Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev: US Open


Na příkladu Alexandera Zvereva je dobře vidět, jak rychle vylétla nahoru kometa jménem Carlos Alcaraz. Poprvé se tito dva tenisté setkali v březnu 2021 v Acapulcu. 17letý Alcaraz zde dostal krutou lekci 3:6 a 1:6. Zverev vyhrál i další zápas a pak uspěl ještě jednou na French Open. Ale 8. 5. 2022 už vítězíl Alcaraz. A letos v květnu na ATP v Madridu španělské publikum aplaudovalo, když už 20letý Alcaraz Zvereva smetl z kurtu 6:1 a 6:2. Takže favorit v případě čtvrtfinálového duelu, který se rozehraje 6. 9. od 18:00, je jasný.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev: US Open

  • Carlos Alcaraz se přetahuje s Djokovićem o post světové jedničky
  • Alexander Zverev nikdy nevyhrál Grand Slam, ale právě US Open patří mezi jeho oblíbené turnaje
  • Na dravého Španěla je kurz 1.23, Zverev se musí smířit s rolí outsidera – kurz je 4.53
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Alcaraz 3:0 2.37 2.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev?

Chtělo by se říct, že si Alcaraz na Itala Arnaldiho vyhrnul rukávy a vymetl jej z kurtu. Ale nebyla by to pravda, protože Španěl na US Open hraje v triku bez rukávů. Zbytek tvrzení je ale pravda – osmifinálová účast italského tenisty neměla dlouhé trvání. To se můžete podívat sami v našem videu z kanálu US Open Tennis Championships. Ve středu 6. 9. od 18:00 můžete sledovat další vystoupení Alcaraze, tentokrát proti Zverevovi. Přímý přenos lze sledovat na TV Tipsport nebo na Eurosportu.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Čtvrtfinále US Open 6. 9. 2023, 18:00 Queens, New York, stát New York 1.23 vs 4.53 Eurosport1, Eurosport2, TV Tipsport

US Open je pro Alcaraze speciální turnaj

US Open je pro Alcaraze speciální turnaj. Právě v New Yorku získal loni své první grandslamové vítězství. Ale tehdy měl situaci trochu usnadněnou. Stále přetrvávala covidová nařízení, takže americká vláda do země nevpustila Novaka Djokoviće. Letos fenomenální Srb na turnaji nechybí a ve čtvrtfinále hraje proti domácímu Fritzovi. Tenisoví fanoušci už tedy začínají vyhlížet finále Alcaraz vs Djoković. Byl by to také duel o post světové jedničky. Ale nepředbíhejme. Ještě musí oba tenisté učinit dva kroky, aby se přiblížili finále. A i když budou ve svých zápasech vždy v pozici jasného favorita, semlít se může leccos.

US Open je pro Alcaraze speciální turnaj

Zdroj: standard

Zverev se dlouhodobě drží v světové TOP desítce

Zverev se dlouhodobě drží v světové TOP desítce. Aktuálně je desátý. Je to docela div, protože už dva roky nevyhrál žádný významný ATP turnaj. Jenže takový je mužský tenis – na špici se drží tři, čtyři matadoři (aktuálně spíše dva) a ostatní se musí spokojit s tím, že budou vždy jen v druhém sledu. Zverevovým největším úspěchem zůstává zlatá medaile z olympiády v Tokiu. Rád by ale někdy konečně vyhrál i nějaký ten Grand Slam. Ten americký patří mezi jeho nejoblíbenější – hrál zde své jediné kariérní finále a má slušnou úspěšnost 72 % vítězných zápasů.

Zverev se dlouhodobě drží v světové TOP desítce

Zdroj: agenciaolimpica

Carlos Alcaras vs Alexander Zverev kurzy

Na Tipsportu jsou i sázkaři, kteří odhadují vítězství Zvereva, ale počítají se na jednotky. 98 % tipérů věří ve Španělovo vítězství. Motivací pro sázku na Němce je kurz 4.53, na Španěla je kurz pouze 1.23. Hodně opatrní sázkaři mohou zkusit třeba kurz na to, že Alcaraz vyhraje nejméně 1 set – 1.04. Takové tipy ale většinou nestojí za to. Zajímavější jsou některé kurzy na celkový počet gamů. Například že jich bude více než 32.5, to bookmakeři ohodnotili kurzem 1.51. Že jich bude více než 34.5 a více než 36.5 už má kurz 1.90.

Tip redakce: Alcaraz vyhraje 3:0

Dnes půjdeme do rizikovějšího tipu. Sázíme na 3:0 na sety pro Alcaraze. Zverev na turnaji nepůsobí, že by byl ve své nejlepší formě. Už krajan Altmaier mu dal docela zabrat. Set ztratil i proti Dimitrovovi. A proti Sinnerovi to byla nervydrásající bitva, kde tenisté vítězili sety na střídačku. Zverev ztratil dost sil. Letos to na US Open není legrace, protože se hraje s tvrdými míči, takže to při odvracení servisu může dost bolet – Markéta Vondroušová by mohla vyprávět. Myslíme si, že mladý Španěl, který Zvereva letos smetl v Madridu, diváky v lóžích dlouho nezdrží.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Alcaraz 3:0 2.37 2.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie