Colorado vs Edmonton: NHL preview a tipy na sázení


Zápas Edmonton vs Colorado bude jakousi předehrou před play-off. Týmy na sebe totiž narazí hned v 1. vyřazovacím kole a poslední duel základní části určí tým, který bude začínat v domácím prostředí. Zápas se odehraje v pátek 19. dubna ve 3:30. Přímý přenos mohou fanoušci NHL sledovat na Nova Sport 2.

Colorado vs Edmonton: NHL preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Colorado nemá formu, z posledních 10 zápasů vyhrálo jen 3. Doma dokonce jen 2 ze 6 posledních zápasů
  • Edmonton si výhrou zajistí začátek sérii play-off na domácím ledě. McDavid tentokrát kanadské bodování nevyhraje
  • Tipsport na domácí vypisuje kurz 2.13, na remízu 3.97 a na výhru hostů 2.82
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vítěz do rozhodnutí – Colorado 1.65 1.70

Kde zápas Edmonton vs Colorado sledovat?

Zápas o 4. místo v západní konferenci se odehraje v pátek 19. dubna s úvodním buly ve 3:30.

Informace k zápasu
Soutěž:
NHL
Termín zápasu:
19. dubna 2024, 3:30
Místo zápasu:
Ball Arena
Kurzy Tipsport:
2,13 X 2,82
Kde sledovat:
Nova Sport 2, Voyo, Tipsport, Fortuna, Betano

Colorado před play-off neprožívá ideální období

Jak je již zmíněno v úvodu, Colorado opravdu nemá vynikající formu. Situace je o to horší, že je za dveřmi 1. kolo vyřazovací části, a právě současná forma může rozhodnout, o tom kdo to zvládne lépe. 3 výhry z posledních 10 zápasů připravili Avalanche o boj o 1. místo v západní konferenci. Nebýt takové zlé formy tak právě Colorado bude s největší pravděpodobností bojovat s Dallasem o vítězství. Tým netáhne nikdo jiný než Nathan MacKinnon. Kanadský centr si v současné sezoně připsal už 138 kanadských bodů, čímž zvedl osobní maximum o neuvěřitelných téměř 30 bodů. Do letošní sezony bylo jeho maximum v základní části 111. Další výraznou osobností klubu je Mikko Rantanen, který se pohybuje na čísle 103.

Edmonton chce začínat play-off doma

Tým, který bude začínat na domácím ledě bude mít ohromnou výhodu. Proč? Edmonton společně s Coloradem jsou na čele západní konference v tabulce domácích zápasů. Ani jednomu z týmů se navíc příliš nedaří na cizím ledě. Dnešní duel tak napoví o tom, jaké budou šance obou celků na postup. Oilers však taktéž jako jejich soupeř oplývají žádnou úchvatnou formou. Z posledních 4 zápasů vyhráli pouze 1. Edmonton netáhne nikdo jiný, než duo McDavid – Draisaitl. Ačkoliv letošní sezona není tak produktivní jako ta loňská, kdy oba útočili na hranici 150 bodů, tak není vůbec špatná. McDavid má momentálně na kontě 132 bodů a německý centr 106. Po několika letech Kanaďan neovládl kanadské bodování, s přehledem vyhrál Nikita Kucherov se 144 body.

Edmonton vs Colorado kurzy

Sázková kancelář Tipsport vypsala na Colorado kurz 2.13, na remízu 3.97 a na Edmonton 2.82.

Tip na sázení – Vítěz do rozhodnutí – Colorado

Avalanche by mohli potvrdit svou dominanci v domácích zápasech, ačkoliv se jim příliš poslední dobou nedařilo. V tabulce domácích zápasů jsou domácí první. Ani jedna z obran nepůsobí v posledních zápasech nějak přesvědčivě, a proto by si diváci mohli dočkat velkého množství branek. Vzájemná utkání těchto celků většinou branky přináší ve velkém. McDavid v posledním zápase vyšel naprázdno a obrana domácích ho buce chtít vynulovat i tentokrát.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vítěz do rozhodnutí – Colorado 1.65 1.70
Over 6.5 2.02 1.80
McDavid Under 0.5 bodu 4.58 4.60