Carlos Alcaraz vs Daniil Medveděv: Turnaj mistrů, preview a tip na sázení


Světová trojka proti světové dvojce. Je to nejatraktivnější souboj, jaký základní skupiny Turnaje mistrů nabízí. Daniil Medveděv už přemýšlí, koho dostane za soupeře v semifinále. Naopak Carlos Alcaraz ještě musí zabrat. Po výpadku se Zverevem mu zatím ve skupině patří 3. příčka. Do semifinále jej posune pouze výhra s Medveděvem, jenž se zdá být ve skvělé formě. Zápas Hubert Hurkacz vs Novak Djoković začíná 17. 11. od 14:30 a my pro vás máme připravenou analýzu a tip na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Carlos Alcaraz vs Daniil Medveděv: Turnaj mistrů, preview a tip na sázení

  • Alcaraz má ze svého soupeře respekt, zápasová bilance je 2:2, naposledy ale Španěl podlehl Medveděvovi na US Open celkem jasně
  • Medveděv si na Turnaj mistrů přivezl dobrou formu, vyhrál ve 2 setech nad Zverevem i Rublevem
  • Kurzy jsou poměrně vyrovnané, 1.76 na Alcaraze a 2.14 na Medveděva
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gamů – více než 20.5 1.47 1.34

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Carlos Alcaraz vs Daniil Medveděv?

Naše highlights rekapitulují, kterak Carlos Alcaraz porazil Andreje Rubleva. Nakonec to zvládl bez ztráty setu, což může být pro postupové kalkulace důležité. Teď ale proti Alcarazovi stojí těžší protivník – dosud neporažený Daniil Medveděv. Závěrečný zápas základní skupiny Turnaje mistrů začíná 17. 11. od 14:30. Přímý přenos zdarma můžete sledovat například na TV Tipsport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Turnaj mistrů 17. listopadu 2023, 14:30 Pala Alpitour, Turín 1.76 vs 2.14 TV Tipsport

Druhá polovina roku byla v podání Alcaraze slabší

Kurzy na tento zápas se dynamicky vyvíjí. Nejdříve na vítězství Alcaraze bylo 1.93, poté kurz spadl na 1.68, teď ale zase roste směrem nahoru. Bookmakeři reagují na sázky tipérů, které se přelévají ze strany na stranu. Většina věří španělskému tenistovi, ale ukazuje se, že mnoho sázkařů nepohrdne vyšším kurzem na Medveděva. Argumenty pro Alcaraze jsou jasné. Je to pořád světová dvojka. A už se také vyhříval na pozici světové jedničky. Je vidět, že po zranění trochu vypadl z tempa, druhá polovina roku 2023 je v jeho podání slabší. Ale na Turnaji mistrů pořád patří k favoritům.

Druhá polovina roku byla v podání Alcaraze slabší

Zdroj: tipico.de

Medveděv má jeden z nejlepších returnů

Medveděv má na Turnajích mistrů zajímavou bilanci. Buď skončí ve skupině na posledním místě, nebo hraje finále. Letos je jasné, že ten první případ nenastane. Po dvou zápasech má na kontě 2 výhry, dokonce jen ve 2 setech. Má tak zatím nejlepší výsledky ze všech účastníků Turnaje mistrů. Ani Djoković nebo Sinner nemají tak dobrá čísla. Medveděv sází na své osvědčené zbraně. Kvalitní servis a ještě kvalitnější return. Medveděvovi je těžké dát eso. Na antuce je to skoro nemožné, na betonu jen ojedinělé. Na turnaji mistrů se ruský tenista prezentuje i výbornou obranou.

Medveděv má jeden z nejlepších returnů

Zdroj: toi.in

Carlos Alcaraz vs Daniil Medveděv kurzy

Jak jsme řekli, kurzy se v případě zápasu Daniila Medveděva s Novakem DJokovićem vyvíjí dynamicky, takže si určitě zkontrolujte aktuální nabídku. Pokud vás zajímá například kurzový přehled na sázkové kanceláři Chance, zvažte náš Chance promo kód. Pro první sázky vám přinese zajímavý bonus. Bookmakeři vypsali na Alcaraze kurz 1.76 a na Medveděva 2.14. Pokud myslíte, že Medveděv vyhraje alespoň jeden set, kurz je 1.43. Na počet gamů vyšší 20.5 je kurz 1.47.

Tip redakce: Počet gamů – více než 20.5

Právě na počet gamů vsadíme peníze my. Bude to podle nás typický zápas, kde se budou body přelévat ze strany na stranu a rozhodne jeden nebo dva úspěšné brejboly. Medveděv i Alcaraz jsou zdatní na podání, ale také kvalitně returnují. Výměny budou dlouhé, es bude minimum. Bude to nerovný souboj. Medveděv tak moc vyhrát nepotřebuje, ale neodfláká to – jde také o postavení v tabulce před semifinále. Alcaraz zvítězit musí na 100 %, jelikož nad ním visí hrozba vyřazení v základní skupině.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gamů – více než 20.5 1.47 1.34

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie