Brighton vs Chelsea: Premier League Preview a tipy na sázení


Středeční fotbalový program nabídne utkání Brighton vs Chelsea v rámci Premier League. Domácí už sezonu pouze dohrávají, zatímco hosté usilují o pohárovou TOP 7. Zápas se odehraje 15. května od 20:45 a odvysílá jej Canal+ Sport.

Brighton vs Chelsea: Premier League

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Brighton už ročník jen dohrává, protože se mu jarní část ročníku nepovedla a vypadl z boje o poháry. V Evropské lize skončil v osmifinále s AS Řím, na závěr ročníku ho doma čekají dvě velká jména – vedle Chelsea ještě Manchester United
  • Chelsea se díky dobrému dubnu vrátila do boje o poháry, respektive už má situaci dokonce ve svých rukou. K jistotě sedmého místa jí stačí v posledních dvou zápasech bod. Sedmá příčka znamená Konferenční ligu, pokud Manchester City vyhraje FA Cup
  • Brighton je v domácím prostředí outsider, vsadit si na něj lze v poměru 3.01 u Tipsportu. Triumf rozjeté Chelsea by na tiketu svítil za 2.11, bod pro každého je v nabídce v lákavém kurzu 4.18
Tip na sázení Kurz Tipsport Kurz Betano Kurz Fortuna
Remíza o poločase nebo na konci zápasu 1.97 1.93 1.94

Kde sledovat zápas Brighton vs Chelsea?

Středeční zápas dohrávky 34. kola Premier League nabídne konfrontaci dvou týmů z jiných pater tabulky. Vyhrát potřebují hlavně hosté, kteří usilují o pohárovou Evropu. Bitvu hostí Amex Stadium, utkání se odehraje 15. května od 20:45 a živě ho odvysílá Canal+ Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Premier League
Termín zápasu:
15.5. 2024, 20:45
Místo zápasu:
Amex Stadium, Brighton
Kurzy Tipsport:
3.01 vs 2.11
Kde sledovat:
Canal+ Sport (Skylink)

Brighton dolů, Chelsea nahoru

Brighton šel na jaře dolů herně i výsledkově, trenérovi Robertu De Zerbimu je vyčítána až příliš velká rotace. Z minulých osmi zápasů jedna jediná výhra, konkrétně před deseti dny proti Aston Ville.

Chelsea je naopak od Vánoc bodově nejlepší tým ligy, když nepočítáme Arsenal, Manchester City a Liverpool. Rozjetí Cole Palmer, Conor Gallagher i zlepšující se Nicolas Jackson vracejí jméno Chelsea do správných pater tabulky.

Brighton vs Chelsea kurzy

Brighton je v domácím prostředí outsider, vsadit si na něj lze v poměru 3.01 u Tipsportu. Výhra Blues a velký krok k postupu do pohárů lze trefit v kurzu 2.11, remíza a bod pro každého by na tiketu svítil za 4.18.

Tip na sázení – Remíza o poločase nebo na konci zápasu

Brighton není ve formě a nemá o co hrát, naopak Chelsea je rozjetá. To jsou jednoduché důvody, ze kterých nám ve středu vychází triumf Blues. Padat bude hodně gólů, oba celky se řadí mezi ofenzivně laděné, pro méně odvážné každopádně doporučíme neprohru hostů z Londýna. Seagulls se nicméně nedají zadarmo, proto dává smysl sázka na remízu o poločase nebo na konci zápasu.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano Kurz Fortuna
Chelsea vyhraje, ale inkasuje 2.98 3.02 3.01
Neprohra Chelsea 1.41 1.42 1.42
Remíza o poločase nebo na konci zápasu 1.97 1.93 1.95