ČR vs Švýcarsko: MS v hokeji U20 preview a tip na sázení


Situace před posledním zápasem základní skupiny je na juniorském mistrovství světa je taková, že výběr trenéra Augusty s jistotou obsadí 3. nebo 4. místo. Američany ani Slováky už nepředstihnou, přeskočit je teoreticky mohou ještě také Švýcaři. V duelu s helvétským křížem jde tedy o zajištění 3. pozice a načerpání potřebného sebevědomí pro čtvrtfinále. Utkání Česko vs Švýcarsko začíná 31. 12. od 17:00. Máme pro vás analýzu, kurzy a tip na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


ČR vs USA: MS v hokeji U20, preview a tip na sázení

  • Česko zanechalo dobrý dojem v zápasu s Američany, kde byli reprezentanti poraženi až po nájezdech
  • Švýcaři neradi vzpomínají na loňské střetnutí s Čechy ve čtvrtfinále. Schytali debakl 9:1
  • Na Česko je kurz 1.63, na remízu 4.79 a na Švýcarsko 4.14
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Česko v handicapu -1.5 2.05 2.00

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas ČR vs Švýcarsko?

Toto bude patřit k tomu lepšímu v silvestrovskému programu televizí, pokud nepatříte mezi fanoušky stokrát obehraných zábavných scének z archívu. Čeští reprezentanti si udělali dobrou reklamu v pátek, kdy odehráli vynikající zápas proti USA. Švýcaři naopak patří ke zklamáním šampionátu – loni porazili výběry Slovenska i Finska, letos mají po dvou zápasech na kontě 0 bodů. Duel Švýcarsko vs Česko začíná 31. prosince od 17:00. Přímý přenos nabízí ČT4 Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
MS v hokeji U20 31. prosince, 17:00 Frölundaborg, Gothenburg, Švédsko 1.63 vs 4.14 ČT4 Sport

Češi se na šampionátu lepší zápas od zápasu

České výkony na turnaji rostou. Na úvod to proti Slovákům byla pořádná ostuda, ale proti Norům už se Kulich a spol. uvolnili. A v pátek proti Američanům si čeští hokejoví příznivci pořádně zafandili. Škoda smůly v nájezdech, protože zisk jednoho bodu navíc mohl Čechy zachránit od velkého problému – střetu s favorizovanými Kanaďany ve čtvrtfinále. Skutečně se to rýsuje tak, že soupeřem Čechů v klíčovém utkání turnaje budou javorové listy. V jejich dresu se představí také Oliver Bonk, syn slavného odchovance kopřivnického hokeje.

Češi se na šampionátu U20 lepší zápas od zápasu

Zdroj: iihf.com

Švýcaři jsou na turnaji zatím slabí, ze tří zápasů nemají ani bod

Švýcaři jsou dlouhodobě na juniorské úrovni podprůměrní. V roce 2019 se výběr kolem Philippa Kurasheva podíval do semifinále, od té doby jsou ale mladí Švýcaři na turnajích do počtu. Loni neměli na boje o medaile nárok, třebaže v základní skupině získali skalpy Finska a Slovenska. Ve čtvrtfinále je ale Češi smetli 9:1. Jiří Kulich nasbíral v tomto zápase 2+2 kanadské body. Tato analýza byla psaná ještě před duelem Švýcarska s Norskem, který bude klíčový pro udržení mezi elitou. Švýcaři absolvují tento těžký zápas pouhých 24 hodin před startem duelu s Českem.

Švýcaři jsou na turnaji U20 zatím slabí

Zdroj: phillyhockeynow.com

ČR vs Švýcarsko kurzy

Pokud si dáváte jako novoroční předsevzetí, že budete více sázet na sport a více vyhrávat, můžete začít už na Silvestra. Hráčský účet si založte třeba u Sazky, kde máte k dispozici promo kód Betano GIGABONUS. Na Čechy je poměrně vysoký kurz 1.63, na Švýcary 4.14 a na remízu je 4.79. Opatrnější sázkaři mohou zkusit vítězství Čechů do rozhodnutí, což zahrnuje také výhry po prodloužení či nájezdech. Kurz je 1.37. Zajímavý je kurz na to, že Češi vyhrají všechny 3 třetiny – 7.44.

Tip redakce: Česko vyhraje v handicapu -1.5

Motivace vyhrát není vysoká, oba aktéři tohoto duelu ve čtvrtfinále vyzvou někoho ze dvojice Švédsko a Kanada. Tady si člověk nevybere. Jde hlavně o sebevědomí, a to je u Čechů zápas od zápasu vyšší a vyšší. Proti Američanům hráli vysloveně s otevřeným hledím. Naopak Švýcaři jsou zoufalí. V době psaní této analýzy nebylo známé, jak odehrají duel s Norskem. Nutno ale říci, že i když jsou Norové také bez bodu, po 3 zápasech mají na kontě 6 vstřelených branek. Zato Švýcaři mají jen 3. Rádi si vsadíme, že Češi vyhrají s handicapem -1.5.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Česko vyhraje v handicapu -1.5 2.05/a> 2.00

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie