Česko vs USA: MS v hokeji U20, preview a tip na sázení


Proti výběru Norska si český tým na mistrovství světa v hokeji do 20 let zvedl sebevědomí. Vyhrál 8:1. Nutno ale říci, že vysoké vítězství se čekalo. Nadále platí, že Čechům v základní skupině chybí tři body, protože o ty je okradli na úvod šampionátu Slováci. Tuto ztrátu by si měl výběr Patrika Augusty dohnat proti někomu z favorizovaných soupeřů. Podaří se to už v pátek proti hvězdnému výběru USA? Zápas ČR vs USA se hraje 29. 11. od 17:00. Máme pro vás analýzu, kurzy a tip na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


ČR vs USA: MS v hokeji U20, preview a tip na sázení

  • Za výběr Česka se rozehrál Jiří Kulich, od středy nejproduktivnější český junior historie
  • Američané se překvapivě natrápili proti Norsku, góly začali dávat až od 2. třetiny a vyhráli 4:1
  • Na Česko je kurz 7.54, na remízu 6.61 a na USA 1.26
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Česko v handicapu +3.5 1.42 1.45

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas ČR vs USA?

Živý přenos zdarma nabízí TV Tipsport nebo ČT4 Sport. Konkrétně duel USA vs Česko lze sledovat v pátek 29. prosince od 17:00. Taky nejlepší momenty z předchozích zápasů týmů si můžete pustit i zdarma na YouTube.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
MS v hokeji U20 29. prosince 2023, 17:00 Frölundaborg, Gothenburg, Švédsko 7.54 vs 1.26 ČT4 Sport

Češi by měli hrát proti Američanům sebevědoměji než proti Slovákům

Výsledek zápasu Česko vs Norsko nemá pro nadcházející duel s Američany vůbec žádný vliv, nadcházející soupeř bude hokejově o několik úrovní výše. Pozitivní jsou nejen 3 branky Kulicha, ale také zvýšení sebevědomí. Norsko se svým stylem hry zamíří pravděpodobně rovnou do baráže o udržení, takže by Češi měli mít zajištěné čtvrtfinále. Díky tomu snad budou proti Američanům hrát odvážněji. Je důležité, aby se neopakovala blamáž se Slováky, kdy Češi byli bázliví a soupeř je přiměl k několika chybám. Pozitivní je také to, že Češi mají před duelem s Američany jeden den pauzu na vydechnutí.

Češi by měli hrát proti Američanům sebevědoměji než proti Slovákům

Zdroj: iihf.com

Američané budou spoléhat na umění Cuttera Gauthiera

Zatímco Češi mají za posledních 10 let z mistrovství světa jen loňské stříbro, Američané vozí medaile pravidelně. V letech 2013, 2017 a 2021 získali 3 zlata, k tomu mají ještě bezpočet bronzů a jedno stříbro z roku 2019. Češi spoléhají na ostrostřelce Kulicha a Američané mají Cuttera Gauthiera. Ten nasbíral loni ještě víc bodů než Kulich a dokonce pak startoval i na MS dospělých, kde pokračoval v ostrostřelbě – 7 gólů mu vyneslo 2. místo v konečné tabulce. Na tomto mistrovství světa U20 se musí cítit už jako zkušený mazák.

Američané budou spoléhat na umění Cuttera Gauthiera

Zdroj: phillyhockeynow.com

ČR vs USA kurzy

Pokud ještě stojíte před rozhodnutím, zdali si vůbec založit účet u sázkové kanceláře, pak máme tip. Tipsport promo kód přináší balíček výhod pro začínající sázkaře. A na co vsadit? Z posledních 10 vzájemných zápasů vyhráli Američané 9. A na kurzech je to znát. Na Čechy je vypsáno 7.54, na remízu je 6.61 a na Čechy 1.26. Přesto 33 % sázkařů na Tipsportu vsadilo „jedničku“, tedy vítězství Česka. Zmíníme ještě kurz 1.76 na to, že Amerika dá více než 4.5 gólů; a kurz 1.74, že USA zvítězí nejen v celém zápase, ale i v 1. třetině.

Tip redakce: Česko vyhraje v handicapu +3.5

Souhlasíme s tipem, že v utkání vyhrají Američané. V době psaní analýzy ještě nevíme, jak dopadne jejich zápas se Švýcarskem, který se hraje 28. 12. od 17:00, ale tipujeme, že Švýcaři americké hokejisty tolik nevyšťaví. Hokejisté USA se jeví být po taktické stránce vyspělejší než čeští hráči, kteří třeba proti Slovákům vysloveně jankovatěli. Na druhou stranu, myslíme si, že Kulich a Šalé jsou opravdoví talenti a umí proměňovat šance. Díky nim by zápas nemusel být takovým ostudným debaklem, mohli by skóre alespoň korigovat. Suma sumárum, viděli bychom to na výsledek přibližně 7:4 pro hvězdy a pruhy.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Česko vyhraje v handicapu +3.5 1.42/a> 1.45

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie