Daniil Medveděv vs Novak Djoković: US Open, preview a tip na sázení


Tak přece jen překvapení v mužském singlu na US Open. Očekávané finále Djoković vs Alcaraz se nekoná, španělský tenista v semifinále ve čtyřech setech padl proti Medveděvovi. A tak si proti fenomenálnímu Nolemu zahraje rodák z Moskvy. Finále Novak Djoković vs Daniil Medveděv je reprízou boje o titul z roku 2021. Tehdy srbský tenista hladce prohrál, takže nyní má co oplácet. Hraje se v neděli 10. 9. od 17:00 v New Yorku.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Daniil Medveděv vs Novak Djoković: US Open, preview a tip na sázení

  • Medveděv semifinálový zápas vyhrál, i když byl outsiderem. Alcaraze porazil 3:1 na sety
  • Novaka Djokoviće nezastavil ani mladý Američan Shelton nadšeně podporovaný fanoušky
  • Na Medveděva je kurz 3.13, na nejúspěšnějšího tenistu všech dob je 1.41
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet setů bude vyšší než 3.5 1.50 1.47

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Daniil Medveděv vs Novak Djoković?

Jako vždy nabízíme také video z předchozího zápasu. A vybrali jsme si to napínavější semifinále. Zatímco Djoković se proti Benu Sheltonovi moc nezpotil, Medveděvův duel s Alcarazem nabídl 4 sety, z toho jeden ukončený až v tie breaku. Příběh tohoto duelu můžete sledovat na highlights z youtubového kanálu US Open Tennis Championships. V neděli se ale hraje finále. 10. září od 17:00 sledujte live stream zdarma Daniil Medveděv vs Novak Djoković na Eurosportu nebo na TV Tipsport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Finále US Open 10. 9. 2023, 17:00 Queens, New York, stát New York 3.13 vs 1.41 Eurosport, TV Tipsport

Daniil Medveděv se v New Yorku cítí dobře

Zápas Medveděva proti Alcarazovi přinesl jednu statistickou zajímavost. Na vítězné míče vyhrál poražený tenista. Alcaraz zahrál 45 vítězných úderů, jeho soupeř jen 38. Ale rozhodovaly jiné statistiky. Třeba podání – Medveděv na esa vyhrál jasně 9:0. A byl také nesmírně efektivní v brejkbolech. Medveděv se zkrátka v New Yorku cítí dobře. Ze sedmi účastí na US Open si 3x zahrál finále. A jednou se kvalifikoval do semifinále. Procentuální úspěšnost 82 % vítězných zápasů je impozantní. A připomeňme, že v roce 2021 dokázal trofej ukrást svému příštímu soupeři, Novaku Djokovićovi. Je to zatím jediný Medveděvův vítězný Grand Slam.

Daniil Medveděv se v New Yorku cítí dobře

Zdroj: mirceamester

Djoković cílevědomě kráčí za další trofejí

Novak Djoković je psychicky odolný. Je mu jedno, že proti němu stojí v semifinále o 15 let mladší tenista, který se ihned stal miláčkem amerického publika. Nerozhodí ho ani, když Shelton vytrvale po konci výměny odpaluje míčky do publika. Za ta léta má Nole nervy ze železa. Cílevědomě kráčí za další trofejí. S 23 Grand Slamy je nejlepším mužským tenistou všech dob. Před Nolem stojí ještě jedna meta. Magaret Court vyhrála 24 Grand Slamů. Djoković by rád obral o rekord i dnes 82letou Australanku.

Djoković cílevědomě kráčí za další trofejí

Zdroj: englsh

Daniil Medveděv vs Novak Djoković kurzy

Favoritem je samozřejmě Novak Djoković. Ale oproti předchozím zápasům na něj tentokrát bookmakeři vypsali o něco vyšší kurz – 1.41. Na Medveděva je 3.13. Je možné, že kdyby ve finále proti Djokovićovi stál Carlos Alcaraz, který ovládl US Open loni, kurz na Djokoviće by byl ještě vyšší. Ale to jsou pouhá kdyby. Na to, že počet setů v zápasu bude více než 3.5, je vypsán kurz 1.50. Pokud myslíte, že Medveděv utkání zdramatizuje, zkuste kurz 2.05 na to, že uhraje více než 19.5 gamů.

Tip redakce: Počet setů bude vyšší než 3.5

Pozor na Medveděva. To není Djokovićův oblíbený soupeř. Bilance vyznívá 9:5 pro Djokoviće, ale porazit Noleho 5x, to není samo sebou. A Rusovi se podařilo na favorita vyzrát v několika důležitých zápasech. Třeba hned 2x na ATP Masters 1000. O finále US Open z roku 2021 už byla řeč, Medveděv pak třiadvacetinásobného vítěze Grand Slamu porazil letos v Dubaji. Skoro všechna vítězství byla na hardu. Myslíme si, že Medveděv přinejmenším uhraje jeden set. Nesázejte ale na toto, nýbrž na příležitost “počet setů bude vyšší než 3.5”. Kurz je totiž atraktivnější: na Tipsportu je 1.50.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet setů bude vyšší než 3.5 1.50 1.47

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie