Chelsea vs Manchester United: Premier League preview a tipy na sázení


Čtvrteční podvečer bude svědkem utkání Chelsea vs Manchester United. 31. kolo Premier League paradoxně nebude soubojem o přední příčky, o ty bojují pouze Red Devils. Zápas je na programu 4. dubna od 21:15 a sledovat jej můžete skrze Canal+ Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Chelsea vs Manchester United: Premier League preview a tipy na sázení

  • Chelsea se plácá ve středu anglické Premier League, i když v lize prohrála naposledy na začátku února
  • United bojují o evropské poháry, domácí porážka s Fulhamem a poté ztráta na Berntfordu ale znamenala to, že pátý Tottenham utekl
  • Chelsea díky domácímu prostředí favoritem, u Tipspoortu si na ní můžete vsadit v kurzu 1.98. Na remízu se dá vsadit za 4.18, na United poté v kurzu 3.35
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Chelsea vyhraje 1.98 2.02

Kde sledovat zápas Chelsea vs Manchester United?

Ačkoliv bylo v minulosti zvykem, že se oba týmy praly v nejlepší šestce, dnes tomu tak není. United šestí jsou, ale Chelsea se plácá na 12 pozici a i když příliš neprohrává, body ztrácí jako na běžícím páse. Zápas na Stamford Bridge se hraje 4. dubna od 21:15 a odvysílá jej Canal+ Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Premier league
Termín zápasu:
4. 4. 2024, 21:15
Místo zápasu:
Stamford Bridge
Kurzy Tipsport:
2.01 vs 3.29
Kde sledovat:
Canal+ Sport

Chelsea se zlepšuje, ale stále ztrácí

Chelsea prošla obrovskou obměnou a fanoušci si na výsledky musí teprve počkat. Těžko se jim ale koušou mnohdy zbytečné ztráty. Blues se zlepšují, už zbytečně neprohrávají, ale domácí remíza s Burnley v posledním utkání, navíc když hrála poločas proti deseti, je prostě neomluvitelná.

United musí zabrat

United mají na Chelsea náskok osmi bodů, ale o jeden odehraný zápas více. Vše se může hravě otočit, ale jejich výchozí pozice je aktuálně lepší. Šestá příčka není špatná, na poháry to stačí, ale ze zadních řad útočí West Ham, Newcastle či Brighton. Nahorů je to daleko, propastných 9 bodů. Případná výhra by to ale stáhla na hezkých šest.

Chelsea vs Manchester United kurzy

Favoritový kurzem je domácí Chelsea, ačkoliv její výkon mnohdy ukazují opak. Tentokrát by ale na svého soupeře vyzrát mohla, už je to ostatně 7 dlouhých zápasů, co se jí to nepovedlo. Pro ty, co neradi riskují, může být možností sázka bez remízy na výhru Chelsea v kurzu 1.53 u Tipsportu.

Tip na sázení – Chelsea vyhraje

Podle našeho tipu by dnes Chelsea měla zlomit prokletí zápasů s United a poprvé od července roku 2020 rivala porazit. Kurz je poměrně lákavý a i když v posledních pěti utkáních vždy dvakrát inkasovala, ve třech případech se z toho oklepala a došla do vítězného konce.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Chelsea vyhraje 1.98 2.02
Oba týmy dají gól 1.41 1.42
Chelsea vyhraje, ale inkasuje 2.95 2.90