Bournemouth vs Liverpool: Premier League Preview a tip na sázení


Nedělní fotbalový program nabídne utkání Bournemouth vs Liverpool v rámci Premier League. Formy obou týmů i absence největší hvězdy hostí vybízejí k vyrovnané bitvě, zvláště jelikož se hraje na půdě outsidera. Zápas se odehraje 21. ledna od 17:30 a odvysílá jej Canal+ Sport..

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Bournemouth vs Liverpool: Premier League Preview a tip na sázení

  • Bournemouth se v zimě zvedl, kádr si zvykl na nového trenéra Andoniho Iraolu. Ze 12. místa má nyní již náskok devíti bodů na pásmo sestupu, před sezónou byl přitom jedním z hlavních kandidátů na poslední trojici tabulky
  • Liverpool je též rozjetý, po Vánocích si vzal první místo, ze kterého má nyní dvoubodový náskok na Manchester City. Musí se ale obejít bez dvou opor Mohamed Salah s Wataru Endem, kteří odjeli na africké a asijské mistrovství
  • Bournemouth je navzdory domácímu prostředí outsider, u Tipsportu si na něj lze vsadit v poměru 4.4. Hosté z Liverpoolu jsou v kurzu za 1.7, remízu na Vitality Stadium lze tipnout za 4.41
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Handicap Bournemouth +1.5 1.48 1.49

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Bournemouth vs Liverpool?

Nedělní utkání 21. kola Premier League nabídne konfrontaci dvou týmů z odlišných pater tabulky. Aktuální forma je na obou stranách výborná, otázka je, jak si povedou týmy bez několika reprezentantů. Bitvu bude hostit Vitality Stadium, utkání se odehraje 21. ledna od 17:30 a vysílat živě ho bude Canal+ Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Premier league 21. 1. 2024, 17:30 Vitality Stadium 4,4 vs 1,7 Canal+ Sport

Bournemouth velikány trápí, Liverpool bez dvou hvězd

Bournemouth letos ve velkých zápasech boduje. Manchesteru United dal na Old Trafford trojku, doma zdolal Newcastle, dále remizoval s Aston Villou či Chelsea. Aktuální forma nemůže být lepší, konkrétně šest výher z minulých sedmi zápasů. Liverpool bez Mohameda Salaha zvládl FA Cup s Arsenalem, tentokrát mu bude chybět i Trent Alexander Arnold. Venku zároveň Reds občas klopýtají, přestože se svěřencům Jürgena Kloppa daří v závěru zápasy lámat v jejich prospěch.

Bournemouth vs Liverpool kurzy

V kurzově vyrovnaném souboji je favoritem Liverpool v kurzu 1.7, hostující Bournemouth ale vzhledem k formě zajímavou volbou, konkrétně za 4.4. Remíza a bod pro každého je v nabídce za 4.42. Pokud nemáte registraci a chcete si vsadit využijte i Tipsport bonus.

Tip na sázení – Handicap Bournemouth +1.5

S ohledem na absenci Salaha s Alexanderem Arnoldem je škoda nevyužít pěknou kombinaci Liverpoolu s nedostatkem gólů. Nádherný kurz je na Reds v kombinaci s maximálně pěti zásahy, odvážnější mohou zkusit maximálně tři branky. Bournemouth zároveň je ve formě, proto zmíním i handicap +1.5 na Bournemouth. To znamená zelený tiket v případě výhry Bournemouthu, remízy a prohry Cherries maximálně o gól.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Handicap Bournemouth +1.5 1.48 1.49
Liverpool a padne méně než čtyři góly 3.02 3.04
Liverpool a padne méně než šest gólů 1.92 1.89

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie