Česko vs Moldavsko: Kvalifikace na ME, preview a tip na sázení


Až do posledního zápasu zůstává postupová tajenka skupiny E kvalifikace na mistrovství Evropy nerozluštěna. Jistý postup má jen Albánie, která se těší na oslavu před domácími diváky proti Faerským ostrovům. V souběžně hraném duelu Česko vs Moldavsko to budou nervy. Češi v pátek 17. 11. připravili o šanci na postup definitivně Poláky, jenž remízou 1:1 si nikterak nevyřešili vlastní situaci. Nyní platí, že na šampionát do Německa cesta vede jen přes vítězství či plichtu s Moldavskem. Hraje se 20. 11. 2023 od 20:45 v Olomouci.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Česko vs Moldavsko: Kvalifikace na ME, preview a tip na sázení

  • Český tým sehrál první poločas proti Polsku prachbídně, v druhém to bylo mnohem lepší
  • Moldavsko českému týmu situaci trochu usnadnilo remízou proti Albánii
  • Na Česko je vypsán kurz 1.30, na remízu 5.33 a na vítězství Moldavska 13.10
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gólů v zápase – méně než 3.5 1.36

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Česko vs Moldavsko

Možná už si přesně nepamatujete, jak se proti Moldavsku Součkovi a spol. hrálo v prvním zápase. Proto jsme si připravili highlights tohoto duelu, který proběhl 27. března v Kišiněvi. Tentokrát to mají čeští reprezentanti o něco příjemnější v tom, že se představí před svým publikem. Je na ně ale také vyvinut tlak, protože tento duel má klíčovou důležitost. Závěrečné vystoupení české reprezentace můžete sledovat na ČT Sport. Zápas Česko vs Moldavsko začíná 20. 11. 2023 od 20:45.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace na ME 2024 20. listopadu 2023, 20:45 Andrův stadion, Olomouc 1.30 vs 13.10 ČT Sport

Proti Polsku nakonec Češi remizovali, i když na konci měli šance

Češi mohli o postupu na Euro rozhodnout už v pátek, ale to by museli ve Varšavě porazit silné Polsko. Remízu 1:1 by před zápasem asi reprezentanti brali, ale nutno podotknout, že to mohlo dopadnout i lépe. Nervózní Poláci na konci zápasu hráli vabank a to otevíralo šance pro české reprezentanty. Trenér Šilhavý by si měl z tohoto duelu odnést, že v útočné fázi je český tým mnohem nebezpečnější, pokud hrají Čvančara s Hložkem. Rovněž čeští fanoušci doufají, že absence Václava Černého ve Varšavě byla způsobena tím, že trenér tohoto kreativce šetřil na důležitý duel proti Moldavsku.

Proti Polsku nakonec Češi remizovali, i když na konci měli šance

Zdroj: rpp.pe

Moldavsko sehrálo historicky nejlepší kvalifikační cyklus

Aby do konce kvalifikace Moldavané zůstávali ve hře o postup na šampionát, to je naprostá novinka. Nejlepší výsledek tohoto týmu bylo doposud 4. místo v kvalifikační skupině. Není se co divit, s populací 2,5 milionů obyvatel je to malá a z hlediska fotbalu (ale nejen toho) rozvojová země. Tento cyklus se ale Moldavanům povedl. Dobrou práci odvádí trenér Serghei Cleșcenco, který navíc objevil několik zajímavých individualit. Nejvíce září útočník Nicolaescu, jenž je v 25 letech nejlepším střelcem moldavské reprezentační historie. Na rozdíl od všech spoluhráčů získal angažmá na západě – hraje za Heerenven.

Moldavsko sehrálo historicky nejlepší kvalifikační cyklus

Zdroj: timesofisrael

Česko vs Moldavsko kurzy

Možná české reprezentaci v klíčovém utkání věříte, možná jí nevěříte. Na každý pád můžete zkusit štěstí a na zápas si vsadit. Kurzy vypisují Fortuna, Chance, Synottip, Betano, nebo třeba Tipsport, u nějž zde nabízíme Tipsport promo kód. Na české reprezentanty je kurz 1.30, na Moldavsko 5.33 a na hosty je 13.10. Pokud myslíte, že Češi vyhrají oba dva poločasy, takže například 2:0 a 1:0, pak na toto můžete vsadit s kurzem 3.05. Na počet gólů vyšších 1.5 je kurz 1.30.

Tip redakce: Počet gólů – méně než 3.5

Vsadíme na to, že počet gólů naopak nebude vysoký. Vycházet můžeme z toho, jak Jaroslav Šilhavý postavil sestavu proti Polsku – jen jeden klasický útočník, a to Mojmír Chytil. Dopředu se Češi zvláště v první půli nehnali. Pak už museli, protože nechtěli prohrát. A teď proti Moldavsku je to podobná situace. Plichta stačí, a tak trenér nemá důvod stavět ofenzivně laděnou sestavu. Moldavsko také zřejmě nebude bláznit, bude doufat v jednu nebo dvě povedené akce.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gólů – méně než 3.5 1.36

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie