Česko vs Albánie: kvalifikace na Euro 2024


Souboj Česko vs Albánie je označován jako jeden z klíčových duelů národního týmu v boji o Euro 2024. Svěřenci Jaroslava Šilhavého zatím hájí první příčku v tabulce skupiny E se sedmi body, nadcházející soupeř z Balkánu však zaostává o pouhý bod. Potvrdí domácí celek roli favorita? To sledujte ve čtvrtek 7. září od 20:45 na ČT sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Česko vs Albánie: kvalifikace na Euro 2024

  • Česká reprezentace vstoupí do zápasu jako lídr skupiny E, body ztratila pouze v Moldavsku.
  • Albánie si zatím v kvalifikaci připsala výhry nad Faerskými ostrovy a Moldavskem.
  • Utkání Česko vs Albánie sledujte 7. září od 20:45 na programu ČT sport.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výsledek zápasu: Česko 1.55 1.56

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Česko vs Albánie?

Pokud patříte k fanouškům národní fotbalové reprezentace, jistě chcete vědět, kde sledovat zápas Česko vs Albánie. Důležitý souboj bude k vidění, stejně jako všechna další utkání českého týmu, na ČT sport. Stačí si program naladit ve čtvrtek 7. září od 20:45. Hrát se bude v pražské Fortuna Aréně. Veškeré novinky z týmu můžete do té doby sledovat na oficiálním kanálu ceskarepre na Youtube.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace Euro 2024 7. září, 20:45 Fortuna Aréna (Praha) 1.55 vs 6.67 ČT sport

Nominace Česka bez nováčků

Trenér Jaroslav Šilhavý vsadil pro souboj s Albánií a následný přípravný duel v Maďarsku na osvědčená jména. Na soupisce tak není jediný nováček. To ale neznamená, že nedošlo ke změnám. Národní tým se bude muset vedle stále zraněného Patrika Schicka obejít třeba i bez dlouholeté brankářské opory Tomáše Vaclíka, který dotahuje svůj přestup do zámoří. Na poslední chvíli se také zranil David Douděra a nahradil ho Lukáš Masopust. I tak by si ale národní celek měl s Albánií dle papírových předpokladů poradit. Znamenalo by to pro něj odskok na prvním místě tabulky o 4 body, což by týmu mohlo dodat klid do dalších bojů.

Nominace Česka bez nováčků

Zdroj: standard

Albánie sází na jména ze zahraničí

V soupisce albánského týmu nenajdeme žádného hráče z domácí ligy, brazilský trenér Sylvinho povolal pouze posily hrající v zahraničí. Přijede tak například 8 hráčů z italské ligy včetně čerstvé posily Interu Milán Kristjana Asllaniho nebo sparťanský záložník Qazim Laci. Albánský mančaft sice možná nemá velká jména, ale o to více se soustředí na týmový výkon. O tom vypovídají i dosavadní dvě výhry, o body přišla Albánie jen v souboji s Polskem, kterému podlehla výsledkem 1:0.

Albánie sází na jména ze zahraničí

Zdroj: replika

Česko vs Albánie kurzy

Český tým by si měl s balkánským celkem poradit i podle kurzů vypsaných sázkovou kanceláří Tipsport. Ta věří národnímu týmu v kurzu 1.55, výhra hostů má hodnotu 6.67. Tomáši Součkovi a jeho spoluhráčům věří i 99 % sázkařů. 1 % pak věští remízu v kurzu 3.77. Zajímavě se jeví i tip na to, že uvidíme alespoň dva góly v kurzu 1.39.

Tip redakce: Výhra Česka

Kvalita týmu hovoří ve prospěch svěřenců Jaroslava Šilhavého. Po zaváhání v Moldavsku by navíc ztráta v domácím utkání proti slabšímu týmu byla velmi nepříjemná. Řada českých hráčů má velmi slibnou formu a věříme, že nároďák utkání s Albánií dovede do vítězného konce. V kurzu 1.55 tip rozhodně stojí za zkoušku.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výsledek zápasu: Česko 1.55 1.56

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie