Carlos Alcaraz vs Novak Djoković: Turnaj mistrů, preview a tip na sázení


Všichni tenisoví fanoušci očekávali, že toto bude finále Turnaje mistrů. Předpokládaný scénář byl ten, že jak Carlos Alcaraz, tak Novak Djoković porazí všechny soupeře v základních skupinách, pak si hladce poradí i v semifinále a pak dojde k finálové bitvě gigantů. Nestalo se tak. Už v základní skupině si oba borci připsali po jedné prohře. Turnajový pavouk nakonec Djokoviće a Alcaraze svedl už v semifinále. 18. 11. 2023 od 21:00 uvidíme, kdo z dvojice Carlos Alcaraz vs Novak Djoković dostane vstupenku do nedělního boje o titul.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Carlos Alcaraz vs Daniil Medveděv: Turnaj mistrů, preview a tip na sázení

  • Carlos Alcaraz zvládl důležitý souboj proti Daniilu Medveděvovi 6:4 a 6:4
  • Novak Djoković musel ve všech zápasech základní skupiny absolvovat po třech setech
  • Podle kurzů je favoritem Srb, bookmakeři na něj vypsali 1.57, na Alcaraze pak 2.50
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Carlos Alcaraz 2.50 2.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Carlos Alcaraz vs Novak Djoković?

V našich highlights se vracíme k zápasu dvou postupujících hráčů ze Zelené skupiny. Jannik Sinner poprvé v kariéře porazil Djokoviće, což rozhodlo o jeho konečném prvenství. Na Itala čeká v semifinále velmi těžký soupeř, Daniil Medveděv. Přesto je možná Sinner rád, že se vyhnul Carlosi Alcarazovi, který tudíž zbyl na Novaka Djokoviće. Semifinále Novak Djoković vs Carlos Alcaraz, atraktivní bitva Turnaje mistrů, začíná v sobotu 18. 11. od 21:00. Přímý přenos zdarma můžete sledovat například na TV Tipsport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Turnaj mistrů 18. listopadu 2023, 21:00 Pala Alpitour, Turín 2.50 vs 1.57 TV Tipsport

Alcaraz je ve 20 letech nejmladším semifinalistou od dob Nadala

Carlos Alcaraz Garfia se stal vítězem Červené skupiny navzdory tomu, že na úvod schytal porážku od Zvereva. Ve 20 letech je jedním z nejmladších semifinalistů historie Turnaje mistrů. Mladší než on byl už jen Rafael Nadal, Alcarazův krajan. V rozhodujícím utkání s Medveděvem byl klíčový servis. Medveděv Alcarazův neprolomil, dostal se jen na metu dvou brejkbolů, které ale zůstaly nevyužity. Alcaraz naopak Rusovi v každém setu jeden servis ukradl, a tak vyhrál 6:4 a 6:4.

Alcaraz je ve 20 letech nejmladším semifinalistou od dob Nadala

Zdroj: tipico.de

Novak Djoković odehrál na Turnaji mistrů 103 gamů

Nejvíce ze všech účastníků Turnaje mistrů se zatím zapotil Novak Djoković. Nejen že musel odehrát nejvyšší možný počet setů, tedy 9. Hned 5x musel absolvovat tie break. A i když jde o Djokovićovu oblíbenou disciplínu, dvakrát se mu nepovedl. Celkem tedy Srb odehrál na Turnaji mistrů rekordních 103 gamů. Srb se natrápil i s Hubertem Hurkaczem, který na turnaj docestoval dodatečně. Polák se prezentoval skvělou hrou zvláště v druhém setu, který ovládl 6:4. Teprve v posledním setu se Djoković uklidnil a Hurkacze porazil.

Novak Djoković odehrál na Turnaji mistrů 103 gamů

Zdroj: toi.in

Carlos Alcaraz vs Novak Djoković kurzy

Fanoušek tenisu se těší na velký svátek, který je možné si trochu okořenit. Můžete si vsadit jak na výhru Djokoviće, tak i Alcaraze, a to například na Synottipu. Pokud zde ještě registraci nemáte, využijte náš Synottip promo kód. A jak to vypadá s kurzy? Na Djokoviće je 1.57, na Alcaraze je 2.50. Ač je vzájemná zápasová bilance 2:2, pro bookmakery je zde favorit jasný. Vsadit můžete i na to, že Novak Djoković vyhraje aspoň jeden set – kurz je 1.20. Totéž je v případě Carlose Alcaraze oceněno kurzem 1.53.

Tip redakce: vyhraje Carlos Alcaraz

Vysoký kurz na výhru Alcaraze podle nás vyzývá k sázce. Za 2.50 se to může opravdu vyplatit. Španělovi se nepovedl jen první zápas, jinak jeho výkony rostou. Proti silnému Medveděvovi byl suverénní. Z Novaka Djokoviće přehnaným respektem Alcaraz trpět nemusí, už 2x na jeho hru recept našel. Povrch kurtu je pro něj o něco výhodnější – je rychlý, to má Alcaraz rád. Nepředvídatelné měnění tempa hry a stopbally, to je něco, co Djoković ve svých 36 letech opravdu nemusí. Myslíme si, že Alcaraz na finále má.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
vyhraje Carlos Alcaraz 2.50 2.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie