Chelsea vs Brentford: Premier league, preview a tip na sázení


Je to sice zápas 14. týmu tabulky Premier league proti 10., přesto je ale zajímavý. Doma se totiž představí slavná Chelsea, která se snaží prokousat tabulkou směrem nahoru. Zabrzdit se ji pokusí Brentford, klub známý tím, že jej vede Matthew Benham, ctitel datových analýz. Sázka na statistiky mu dlouhodobě vychází, Brentford každý rok i bez hvězdných fotbalistů hraje velmi solidně. Duel Chelsea vs Brentford bude rozehrán 28. 10. 2023 od 13:30. Opět jsme tady s analýzou a tipem na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Chelsea vs Brentford: Premier league, preview a tip na sázení

  • Chelsea se zdá být na vzestupu, minulý týden získala remízu proti Arsenalu
  • Brentford má zraněné 4 hráče a stále čeká na návrat suspendovaného Toneyho
  • Kurz 1.66 je vypsán na výhru Chelsea, na soupeře je 5.38
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Chelsea 1.66 1.72

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Chelsea vs Brentford?

Nemohli jsme vybrat jiné highlights. Přinášíme sestřih zápasu Chelsea vs Arsenal, který by si měli pustit zvláště ti, kteří myslí, že Chelsea letos bude hrát druhé housle. Začátek sezóny Blues nevyšel, ale poslední měsíc už svěřenci trenéra Mauricia Pochettina ukazují své možnosti. Duel skončil 2:2. Jestli nějaké body Chelsea připočte i v 10. kole, to se uvidí v sobotu. Duel Chelsea vs Brentford začíná 28. 10. v 13:30 a přímý přenos uvidíte na Canal+ Sport.

Liga mistrů Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Premier league 28. října 2023, 13:30 Stamford Bridge, Chelsea 1.66 vs 5.38 Canal+ Sport

Chelsea poslední dobou nachází pevnou půdu pod nohama

Chelsea prohrává a Mychajlo Mudryk netrefí ani vrata od stodoly. To jsou hlavní dvě témata vtipů na účet londýnského klubu. Tedy spíše byla. Poslední týdny internetovým vtipálkům nějak došel materiál. Nemohou se zaměřit ani na další vděčný terč Manchester, protože ten zase vyhrál proti Kodani a gól dal Maguire. Mudryk, podobně jako Maguire, má pověst dřeváka, ale proti Arsenalu dal krásnou branku. Za krátký čas to byl už druhý zásah v dresu Chelsea. S lepšícími se výkony Londýňanů stoupá i forma tohoto ukrajinského fotbalisty.

Chelsea poslední dobou nachází pevnou půdu pod nohama

Zdroj: sportsmole

Brentford stále bez Toneyho

Body minulý týden získal i Brentford. Dokonce všechny tři, za jasnou výhru 3:0 proti Burnley. Ale v Brentfordu tolik nejásají, získali první ligové vítězství po dvou měsících. Brentfordu chybí šťáva do ofenzívy. Zranění jsou Dasilva, Baptiste, Schade a Damsgaard. Nejvíce fanoušci ale postrádají góly útočníka Ivana Toneyho, který za 3 roky stihl v dresu Včel 63 branek. Stále mu ale běží trest za sázení, za což mu Premier league napařila 8 měsíců bez fotbalu. Mimochodem, tento týden proběhla zpráva, že stejného prohřešku se dopustil Pinto v NHL, který dostal trest na 41 zápasů. Profesionálním sportovcům sázení neprochází.

Brentford stále bez Toneyho

Zdroj: yttersiden

Chelsea vs Brentford kurzy

Pokud nejste profesionální sportovec, pak rozhodně sázet můžete. Je to příjemné okořenění diváckého zážitku. A můžete využít třeba náš promo kód Sazka. Kurzy na utkání Chelsea s Brentfordem jsou následující: 1.66 na vítězství Blues, 3.97 na remízu a 5.38 na Brentford. Úplně stejný kurz, jako je na výhru Chelsea, byl vyměřen i příležitosti „Chelsea dá více než 1.5 gólů“ – 1.66. Zajímavý může být i kurz na to, že Chelsea vyhraje s čistým kontem – 2.85.

Tip redakce: vyhraje Chelsea

Využijeme kurz 1.66 na to, že Chelsea vyhraje. Je to velmi solidní kurz, na to, že u Chelsea pozorujeme stoupající formu. Už se chytá i obrana, Cucurella se Silvou proti Arsenalu nezklamali. Ovšem fanoušky nejvíce hřeje to, jak pookřáli Mudryk, Sterling a Jackson. Brentford není špatný tým, ale bez Toneyho mu přece jen chybí drive. Teď je Brentford 14. a myslíme si, že podobná příčka mu bude patřit i na konci roku.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Chelsea 1.66 1.72

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie