Chelsea vs Everton: Premier League preview a tipy na sázení


Pondělní dohrávku 33. kola anglické Premier League obstará duel Chelsea vs Everton. Papírovým favoritem jsou domácí hráči, kteří stále usilují o účast v nadcházejícím ročníku evropských pohárů. Utkání začne v pondělí 15. dubna ve 21:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Canal+ Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Chelsea vs Everton: Premier League preview a tipy na sázení

  • Chelsea v domácím prostředí neprohrála ani jeden z posledních pěti soutěžních duelů. Naposledy se střetla s Manchesterem United a díky hattricku Colea Palmera zvítězila poměrem 4:3
  • Everton naopak prožívá velmi špatné období. Díky nejtěsnější možné výhře s Burnley ukončil celek z Liverpoolu desetizápasovou šňůru bez tříbodového zisku
  • Papírovým favoritem pondělní dohrávky je mužstvo ze Stamford Bridge, a to i navzdory vyrovnané vzájemné bilanci. Na výhru domácích si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.73, na remízu v kurzu 4.15 a na vítězství hostů se nabízí kurz 4.50
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Chelsea vyhraje a více než 1.5 gólu 1.94 1.89

Kde sledovat zápas Everton vs Chelsea?

Chelsea se aktuálně nachází v klidném středu tabulky, nicméně na místa zaručující účast v nadcházejícím ročníku evropských pohárů nemá velké manko. Everton naopak zřejmě čekají tuhé záchranářské boje. Utkání začne v pondělí 15. dubna ve 21:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Canal+ Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Premier League
Termín zápasu:
15. 04. 2024 (21:00)
Místo zápasu:
Stamford bridge
Kurzy Tipsport:
1.73 vs 4.50
Kde sledovat:
Canal+ Sport

Zbytečné ztráty Chelsea, Everton povzbuzen důležitou výhrou

Chelsea neprohrála posledních sedm soutěžních zápasů, nicméně během tohoto období zaznamenala zbytečné ztráty bodů při remízách s Burnley a Sheffieldem United. V opačném případě by na šestý Newcastle aktuálně ztrácela už jen dva body. Zajímavostí je, že ve všech sedmi zápasech vstřelily obě mužstva alespoň dvě branky. Everton ukončil triumfem s Burnley dlouhou sérii bez vítězství, která trvala téměř tři měsíce. Zároveň se jednalo o premiérovu ligovou výhru v kalendářním roce 2024. Kvůli osmibodovému odečtu mu aktuálně náleží šestnáctá pozice, přičemž na osmnáctý Luton má náskok pouhých dvou bodů.

Chelsea vs Everton kurzy

Ani jeden z celků se rozhodně nenachází v optimálním rozpoložení. Vzhledem k ofenzivní formě ale zůstává papírovým favoritem domácí mužstvo. Na výhru Blues si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.73, na remízu v kurzu 4.15 a na vítězství hostů se nabízí kurz 4.50.

Tip na sázení – Chelsea a více než 1.5 gólu

Vzájemná bilance v posledních šesti zápasech je naprosto vyrovnaná. Každý z celků vyhrál dva duely, přičemž dvakrát rozhodčí ukončil utkání za nerozhodného stavu. Očekávám, že celek ze západního Londýna využije zaváhání ostatních klubů a znovu se přiblíží účasti v evropských pohárech.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Chelsea vyhraje a více než 1.5 gólu 1.94 1.89
Chelsea vyhraje, ale dostane gól 2.94 2.82