Betis Sevilla vs Manchester United – Evropská liga preview a tip na sázení


Chmury a starosti z děsivé prohry 0:7 s Liverpoolem pustil Manchester z hlavy. Rashford, Antony, Fernandes a Weghorst minulý týden zatloukli gólové hřeby do rakve Betisu Sevilla. Dokáže toto mužstvo vstát z mrtvých? Betis Sevilla, pátý tým španělské ligy, se pokusí o zázrak ve čtvrtek 16. 3. od 18:45. Může přitom těžit z výhody domácího prostředí.

Betis Sevilla vs Manchester United – Evropská liga preview a tip na sázení

  • Betis Sevilla o víkendu ztratil dobře rozehraný zápas s Villarealem.
  • Manchester United je silný doma, neprohrál zde již 21 zápasů, venku je to ale horší.
  • 87 % sázkařů tipuje výhru Manchesteru, na nějž je vypsán na Tipsportu kurz 2.03.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Betis s handicapem +1.5 1.26 1.28

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Betis Sevilla vs Manchester United
  • Soutěž: Evropská liga
  • Čas zápasu: 16.3.2023 18:45

Kde sledovat zápas Betis Sevilla vs Manchester United

Betis Sevilla proti Manchesteru začíná ve čtvrtek 16. března už v 18:45. Diváci tak mají možnost vidět zápasy obou anglických gigantů v Evropské lize za sebou, protože Arsenal hraje až v 9. Živý přenos Betis Sevilla vs Manchester United vysílá stanice Sport1.

Soutěž Fáze turnaje Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Evropská liga 1/16 finále 16. března, 18:45 Old Trafford, Manchester 3.48 vs 2.03 Sport1

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Betis Sevilla je zajímavý tým

Betis Sevilla je zajímavý tým. Má jeden z nejvyšších věkových průměrů ve španělské lize, která je jinak arénou dravého mládí. Šanci zde dostávají fotbalisté, na které se v Evropě zapomnělo. Jako je třeba třicátníci Andrés Guardado či Youssouf Sabaly. Sergio Canales vyhrával trofeje s Realem Madrid, ale to už je 10 let. Nyní je základním kamenem zálohy Betisu. Claudio Bravo chytal za Barcelonu či za Manchester City, teď na prahu čtyřicítky je vděčný za angažmá na jihu Španělska. Naprostým unikátem je Joaquín. Na pozici křídelního útočníka byste čekali mladé pušky. Odchovanec Betisu tuto práci ale zvládá i ve 41 letech.

Arsenal se na odvetu proti Sportingu dobře naladil

Zdroj foto: itasportpress

Manchester United přece jen dává šanci mladším fotbalistům

Manchester United přece jen dává šanci mladším fotbalistům. Průměrný věk je zde o 2 roky nižší. Hodně toto číslo vylepšil odchod Ronalda. Trenér ale tuto událost v duchu slaví z jiných příčin než těch statistických. Mužstvo na jaře šlape, a to jak v EL, kde vyřadilo Barcelonu, tak i doma. Šokující prohra v Liverpoolu se jeví jako anomálie. Manchester suverénní výhrou nad Betisu jako by chtěl svým fanouškům říct: prostě se tvařme, jako by se 5. března nic nestalo. Hluboko uvnitř to ale asi v hráčích United hlodá. Se Southamptonem o víkendu jen remizovali a navíc přišli o vyloučeného Casemira.

Manchester United přece jen dává šanci mladším fotbalistům

Zdroj foto: fociclub

Betis Sevilla vs Manchester United kurzy

Na domácí je vypsán vysoký kurz 3.48. Možná z našeho pohledu příliš vysoký – Betis je doma silný, neprohrál zde s Interem Milán, Realem ani Římem. A dokonce ani ne se samotným Manchesterem, který zde v prosinci 2022 v rámci přátelského utkání utrpěl prohru 1:0. Na remízu čtvrtečního utkání bookmakeři Tipsportu vybrali kurz 3.54. Výhře hostů přísluší kurz 2.03. Z dalších sázkových příležitostí vyberme kurz na to, že každý tým vstřelí alespoň 1 gól – 1.67.

Tip redakce: Vyhraje Betis s handicapem +1.5

Na druhý zápas osmifinále Evropské ligy, kde postupující už je v podstatě známý, se nesází jednoduše. Proto volíme opatrnější sázku. A sice to, že Betis vyhraje s handicapem +1.5. Tento klub je doma silný a těží ze zkušené obrany. Betis letos předvádí sympatické výsledky, v lize je pátý. Na 4. místo zaručující postup do Ligy mistrů mu chybí jen 3 body. S Manchesterem to možná bude rozlučka v rámci Evropské ligy, ale hrdý klub nebude chtít prodat svou kůži zadarmo. Tipujeme vyrovnanější zápas, přičemž Manchester United se do bezhlavého útočení pouštět nebude.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Betis s handicapem +1.5 1.26 1.28

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie