Česko – Izrael: fotbalové EURO U21, preview a tip na výsledek


Začátek fotbalového EURA hráčů do 21 let má zatím podobný průběh jako EURO 96, kde čeští fotbalisté získali senzační stříbro. Posuďte sami. Na úvod se Češi utkali s favoritem turnaje – tentokrát to byla Anglie, před 27 lety to bylo Německo. Vždy prohráli 0:2. Vzápětí ale Češi vyhráli proti spolu favoritovi skupiny 2:1. Tehdy to byla Itálie, teď Německo. A v posledním utkání už Čechům stačí remíza proti nejslabšímu celku skupiny. Jan Suchopárek na lavičce mladíků ví, o co jde – sám totiž tehdy na EURO 96 Rusku vstřelil gól. Jeho svěřenci hrají s Izraelem 28. 6. od 18:00.

Česko - Izrael: fotbalové EURO U21, preview a tip na výsledek

  • Češi jsou v euforii po nečekané výhře nad Německem.
  • Izraelská reprezentace už nevyhrála 6 utkání v řadě.
  • Bookmakeři vypisují relativně nízký kurz na remízu, která by Čechům úplně stačila – 3.42. Na vítězství Lvíčat je 2.25.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Izrael vstřelí méně než 1.5 gólů 1.37 1.38

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Česko vs Izrael
  • Soutěž: EURO U21
  • Čas zápasu: 28. 06. 2023, 18:00
  • Kde sledovat: ČT Sport

Kde sledovat Česko vs Izrael

Stylově s německým komentářem se můžete podívat na highlights duelu Česka s Německem, který udělal českým fanouškům velkou radost. Postupový plán ale ještě není splněn. Je nutné zabodovat proti reprezentaci Izraele. Přímý přenos zdarma lze sledovat na ČT Sport. Utkání se hraje v daleké Gruzii, úvodní výkop je naplánován na středu 28. 6. 2023 od 18.00. Na Tipsportu, Fortuně, Chance či na Betanu lze uzavírat sázky live.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Fotbalové EURO do 21 let 28. června 2023, 18:00 Adjarabet Arena, Batumi, Gruzie 3.26 vs 2.25 ČT Sport

Češi jednou v historii fotbalové EURO U21 vyhráli

Češi jednou v historii fotbalové EURO U21 vyhráli, stalo se v roce 2002. Tehdy reprezentovali mladí Petr Čech či Zdeněk Grygera. O 9 let později vybojovali vynikající 4. místo. Jinak ale v novém století žádný další úspěch nepřipsali. Kromě těchto dvou turnajů skončili vždy v základní skupině. Nebo se vůbec nekvalifikovali. Teď to může výběr Jana Suchopárka změnit. Reprezentaci Izraele moc neznají, ale ve skupině C plní modrobílí roli outsidera. Češi se mohou inspirovat u Anglie, která v neděli tohoto soupeře hladce porazila 2:0.

Češi jednou v historii fotbalové EURO U21 vyhráli

Zdroj: dfb

Izrael hraje na EURU teprve podruhé v historii

Izrael hraje na EURU teprve podruhé v historii. A poprvé v roce 2013 se to židovskému státu podařilo jen proto, že turnaj hostil. Izraelští zde zaznamenali historický úspěch, když porazili Anglii 1:0. Ani tak se ale ze základní skupiny nedostali. Celá reprezentace hrající ve světlemodrých dresech si zatím na chlebíček vydělává v podprůměrné izraelské lize. Výjimky jsou jen tři. Záložníci Kartsev a Bar si v turecké, respektive švýcarské lize zatím ani neškrtli. Největší hvězdou je tak Oscar Gloukh, který už za Red Bull Salzburg nastupuje celkem pravidelně. Přitom je to ročník 2004, je tedy druhý nejmladší Izraelec na šampionátu.

Izrael hraje na EURU teprve podruhé v historii

Zdroj: babagol

Kurzy Česko vs Izrael

Podle Tipsportu mají čeští fotbalisté šanci. Sázková kancelář vypsala na svěřence trenéra Suchopárka kurz 2.25. Na Izrael je 3.26 a na remízu 3.42. Na české fotbalisty vsadilo 78 % tipérů, jen 12 % dalo své peníze na vítězství fotbalistů z Blízkého Východu. Lze vsadit také na počet gólů. Na to, že jich padne více než 1.5, je kurz 1.33. Troufalejší sázkaři mohou zkusit sázku na 3 góly a více. Příležitost „padne více než 2.5 gólů“ je oceněna kurzem 1.97.

Tip redakce: Izrael vstřelí méně než 1.5 gólů

Češi do zápasu půjdou s plánem nedostat gól. Suchopárek asi bude věřit strategii, s níž uspěl proti Německu – hráči budou zodpovědně bránit a vyrážet do nečekaných protiútoků. Češi se mohou opřít o spolehlivou brnakářskou jistotu – Jaroš zachytal skvěle už proti Anglii, proti Německu pak byl mužem zápasu. I když si netroufáme sázet na vítězství – Čechům ostatně stačí remíza – co rozhodně zkusit musíme, to je tip na to, že Izrael dá méně než 1.5 gólů. Kurz je na to poměrně příznivý.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Izrael vstřelí méně než 1.5 gólů 1.37 1.38

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie