Coco Gauff vs Karolína Muchová: US Open


Je jí teprve 19, ale může se v kariéře dostat daleko. Tenisový um rozhodně má, a také již disponuje početnou skupinou fanoušků. Coby tenistka tmavé pleti připomíná Coco Gauff sestry Williamsovy. A stejně jako je i Coco vedl coby trenér její otec. Takovýto příběh se samozřejmě Američanům zamlouvá. Proto bude mít Coco Gauffová 8. září v 01:00 v hledišti velkou podporu. Na její soupeřku Karolínu Muchovou čeká nelehká práce. Jen jedna z tenistek může postoupit do finále US Open.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Coco Gauff vs Karolína Muchová: US Open

  • Coco Gauff je na pozici světové šestky, ve čtvrtfinále vyřadila Lotyšku Ostapenkovou
  • Muchová je mezi ženskými tenistkami až desátá, semifinále US Open je pro ni dosavadním maximem
  • Na domácí hvězdu je kurz 1.54, na Karolínu Muchovou je 2.64
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Coco Gauff 1.54 1.36

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Coco Gauff vs Karolína Muchová?

To, co se dělo na centrálním kurtu v noci mezi 5. a 6. září, je pravděpodobně neopakovatelné. Karolína Muchová z kurtu vyhnala Rumunku Cirsteovou za hodinu a půl. Highlights, které vám nabízíme, pochází z youtubového kanálu US Open Tennis Championships. Nyní přichází na řadu těžší záležitost – Coco Gauff je nasazená výše než Muchová. Hraje se 8. 9. od 01:00. Je to semifinálový duel, přímý přenos poskytuje Eurosport. Fanoušci mohou využít také live stream zdarma na Tipsport TV.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Semifinále US Open 8. 9. 2023, 13:00 Queens, New York, stát New York 1.54 vs 2.64 Eurosport, TV Tipsport

Coco Gauff je mladičká tenistka

Coco Gauff je mladičká tenistka. Když Petra Kvitová slavila svůj první triumf na Wimbledonu, bylo rodačce z Floridy 7 let. Ale dřímá v ní velký potenciál. Už teď na prize money vydělala více než o 8 let starší Muchová. Loni hrála finále French Open, tedy turnaje, který o rok později vyhrála právě Muchová. Na US Open se premiérově dostala do semifinále. Zatím měla štěstí na samé zkušené soupeřky. Siegemundová, Mertensová či Wozniacká vždy proti Američance uhrály jeden set, ale to bylo vše. Nejlepší zápas uhrála tenistka, která bojuje s depresemi, proti Ostapenkové, kterou smetla ve čtvrtfinále 6:0 a 6:2.

Coco Gauff je mladičká tenistka

Zdroj: standard

S Gauffovou již měla Muchová tu čest

S Gauffovou již měla Muchová tu čest. Hrály spolu před pár týdny finále turnaje WTA Cincinnati. I zde šlo o duel na tvrdém povrchu. A Muchová neměla šanci. Prohrála 6:3 a 6:4. Byly to pokažené 27. narozeniny pro českou tenistku. Muchová proti Gauffové měla problémy uhrát i své vlastní servisy. Nadrobila spoustu nevynucených chyb, což soupeřka podporovaná fanoušky v publiku ochotně trestala. Muchové dalo zabrat i velké vedro. To by snad tentokrát neměl být takový problém, protože zápas začne večer, kdy teploty v New Yorku klesnou.

S Gauffovou již měla Muchová tu čest

Zdroj: agenciaolimpica

Coco Gauff vs Karolína Muchová kurzy

Muchová se musí smířit s rolí outsiderky. Kurz 2.64 znamená, že bookmakeři rodačce z Olomouce moc nevěří. Na soupeřku je vypsán na Tipsportu kurz 1.54. Ale lze sázet i na jiné příležitosti, než kdo vyhraje zápas. Třeba na to, že Muchová získá více než 7.5 gamů, je kurz 1.32. Že Coco Gauffová vyhraje alespoň v 1 setu, na to lze vsadit pod nízkým kurzem 1.19. Že jeden set získá Muchová, to má kurzovou hodnotu 1.57.

Tip redakce: Vyhraje Coco Gauff

Když spolu hrály tyto dvě tenistky posledně, Muchová si stěžovala na únavu. Nyní po třech týdnech hrají znovu a rodačka z Olomouce si mezitím moc neodpočala. Najednou je tady semifinále US Open a před Muchovou stojí první soupeřka s lepším žebříčkovým umístěním. Coco Gauff navíc budou podporovat diváci, což v Cincinnati fungovalo skvěle. Muchové radostné pokřiky po každém soupeřčině podařeném úderu nedělaly moc dobře. Gauff může těžit z výborného servisu, oproti 33leté Cirsteové se bude na kurtu pohybovat mnohem lépe. Budeme fandit, ale tipujeme výhru Američanky.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Coco Gauff 1.54 1.36

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie