo, prostřednictvím vlastního gólu. Ale Slavia, stejně jako třeba Sparta, o víkendu trochu se sestavou improvizovala. Fanoušci s povděkem kvitují, že do sestavy se už pravidelně vrací Provod, Masopust nebo Ševčík. Tito dlouholetí Slávisté tak mohou týmu dodat to, co chybělo loni – srdce a bojovnost. Proto by to v základní skupině evropského poháru, což už je nyní skoro jistá věc, mohlo vypadat lépe. Na trapas s Kluží a Sivassporem chtějí v Praze zapomenout.

Slavia o víkendu trochu se sestavou improvizovala

Zdroj: sport.tvp

Dnipro-1 vs Slavia Praha kurzy

Pravděpodobnost, že do dalšího kola Evropské ligy postoupí Dnipro, je asi stejná, jako že z balíčku karet vytáhnete na první pokus žolíka. Bookmakeři ji vyměřili na 28.30. Co se týče realističtějších kurzů, na výhru ukrajinského týmu je kurz 5.01, na remízu je 4.02 a na výhru Slavie je 1.69. Tipéři mohou zkusit také sázku na to, že v zápase padne více než 1.5 gólů – kurz je 1.29. Pokud soudíte, že více branek bude střílet Slavia, můžete zkusit sázku na Slavii v handicapu -1.5. Kurz je celkem přitažlivý – 2.91.

Tip redakce: vyhraje Slavia s handicapem -1.5

Slavii bude v odvetě chybět Ogbu, ale to podle nás nebude mít na průběh hry žádný vliv. Slavia má solidní hráčský materiál, aby tuto mezeru zalepila. Navíc, první zápas ukázal, že ve hře dopředu je Dnipro neškodné. Slavia byla lepší ve všech herních parametrech, na hřišti dominovala. A podobný obrázek čekáme i v odvetě. Slavia možná bude ještě uvolněnější, vzhledem k tomu, že o postupu je prakticky rozhodnuto. Proto zkoušíme sázku na výhru v handicapu. Půjde i o to potěšit fanoušky sešívaných, jichž se do blízkých Košic jistě sjede hodně.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Slavia Praha v handicapu -1.5 2.91 2.95

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie