Bouzková vs⁠ Garcia: Wimbledon 2023 preview a tip na sázení


Ve třetím kole Wimbledonu 2023 na sebe narazí Marie Bouzková a světová trojka Caroline Garcia. Česká tenistka se loni na turnaji probojovala až do čtvrtfinále, pro francouzskou hráčku je zatím kariérním maximem na londýnském pažitu osmifinále. Podívá se od něj i tentokrát? To zjistíme v pátek 7. července v 19:00 na programu Eurosportu.

Bouzková –⁠ Garcia: Wimbledon 2023 preview a tip na sázení

  • Bouzková do třetího kola prošla hladce bez ztráty setu.
  • Garcia ve druhém kole musela otáčet utkání proti Kanaďance Fernandez.
  • Utkání je naplánováno na pátek 7. července v 19:00.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Bouzková vyhraje alespoň 1 set 1.36 1.31

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Bouzková –⁠ Garcia
  • Soutěž: Wimbledon
  • Čas zápasu: 8. července 2023, 19:00
  • Kde sledovat: Eurosport 2

Kde sledovat zápas Bouzková – Garcia?

Pokud fandíte českému tenisu, určitě si nechcete nechat utkání ujít a zajímá vás, kde sledovat zápas Bouzková – Garcia. Nabídne jej program Eurosport 2 nebo některá z jeho platforem. K vidění bude duel také prostřednictvím livestreamů sázkových kanceláří, a to zdarma. Jestliže nebudete moci fandit živě, může vás potěšit sestřih utkání nebo to nejlepší z jednotlivých hracích dní na Youtube kanálu Wimbledonu.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Wimbledon 2023 8. července 2023, 19:00 All England Club (Londýn) 1.93 vs 1.93 Eurosport 2, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV

Příprava na trávě se příliš nevyvedla

Marie Bouzková se nachází na 33. místě žebříčku WTA, nejlépe byla 24. Jedná se o českou kometu posledních sezón, kdy zazářila především na loňském Wimbledonu, kde se dostala až do čtvrtfinále. V něm ve třech setech podlehla pozdější finalistce Ons Jabeur. Ambice tak určitě má i letos, ačkoliv přípravné turnaje na trávě nedopadly podle jejích představ. V Birminghamu i Eastbourne se musela loučit už v prvním kole.

Příprava na trávě se příliš nevyvedla

Zdroj: lequipe

Hladký postup v Londýně

Jakmile však Marie Bouzková vstoupila na wimbledonské trávníky, spravila si chuť. V prvním kole proti švýcarské kvalifikantce Waltert se příliš nenadřela a postup mohla slavit už po hodině a 18 minutách. A proti loučící se Anett Kontaveit z Estonska měla ještě lehčí práci. Bývalé světové dvojce povolila jen tři gamy a po hodině a šesti minutách nebylo co řešit. A bez šance není ani proti francouzské hvězdě, oba dosavadní vzájemné duely totiž vyzněly pro Bouzkovou.

Zkušené Francouzce se na trávě daří

Caroline Garcia startuje na Wimbledonu už podvanácté. Jejím dosavadním maximem na londýnských trávnících je zatím osmifinále, kam se podívala i loni. Domů ji tehdy poslala právě Marie Bouzková. Spolu s Australian Open tak jde o její nejméně úspěšný grandslam, její bilance na trávě však celkově vůbec není špatná. Letos má zatím na pažitu bilanci 6/2, v kariéře pak 48/26. Ze svých 11 titulů získala právě na trávě 3 z nich.

Zkušené Francouzce se na trávě daří

Zdroj: dailysports

Dramatická otočka

Zatímco v prvním kole Wimbledonu 2023 si Garcia poměrně snadno poradila s Američankou Volynets poměrem 6:4 a 6:3, ve druhém kole musela ukázat pevné nervy. V souboji s Kanaďankou Fernandez nejprve ztratila první set, druhý však dokázala přetočit na svou stranu. Ve třetím pak drama vygradovalo až do super tie breaku, kde Francouzka prodala své zkušenosti a bojovnost a zvládla jej poměrem 10:6.

Bouzková – Garcia kurzy

Kurzy vypsané sázkovou kanceláří Tipsport svědčí o tom, že je těžké hledat favoritku tohoto utkání. Šance jsou podle nich totožné, na výhru jedné či druhé tenistky si můžete vsadit v hodnotě 1.93. Vzhledem k vyrovnanosti hráček se nabízí i sázka na to, že uvidíme třísetové utkání. V kurzu 2.31 tato příležitost stojí za zvážení.

Tip redakce: Bouzková vyhraje alespoň 1 set

S ohledem na pozitivní vzájemnou bilanci je sice sázka na Marii Bouzkovou lákavá, ale Caroline Garcia už mnohokrát ukázala neuvěřitelnou bojovnost, s níž je třeba počítat. Proto volíme bezpečnější sázku na to, že si česká tenistka zvládne uhrát alespoň jeden set, a to v kurzu 1.36.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Bouzková vyhraje alespoň 1 set 1.36 1.31

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie