Bohemians 1905 vs Bodø/Glimt: kvalifikace na Konferenční ligu preview a tip na sázení


Albert Grønbæk, Sondre Sørli a Amahl Pellegrino. Tato tři jména si hráči Bohemians budou dobře pamatovat. Nejen že měli prsty ve všech gólech, které padly do sítě brankáře Reichla. Také šlo celkově o nejnebezpečnější fotbalisty v žlutém dresu, kteří svou rychlostí a přesnými přihrávkami vyčnívali nad jinak nepříliš nápaditým zbytkem týmu Bodø. Jejich příspěvky ale stačily k jasné výhře 3:0. Pražští Bohemians tak jsou před odvetou na pokraji vyřazení z kvalifikace na Konferenční ligu. 3. 8. se pokusí o překvapivý obrat.

Bohemians 1905 vs Bodø/Glimt: kvalifikace na Konferenční ligu preview a tip na sázení

  • Bodø/Glimt jsou ve formě, jejich ligový ročník je právě v polovině a norskou ligu vedou s přehledem
  • Bohemians měli v zápase proti norskému týmu několik šancí, ale zahodili je
  • Kurz na výhru Bohemky je podle Tipsportu 3.97, na hosty je 1.83
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Bohemians vstřelí více než 0.5 gólu 1.34 1.37

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Bohemians 1905 vs Bodø/Glimt
  • Soutěž: Kvalifikace na Konferenční ligu
  • Čas zápasu: 3. srpna 2023, 19:00
  • Kde sledovat: ČT Sport

Kde sledovat zápas Bohemians vs Bodø/Glimt?

Přinášíme highlights z úvodního zápasu v Norsku, který hráčům Bohemky úplmně nevyšel. Jak ale uvidíte na krátkém sestřihu, nějaké šance Klokani přece jen měli. A zvláště ke konci zápasu se výkon zlepšoval. Škoda gólu Espejorda v 90. minutě. Teď budou mít Bohemians lepší podmínky – hrají v Praze. Nikoli tedy v Ďolíčku, ale na Letnou i tak dorazí davy fanoušků. A teď se bude hrát na opravdové trávě, nikoli na umělce. Duel začíná ve čtvrtek 3. srpna od 19:05. Přímý přenos zdarma nabízí O2 TV Sport.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace na Konferenční ligu 27. července, 19:00 Letná, Praha 3.97 vs 1.83 O2 TV Sport

Smůlu si z Norska Bohemians přenesli i do Fortuna:ligy

Smůlu si z Norska Bohemians přenesli i do Fortuna:ligy. O víkendu Klokani prohráli doma s Teplicemi. I tak ale věří, že s týmem Bodø, který ukázal své kvality, svedou důstojnou partii. Vycházet mohou z výkonu v posledních 20 minutách zápasu, kde už začínali více tlačit na pilu. Asi nejlepší zprávou pro Bohemku je to, že v odvetě budou hrát na opravdové trávě. Na umělku totiž hráči přece jen zvyklí nejsou. To ukázal Kovařík, který v Bodø zazdil velkou šanci jen proto, že na vrtošivém povrchu podklouzl a nedokázal trefit balon čistě.

Smůlu si z Norska Bohemians přenesli i do Fortuna:ligy

Zdroj: ipl

Také hráči Bodø o víkendu prohráli

Také hráči Bodø o víkendu prohráli. Doma je o všechny body připravil jediný tým Eliteserien, který sídlí ještě severněji než Bodø – a to sice Tromsø. Nadále však klub vyznávající žlutou barvu zůstává pevně usazený na prvním místě tabulky norské ligy. Má 6bodový náskok a liga je momentálně v polovině. Bodø není žádný zázrak jedné sezóny, už několik let kraluje zemi fjordů. I to je jejich výhoda oproti Bohemians, kteří vylítli mezi elitu teprve loni. Bodø to má vypracované, klub sází na dlouhodobou koncepci. Však také kouč Knutsen trénuje tým už šestým rokem.

Také hráči Bodø o víkendu prohráli

Zdroj: romagiallorossa

Bohemians 1905 vs Bodø/Glimt kurzy

Výhra o jeden gól by sice Bohemians do dalšího kola Konferenční ligy neposunula, ale pomohla by aspoň českému koeficientu. Bookmakeři ale takovému úspěchu nevěří. Kurz na výhru domácích je 3.97. Na remízu je jen o trochu vyšší kurz, 4.09. A na výhru hostů je u Tipsportu 1.83. Překvapivě dost sázejících Tipsportu věří, že Bohemka dá dvě nebo více branek. Tato příležitost je oceněna vysokým kurzem 2.75. Že padne více než 1.5 branek celkově, zde je kurz 1.21. Do této sázky se schovají jakékoli případné góly týmu Bodø, který si jistě bude chtít v klidu pohlídat postup.

Tip redakce: Bohemians dají více než 0.5 gólu

Budeme optimisté. V Bohemce dřímá slušný útočný potenciál, Jan Matoušek za to umí vpředu zatáhnout, dobrý je i Prekop a v záloze zůstává slavný Tomáš Necid, který má z utkání takové úrovně zkušeností na rozdávání. Na góly ale v Bohemce pracuje celý tým. Věříme, že Klokani aspoň jednu branku dají. Půjde o to potěšit své fanoušky – třeba i ty, kteří minulý týden podnikli spolu s týmem dobrodružnou cestu za polární kruh. Určitě se Bohemka vydá z posledního, aby si aspoň tuto radost ve fotbalové Evropě dopřála.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Bohemians vstřelí více než 0.5 gólu 1.34 1.37

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie