Česko u21 vs Severní Irsko u21: Preview a tipy na sázení


Čtvrteční fotbalový program nabídne přátelské utkání Česko u21 vs Severní Irsko u21. Oba výběry se zatím v kvalifikaci mistrovství Evropy trápí. Zápas se odehraje 21. března od 17:30 a odvysílá jej ČT Sport plus.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Česko u21 vs Severní Irsko u21: Preview a tipy na sázení

  • Čechy na úvod kvalifikace Eura u21 trápí vyloučení a inkasované góly v závěrech zápasů. Po třech zápasech mají jen dva body za dvě remízy, barážové druhé místo tabulky je vzdáleno šest bodů. Další zápas s Islandem je tak třeba vyhrát
  • Severní Irsko odehrálo dokonce pět zápasů, se třemi body za jednu výhru je však na dně tabulky. Anglie, Ukrajina a Srbsko jsou rivalové, které už outsider skupiny těžko dožene
  • Češi jsou v domácím prostředí jasný favorit, přeci jen jsou stabilní účastník turnaje. Vsadit si na ně lze v poměru 1.37, hosté z Britských ostrovů jsou v nabídce za 6.73. Remízu lze trefit v kurzu 4.2
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Méně než čtyři góly 1.39 1.41

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Česko u21 vs Severní Irsko u21?

Čtvrteční přátelské utkání Česka se Severním Irskem by měl být souboj dvou týmů s odlišnými ambicemi. Zatímco domácí jsou pravidelný účastník Eura, hosté čekají na kvalitní generaci. Utkání se v CFIG Aréně odehraje 19. února od 17:30 a vysílat živě ho bude ČT Sport plus.

Informace k zápasu
Soutěž:
Přátelské utkání
Termín zápasu:
21. 3. 2024, 18:00
Místo zápasu:
CFIG Aréna
Kurzy Tipsport:
1.37 vs 6.73
Kde sledovat:
ČT Sport plus

Špatný útok proti ještě horšímu

Čechy poslední měsíce trápí ofenziva, trenér Jan Suchopárek se zatím nevzpamatoval z odchodu opor do dospělé kategorie. V minulých čtyřech utkáních lvíčata vstřelila pouhé dva góly. Stejný počet branek sama dostala v nastavených časech, kvůli čemuž se v tabulce krčí dole. Severní Irsko je na tom ještě podstatně hůře, v minulých 18 utkáních vstřelilo pouze osm branek a více než jednou udeřilo naposledy v říjnu 2020. Když už se daří nějakému mladíkovi, většinou míří rovnou do A-týmu.

Česko u21 vs Severní Irsko u21 kurzy

Sázkové kanceláře věří více České republice, na triumf domácích si lze vsadit za 1.37 u Tipsportu. Celek z Britských ostrovů je v nabídce za 6.73, remíza je v kurzu za 4.2.

Tip na sázení: Padnou méně než čtyři góly

S ohledem na slušnou formu Václava Sejka s Matějem Šínem i vzhledem k povolání Martina Vitíka ze seniorské reprezentace si myslím, že Češi utkání zvládnou. Konkrétně že vyhrají již první poločas, protože se v domácím prostředí potvrdí kvalita. Zároveň to nevidím na žádnou přestřelku. Oba týmy se směrem do útoku trápí, Severní Irové dvojnásob. Výhra Česka a maximálně dva vstřelené góly znějí jako lákavý tip.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Méně než čtyři góly 1.39 1.41
Česko vyhraje a padnou maximálně dva góly 3.12 3.07
Česko vyhraje první poločas 1.86 1.81

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie