Carlos Alcaraz vs Andrej Rubljov: Turnaj mistrů, preview a tip na sázení


Své první zápasy na Turnaji mistrů jak Alcaraz, tak i Rubljov prohráli. Další porážka bude znamenat prakticky jistý konec v základní skupině. Teď je tudíž třeba zabrat. Vzájemná bilance vyznívá pro světovou sedmičku, protože Rublev při jediném dosavadním měření sil Alcaraze porazil. Stalo se v prosinci 2022, takže celkem nedávno. Bitva Carlos Alcaraz vs Andrej Rublev začíná 15. 11. od 14:30. Pokud si chcete vsadit na utkání, seznamte se s naším rozborem zápasu. Možná se inspirujete naším tipem na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Carlos Alcaraz vs Andrej Rubljov: Turnaj mistrů, preview a tip na sázení

  • Carlos Alcaraz má nevídanou bilanci tří proher v řadě – s Dimitroem, Safiulinem a Zverevem
  • Rubljov hraje na Turnaji mistrů počtvrté, ještě nikdy nepostoupil ze základní skupiny
  • Na Carlose Alcaraze je vypsán kurz 1.55, na Rubljova je 2.53
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet vyhraných gamů Rublev v zápasu: Více než 10.5 1.53 1.55

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Carlos Alcaraz vs Andrej Rubljov?

V prvním vystoupení na Turnaji mistrů zkazil Carlos Alcaraz mnoha sázkařům tiket. Podlehl Zverevovi 7:6, 3:6 a 4:6. Bylo to sice pro nezaujatého diváka zajímavé, ale ambiciózní Alcaraz kouše třetí porážku v řadě velmi nerad. Nabízíme highlights tohoto zápasu. Nyní se Španěl z nezdaru pokusí oklepat. Přímý přenos duelu Carlos Alcaraz Garfia vs Andrej Rubljov můžete sledovat i na live streamu Tipsport. Zápas začíná ve středu 15. 11. 2023 od 14:30.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Turnaj mistrů 15. listopadu 2023, 14:30 Pala Alpitour, Turín 1.55 vs 2.53 TV Tipsport

Od července Carlos Alcaraz nevyhrál žádný titul

Carlos Alcaraz má status světové tenisové hvězdy. Letos vyhrál šest titulů. Ale všechny stihl ještě do července. Od triumfu ve Wimbledonu už to taková sláva není. Na vině je mimo jiné i zranění. Teď Alcaraz prohrál úvodní zápas Turnaje mistrů se Zverevem, specialistou na tento turnaj (vyhrál v letech 2018 a 2021). Kdyby Alcaraz následující dva zápasy vyhrál, ještě stále do semifinále postoupí. Ale pokud by si Zverev udržel neporazitelnost, Španěl by obsadil jen 2. místo. A protože od Djokoviće se v Zelené skupině čekají jen výhry, Alcaraz by potkal slavného Srba už v semifinále

Od července Carlos Alcaraz nevyhrál žádný titul

Zdroj: lavoz.com.ar

Rubljov je statisticky nejúspěšnější na tvrdém povrchu

Andrej Rubljov se na kurtu v první den turnaje zdržel podstatně kratší dobu než Alcaraz. Krajanovi Medveděvovi podlehl jasně 2:6 a 4:6. Ale aspoň ušetřil nějaké síly pro další zápasy. Stále může zabojovat o svůj historicky první postup ze základní skupiny Turnaje mistrů. Hraje se na tvrdém povrchu, což Rubljovovi vyhovuje. Statisticky je právě na tomto povrchu nejúspěšnější. Na betonu si také připsal výhru v dosud jediném měření sil s Alcarazem. Byla to v Abú Zabí jízda: Španěla porazil v prosinci 2022 6:2 a 6:1. Nutno ale zdůraznit, že to nebyl soutěžní zápas, ale jen exhibice.

Rubljov je statisticky nejúspěšnější na tvrdém povrchu

Zdroj: btu.org.ua

Carlos Alcaraz vs Andrej Rubljov kurzy

Zápas Carlos Alcaraz vs Andrej Rubljov je vypsán u mnoha sázkových kanceláří. Kromě Betana, Tipsportu nebo Fortuny nechybí událost ani v nabídce Sazky, kde máme pro zájemce připraven promo kód Sazka. Co se týče kurzů, sázkovky favorizují logicky světovou dvojku. Na Alcaraze je kurz 1.56, na jeho soupeře 2.51. Pokud máte rádi pokročilé tenisové kurzy, můžete zkusit třeba to, že Rubljov vyhraje více než 0.5 setů. Je na to kurz 1.54.

Tip redakce: počet vyhraných gamů Rublev v zápasu: Více než 10.5

Alcaraz není v pohodě, relativně nedávno doléčil zranění. Jestliže na jaře a v létě byl na vrcholu kariéry, teď z kopce trochu spadl a marně se snaží dostat nazpět. Rubljov jej bude trápit svým aktivním stylem, příhodný je pro ruského tenistu i povrch. Alcaraz preferuje pomalejší kurty, kde lépe uplatní svůj techničtější tenis. Myslíme si, že Rubljov získá v tomto zápase více než 10.5 gamů.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
počet vyhraných gamů Rublev v zápasu: Více než 10.5 1.53 1.55

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie