Club Bruggy vs Fiorentina: Evropská konferenční liga preview a tipy na sázení


Odvetné zápasy Evropské konferenční ligy jsou tady! Dnes je na programu zápas Club Bruggy vs Fiorentina, ve kterém belgický tým musí vyhrát o dvě branky. Hraje se 8. května od 18:45 a sledovat jej můžete skrze televizní obrazovky kanálu Sport 1.

PSG vs Dortmund: Liga mistrů

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Bruggy si jdou za titulem a rády by i úspěch na evropské scéně
  • Fiorentina je v lize až devátá a triumf v EKL by italskému fotbalu zajistil celkem 9 místenek v Evropě
  • Favoritem je dle sázkových kanceláří Club Bruggy, na který si můžete u Tipsportu vsadit v kurzu 2.53. V případě remízy je kurz vypsaný na 3.42, na výhru hostů poté 2.80
Tip na sázení Kurz Tipsport Kurz Betano Kurz Fortuna
Neprohra Fiorentiny 1.56 1.52 1.51

Kde sledovat zápas Club Bruggy vs Fiorentina?

Odveta semifinále Evropské konferenční ligy nám nabídne duel Club Bruggy vs Fiorentina. Italský tým na své půdě vyhrál o jednu branku, k postupu tedy Belgičané potřebují vyhrát o dvě. Utkání hostí Jan Breydel Stadion 8. května od 18:45 a sledovat jej můžete skrze Sport 1.

Informace k zápasu
Soutěž:
Evropská konferenční liga
Termín zápasu:
08. 05. 2024 (18:45)
Místo zápasu:
Jan Breydel Stadion, Bruggy
Kurzy Tipsport:
2.53 vs 2.80
Kde sledovat:
Sport 1 (Skylink)

Bruggy mají vynikající formu

Club Bruggy mají vynikající formu. Z posledních deseti zápasů vyhráli osm, prohráli jen s Fiorentinou a remizovali s rivalem Cerlce Bruggy. Forma zapříčinila i to, že aktuálně mají titulové šance ve svých rukou, když jsou na první příčce v nadstavbě s náskokem dvou bodů na Anderlecht a tří na Royale Union, který sice hladce ovládl základní část, ale kvůli dělení bodů se náskok výrazně snížil.

Fiorentina cítí povinnost

Fiorentina musí cítit povinnost postupu. Doma vyhrála 3:2 a v Belgii si to musí pohlídat zejména kvůli sobě a následující sezoně, protože je devátá, což aktuálně těsně nestačí na kvalifikaci do EKL. Osmou příčku drží Neapol s bodovým náskokem, ale Fiorentina má stále jeden zápas k dobru. Vzhledem k náročnosti soupeřů ovšem Fiorentina cítí, že šance na trofej v Evropě je a není malá.

Club Bruggy vs Fiorentina kurzy

Club Bruggy je v utkání favoritem. Vsadit si na něj můžete u sázkové kanceláře Tipsport v kurzu 2.53. Remíza je vypsaná na 3.42, na výhru hostů 2.80. Oba týmy se spolu utkaly před týdnem poprvé, proto nám vzájemná bilance neřekne téměř nic.

Tip na sázení – Fiorentina neprohraje

Síla Fiorentiny je nesporná a Bruggy ji mohou porazit, ale rozhodně ne porážet. K překvapení dojít může, ale rozum hovoří jasně a proto volíme neprohru Fiorentiny v kurzu 1.56. Italský tým měl problémy i s Viktorií Plzeň, ale v podstatě celou dobu fanoušci nepochybovali o tom, že to dopadne. Tlak by měl být velký i tentokrát a bude to jen o tom, zda se útoku povede skórovat.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano Kurz Fortuna
Neprohra Fiorentiny 1.56 1.52 1.51
Oba týmy dají gól – NE 2.07 2.05 2.02
Fiorentina vyhraje 2. poločas 3.01 2.95