Česko vs Faerské ostrovy: kvalifikace na Euro 2024 preview a tip na sázení


Utkání Česko vs Faerské ostrovy by podle papírových předpokladů mělo pro národní tým vyústit ve 3 body do tabulky. Tým okolo Tomáše Součka je nutně potřebuje. Po prohře v Albánii se totiž nad českým celkem vznáší hrozba toho, že poprvé v historii nepostoupí na evropský šampionát. Potvrdí Česko roli obrovského favorita? Sledujte v neděli 15. října od 18:00.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Česko vs Faerské ostrovy: kvalifikace na Euro 2024 preview a tip na sázení

  • Český tým je aktuálně na třetím, nepostupovém místě bojů o Euro 2024.
  • Faerské ostrovy mají pouze jeden bod a už teď je jasné, že zůstanou poslední.
  • Duel Česko vs Faerské ostrovy bude k vidění 15. října od 18:00 na ČT sport.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Handicap Česko -1.5 1.31 1.27

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Česko vs Faerské ostrovy?

Stejně jako další zápasy české fotbalové reprezentace uvidíte i zápas Česko vs Faerské ostrovy na programu ČT sport. Utkání hrané v plzeňské Doosan Aréně je na programu v neděli 15. října od 18:00. Čas do zápasu si můžete zkrátit třeba s Youtube kanálem ceskarepre, kde jsou k vidění například rozhovory s hráči po prohře v Albánii.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace Euro 2024 15. října, 18:00 Doosan Aréna (Plzeň) 1.08 vs 37.00 ČT Sport

Česko čeká perný podzim

Velmi dobře hrající tým z Albánie uštědřil českému týmu tvrdou ránu. Nejprve svěřenci trenéra Šilhavého doma proti balkánskému celku uhráli pouze remízu. A když se ve čtvrtek Češi vydali do Tirany za odplatou, odjížděli s ještě horším výsledkem. Prohra 0:3 znamená až třetí, nepostupové místo ve skupině. Češi navíc mají shodně bodů se čtvrtým Moldavskem. Výhra nad Faerskými ostrovy patří do kategorie povinných, ale v závěru kvalifikace na Euro 2024 čeká Čechy ještě Polsko a Moldavsko. Postupová matematika je taková, že 9 získaných bodů dává mužstvu se lvem na prsou jistotu postupu, stačit nejspíš bude i 7 bodů. 5 bodů a méně už znamená takřka ztracené naděje.

Česko čeká perný podzim

Zdroj: whufc

Faerské ostrovy skončí poslední

Faerské ostrovy se na Euro ještě nikdy nepodívaly a ani tentokrát se o překvapení nepostarají. S jediným získaným bodem jsou poslední a tak to také zůstane. Aktuálně táhnou šňůru pěti porážek, naposledy je výsledkem 0:2 skolilo Polsko oslabené o svého kanonýra Lewandowského. Naši sousedé skórovali už ve čtvrté minutě utkání, krátce po změně stran navíc domácí tým přišel o obránce Askhama, který viděl červenou kartu za podražení. V Plzni ostrovní tým nečeká nic snadného, českému týmu zatím nikdy nevstřelili gól. Spoléhají tak především na svou defenzívu a případné šance z brejků.

Faerské ostrovy skončí poslední

Zdroj: dimma

Česko vs Faerské ostrovy kurzy

O favoritovi utkání mají v tomto utkání jasno jak sázkové kanceláře, tak i tipéři. Prakticky všichni věří českému týmu, na který si můžete vsadit s kurzem 1.08, lze na tuto sázku využít i Tipsport bonus. Překvapení v podobě výhry Faeřanů můžete zkusit v kurzu 38.00, remíza má hodnotu 12.50. Vzhledem k tomu, že ze vzájemných duelů Češi vždy odcházeli s čistým kontem, zní zajímavě i sázka na tuto událost. Kurz na ni je 1.40. Případně vás možná zaujme kurz na alespoň tři vstřelené branky Čechů, který má hodnotu 1.52.

Tip redakce: Handicap Česko -1.5

V posledních pěti vzájemných duelech Česko až na jednu výjimku vždy vyhrálo rozdílem alespoň dvou branek. A věříme, že si po střelecké stránce budou chtít hráči okolo Tomáše Součka spravit chuť poté, co vyšli střelecky naprázdno v Albánii. Navíc s podporou domácích fanoušků v zádech. Když k tomu připočteme gólovou neproduktivitu Faeřanů, vychází nám z toho, že v kurzu 1.31 stojí tento tip za zkoušku.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Handicap Česko -1.5 1.30 1.26

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie